VANEFIST NEO – czy odchudza? Jakie daje efekty- RECENZJA PRODUKTU

Gdybyśmy tylko mogli zamiast posiłku zażyć tabletkę i natychmiast zlikwidować poczucie głodu… Byłoby wspaniale. Naprawdę! Zanim przejdę do kluczowego zagadnienia, jakim są tabletki odchudzające Vanefist Neo, chcę byś miał(a) świadomość problemu, jakim jest otyłość lub nadwaga. Te dwa określenia należy umieć zdefiniować. Nadwagę możesz traktować jako sygnał ostrzegawczy. Organizm daje znać, że doprowadzasz do zachwiania równowagi pomiędzy ilością spożywanej energii a aktywnością fizyczną, czyli wykorzystaniem energii. Rzecz jasna, niestety ilość spożywanej energii jest zbyt duża. Pojawia się tkanka tłuszczowa, ponieważ ciało stara się zgromadzić nadwyżkę kalorii na później. Ma nadzieję, że zużyje je niebawem i wszystko wróci do normy. Czy tak się dzieje w twoim przypadku? Mam nadzieję, że tak. Bo jeśli nie, jesteś na prostej drodze do otyłości. Tu już żarty się skończyły. Jeśli cechuje cię otyłość, a twoja psychika dawno zniosła kompleksy związane z dużym brzuchem i grubymi udami (no nazywajmy to po imieniu i zdobądźmy się na szczerość, ok?) i totalnie nie przeszkadza ci sylwetka, pamiętaj, że zdrowie jest zagrożone. Tak, zdrowie i życie są zagrożone i wystąpienie jakiejkolwiek choroby bezpośrednio związanej z otyłością staje się bardziej prawdopodobne. Ryzyko rośnie. Czy warto to lekceważyć dla jeszcze jednej tabliczki truskawkowej czekolady albo pizzy? Skoro już tu jesteś i czytasz, to chyba dochodzisz do wniosku, że nie. Opowiem ci później moją historię i dlaczego zajęłam się tematyką odchudzania. Proponuję również- poświęć pół godziny i przeczytaj o kaloriach, a także skorzystaj z kalkulatora. Jest to najbardziej dokładny kalkulator kalorii, jaki znajdziesz w sieci i jest oczywiście bezpłatny. A teraz do meritum.

Co to jest Vanefist Neo- tabletki musujące?

Są to tabletki, które w swym założeniu głównie przyczyniają się do spalania tłuszczu, ale także oczyszczania organizmu i stabilizowania metabolizmu. Według producenta, tabletki pomogą odchudzić nawet 14kg w 1 miesiąc. Wszystko wydarzy się bez treningów i rezygnacji z dotychczasowego trybu życia. Vanefist Neo naturalnie skomponowany suplement, który działa szybko i jest bezpieczny. Produkt został przygotowany przez dwa zespoły, ze Stanów Zjednoczonych i Szwajcarii. Ich wniosek mówi, że samo spalenie tłuszczu nie jest wystarczające do utrzymania zdrowej i szczupłej sylwetki. Kluczem do tego jest 3-etapowe działanie, które poza zgubieniem nadmiaru kilogramów spowoduje, że nie dotknie cię efekt “jojo”.

Jak i czy działają tabletki musujące Vanefist Neo?

Etap 1 – usunięcie toksyn i substancji szkodliwych

Rozpoczęcie procesu odchudzania. Producent zapewnia, że Vanefist Neo w pierwszej kolejności musi przygotować organizm do odchudzania. Główną przeszkodą są toksyny. Tabletka musująca w pierwszej kolejności doprowadzi do usunięcia szkodliwych substancji, aby przejść do etapu drugiego.

Chcę zwrócić uwagę, że producent na stronie informuje, że ty nie ponosisz winy za nadmiar kilogramów w swoim ciele. Również nie jest to wina przyswajanych kalorii. Otóż nie jest to prawdą i należy bardzo wyraźnie to zaznaczyć. Właśnie nadmiar przyswajanych kalorii jest wyłączną przyczyną i nie ma co doszukiwać się tutaj dziecinnych wymówek. Zwalanie winy na wszystko dookoła jest dziecinne. Nie rób tak. Nie doprowadzisz do zmian w swoim życiu, jeśli nie odczujesz maksimum odpowiedzialności za codzienny tryb życia.

Etap 2 – właściwe odchudzanie i spalanie tłuszczu

Tu już po zrealizowaniu pierwszego etapu, po usunięciu toksyn, organizm ostro zabiera się za usuwanie tkanki tłuszczowej. Sam to robi, a tabletka musująca jest tylko inicjatorem. Metabolizm wchodzi na maksymalnie wysokie obroty i rozprawia się w szybkim tempie z konsekwencjami braku dbania o swoje zdrowie.

Etap 3 – Stabilizacja metabolizmu

Pod koniec kuracji tabletką musującą Vanefist Neo, organizm musi wejść na znacznie wolniejsze obroty, a konkretnie zmniejszyć tempo metabolizmu. Osiągnie właściwy dla ciebie poziom, po to, by utrzymywać efekt po odchudzaniu na najlepszym poziomie.

Wszystkie 3 etapy mają doprowadzić do zakończenia cyklu odchudzania i dać znakomite efekty. Przypominam- producent chwali, że tabletki Vanefist Neo działają bardzo skutecznie i odchudzają nawet 14 kg w 1 miesiąc.

Jaka jest cena Vanefist Neo?

Warto uporządkować informację o tym ile tak naprawdę kosztują tabletki musujące Vanefist Neo. Oto ceny, z jakimi się spotkałam: 141 zł, 249 zł, 317 zł, 634 zł. Trzeba przyznać, że rozstrzał cenowy jest bardzo duży. Od początku: na stronie pojawia się informacja (aktualnie), że produkt kosztuje 141 zł. Możesz skorzystać z “klubu rabatowego” i właśnie w takiej cenie zakupić.

Załóżmy, że znasz już wszystkie informacje i decydujesz się na zakup. Wypełniasz formularz i pojawia się kolejna strona. Tu producent podpowiada kupno dużego opakowania, które zawiera 60 sztuk tabletek musujących Vanefist Neo. Kosztuje ono 249 zł Wygląda na to, że promocja już nie obowiązuje. Jest tu także zapewnienie, że to super okazja, ponieważ do tej pory 2 opakowania po 30 sztuk (czyli dokładnie tyle samo) kosztowały 634 zł. Zaczynają się schody. Sprawdźmy to! Niezależnie od tego, jaką opcją wybierzesz, czy małe, czy duże opakowanie, przechodzisz na kolejną stronę, gdzie pada propozycja zakupu kolejnego, dużego opakowania za 91 zł. Dołączasz tym samym do klubu rabatowego oraz otrzymujesz 3 miesięczną opiekę specjalisty. W przypadku niezadowolenia z kuracji tabletkami musującymi, specjalista tak zmodyfikuje kurację, abyś była maksymalnie zadowolona.
Pamiętając wcześniejszą deklarację, przez 3 miesiące możesz schudnąć nawet 42 kg… Chyba nie każdy musi aż tyle zrzucić? Teraz pozostaje ci zapłata za dodatkowe opakowanie- 359 zł (340 zł za produkt i 19 zł za “koszty operacyjne”), Bo niezależnie od tego co wybierzesz, właśnie taka kwota pojawia się podczas wybierania metody płatności i banku.

Albo jest to celowe działanie i próba wprowadzenia w błąd, albo ktoś źle podpiął formularze zamówień do przycisków. Tak czy inaczej finansowo ucierpi klient, jeśli nie zauważy ile przyszło mu zapłacić przelewem. Dzwoniłam na numer kontaktowy, żeby poinformować, że takie problem jest na stronie, ale niestety nikt nie podniósł słuchawki.

Vanefist Neo kosztuje 359 zł za 60 tabletek musujących

Gdzie kupić tabletki musujące Vanefist Neo? Allegro, Ceneo, Apteka?

Suplement możesz kupić wyłącznie na stronie producenta lub stronach prowadzonych przez dystrybutorów. Tych stron jest kilka i znajdują się na zagranicznych serwerach. Reklama Vanefist Neo zwykle jest wysyłana emailem, a także pojawia się na dużych serwisach internetowych.
Te tabletki musujące nie są dostępne na aukcjach internetowych, chyba, że ktoś je odsprzedaje. Miej wtedy na uwadze, że jest to oferta prywatna. Warto pamiętać, że produkt może być nieznanego pochodzenia. Lepiej trzymać rękę na pulsie i nie dać się zachęcić niższą ceną. Kupuj Vanefist Neo wyłącznie z oficjalnego kanału sprzedaży. Da ci to pewność, że otrzymasz produkt oryginalny.
Odpytałam również bazy 100 aptek internetowych oraz stacjonarnych. W żadnej nie znaleziono tabletek musujących Vanefist.

Jak stosować Vanefist Neo, dawkowanie

Spotkałam na niektórych stronach informację, że Vanefist to kapsułki, lub mówiąc prościej- tabletki na odchudzanie. Nie jest to do końca prawda, ponieważ są to tabletki musujące.
Zalecana dawka to 1 tabletka dziennie. W wyjątkowych przypadkach mogą być to 2 tabletki w ciągu jednej doby, przy czym muszą być przyjmowane w odstępie minimum 8 godzin. I takie dawkowanie należy skonsultować z dietetykiem.
Wrzuć tabletkę do szklanki z zimną wodą i zaczekaj na rozpuszczenie. Następnie napój dobrze wymieszaj i wypij. Stosuj go o tej samej porze dnia, to przyniesie najlepsze efekty.

Skład tabletek Vanefist Neo i ulotka

Ulotka dla produktu, np. w formie PDF nie jest dostępna. Kiedyś jeden z komentujących pod artykułem o innym produkcie napisał “trzeba było kupić, to byś wszystko miała”. Oczywiście. Pomijając dość nieprzyjazny ton, mogę się z tym zgodzić tylko częściowo. Miałabym ulotkę i pewnie mnóstwo z niej tekstu do przeczytania. Pamiętaj o jednym- to nie jest test. Nikt z nas nie kupuje produktu, żeby sprawdzić jak on zadziała, bo to po prostu niemożliwe. Raz, że jest ich zbyt dużo na rynku, dwa- nie będziemy przecież odchudzać się przez cały czas.
Tabletki na odchudzanie to coś, co trafi do moich, twoich ust i chcemy wiedzieć co będziemy jeść czy pić. Chcę wiedzieć wcześniej co się znajduje w suplemencie, bo przecież mogę być uczulona. Ty również możesz mieć problemy, jeśli okaże się, że są w nim jakieś alergeny.
Aparat fotograficzny czy telewizor można obejrzeć w sklepie i na takiej podstawie podjąć decyzję o zakupieniu. Jeśli produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym, chcę znaleźć wyczerpujące informacje online.

Skład tabletek musujących jest bardzo bogaty

 • garcinia cambogia– pod tą tajemniczą nazwą kryje się kwas hydroksytrynowy otrzymywany z owoców tamaryndowca malabarskiego. Pomaga w kontroli apetytu a także wspomaga metabolizm tłuszczów. Jest też często używany jako naturalny aromat, choć nie w kuchni domowej a przemysłowej. Ponieważ jest to najczęściej wykorzystywany składnik, poświęcę mu nieco więcej uwagi w kontekście odchudzania. Jest dostępna bardzo rzetelna publikacja naukowa, która została przygotowana po ty, by określić czy kwas hydroksytrynowy ma wpływ na odchudzanie. Badanie przeprowadzili w 2013 roku Li-Oon Chuan, Wan Yong Ho, Boon Kee Beh oraz  Swee Keong Yeap. Udział w eksperymencie wzięły 873 osoby podzielone na wiele grup. Przyjmowały suplement przez 12 tygodni. Wniosek- brak znaczącej utraty masy ciała. Potrzebne są dalsze badania a także trwające dłużej. Na razie daleko kwasowi HCA do uzyskiwania efektów odchudzających, które można nazwać spektakularnymi.
 • bakopa drobnolistna– składnik, który ma wpływ na poprawienie pamięci i koncentracji. Szczególnie polecana dla osób, które pracują umysłowo. Ma właściwości przeciwutleniające, zwiększa przepływ krwi do mózgu.
 • zielona kawa- tego składnika raczej nie trzeba przedstawiać. Poświęciliśmy mu osobny artykuł.
 • yerba mate- również bardzo dobrze znana i zyskująca niedawno popularność yerba w formie naparu. Wykazuje cechy, które wspomagają utratę masy ciała i zatrzymują napady głodu. Ta właściwość była znana już przez Indian, kiedy wyruszali na polowanie. Naturalne było wówczas, że mogą mieć okresowe niedobory pożywienia. Zmniejszenie uczucia głodu było korzystne. Te właściwości zostały wykorzystane współcześnie, choć raczej yerbę pija się ze względu na sposób podawania, jej smak i aromat.
 • witamina C– wokół niej narosło wiele mitów. Kwasowi askorbinowemu przypisuje się niemalże magiczne właściwości. Witaminie C poświęciliśmy również osobny artykuł, jak również udowadniamy, że nie istnieje coś takiego jak witamina C lewoskrętna i przestrzegamy, aby nie dać się “nabić w butelkę”.
 • witamina E – bardzo ważna, ponieważ jest silnym przeciwutleniaczem i chroni komórki przed uszkodzeniem. Utrzymuje błony komórkowe w odpowiedniej kondycji i przeciwdziała zakrzepom. Ogrywa bardzo istotną rolę w czasie ciąży, ponieważ jest jednym z głównych związków, której odpowiadają za jej utrzymanie. Doprowadzenie do niedoboru jest bardzo trudne. Z kolei nadmiar witaminy E jest wydalany z organizmu. Nie można przedawkować witaminy E, dostarczając jej z pokarmu, ale stosując długotrwale suplementy, które są w nią bogate.
 • niacyna (witamina B3)– istotna w prawidłowym funkcjonowaniu mózgu, prawdopodobnie wspiera komórki odpornościowe w zwalczaniu bakterii.  Bierze udział w budowaniu krwinek białych. Głównym źródłem witaminy B3 jest mięso.
 • kwas pantotenowy (witamina B5)– rozpuszczalna w wodzie. Szczególnie ważna dla sportowców i osób, które prowadzą aktywny tryb życia, ponieważ bierze udział w syntezie hormonów i kwasów tłuszczowych. Regeneruje skórę, spowalnia proces siwienia włosów.
 • witamina B6- bierze udział w bardzo wielu przemianach, zachodzących w organizmie i wspomaga funkcjonowanie ok. 100 innych związków. Odgrywa ważną rolę w przemianie innych witamin, szczególnie tych rozpuszczalnych w tłuszczach, a sama jest rozpuszczalna w wodzie.
 • witamina B1- wyodrębniona przeszło 100 lat temu prze Polaka, Kazimierza Funka. Odpowiedzialna za regulowanie pracy serca, mięśni a także układy nerwowego.
 • kwas foliowy (witamina B9)– bierze udział we wzroście i funkcjonowaniu komórek w organizmie, a także reguluje ten proces. Ponadto jest współodpowiedzialna za powstawanie krwinek czerwonych. Kwas foliowy jest bardzo ważnym suplementem podczas ciąży. Ponieważ świadomość istoty witamin w organizmie bywa skąpa, serwis MisjaOdchudzanie.pl poświęci witaminom osobny cykl artykułów.
 • biotyna (witamina B7)- ważna dla utrzymania zdrowia włosów, paznokci i komórek skóry. Jej źródłem jest pokarm zarówno pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego. To kolejny związek, który jest rozpuszczalny w wodzie. Wbrew często padającej definicji, że witaminy rozpuszczają się wyłącznie w tłuszczach, bo w innej formie nie mogą być wchłaniane przez organizm. Bierze również udział przy produkcji glukozy oraz wspomaga pracę tarczycy.
 • chrom– w organizmie człowieka występuje w niewielkiej ilości, jednak jego obecność jest niezbędna. Bierze udział w obniżaniu poziomu cholesterolu LDL. Wspomaga utrzymywanie odpowiedniego poziomu masy ciała. Oczywiście sama suplementacja chromem nie uchroni przed nabieraniem wagi. Odpowiedni bilans kaloryczny i aktywność fizyczna, to kluczowe elementy, które pozwalają w sposób ciągły utrzymywać wagę na odpowiednim poziomie, a tym samym ilość tkanki tłuszczowej.

Jeśli chodzi o skład, jest bogaty, szczególnie w witaminy. Oczywiście przy odpowiednim doborze posiłków, można dostarczyć wszystkie związki do organizmu.

Działanie uboczne tabletek Vanefist Neo

Biorąc pod uwagę naturalne związki, które składają się na tabletkę musującą Vanefist Neo, można przyjąć, że żadnych skutków ubocznych być nie powinno. Zresztą producent również to obiecuje. Oczywiście w niektórych przypadkach, nawet dobór posiłków wymaga pomocy ze strony specjalisty. Nie inaczej jest w przypadku suplementów. Zaleca się, aby sięgały po nie wyłącznie osoby dorosłe. Przyszłe mamy oraz karmiące, powinny wszelką suplementację konsultować z lekarzem specjalistą. Dotyczy to również osób w starszym wieku a także osób uczulonych na którykolwiek składnik.

Skuteczność Vanefist Neo, czyli prawdziwe opinie- Wizaż, Kafeteria

To dla mnie zawsze najciekawszy element artykułu. Bo po rozłożeniu produktu na czynniki pierwsze, po sięgnięciu do badań naukowych poszczególnych składników, mam wyrobiony pogląd. I buszowanie na forum jest pewnego rodzaju konfrontacją- czy osoby, które zastosowały tabletki, faktycznie potwierdzają skuteczność, jaką deklaruje producent.
Niestety, ze względu na to, że produkt jest nowy na rynku, brakuje opinii. Nie znalazłam wiarygodnej oceny, popartej jakimiś danymi, które są za tym, że tabletki musujące mają wysoką skuteczność. Takie dane, to przynajmniej waga początkowa, końcowa, czas stosowania suplementu, ilość aktywności fizycznej.

Chcę się odchudzić, tabletek jest za dużo, co wybrać?

Tu mogę wypowiedzieć się na podstawie własnego doświadczenia, doświadczenia kolegów i koleżanek z tego serwisu a także na podstawie wielu bardzo dobrych opinii z internetu- African Mango 900. Wszystkie te opinie możesz znaleźć bez problemu samodzielnie, choć najbogatsze w dane związane z cyklem odchudzającym są na angielskojęzycznych, hiszpańskich i niemieckich stronach. Nie bez powodu African Mango 900 jest już dostępne w 13 krajach. Te tabletki odchudzające bez recepty są dostępne od kilku lat. I być może ich nie znasz nawet, bo nie potrzebowały wielkich kampanii reklamowych. Pocztą pantoflową wieść o nich się rozeszła.
Ja sięgam po niego jesienią, żeby w święta i sylwestra móc się czuć po prostu dobrze ze swoim ciałem. A zaraz od nowego roku rozpoczynam suplementację na poważnie. Jak wiadomo, zima nie sprzyja aktywności fizycznej i wszyscy lubimy jak najszybciej znaleźć się w ciepłym wnętrzu swojego domu. To okres, w którym najłatwiej nazbierać zbędnego tłuszczu pod skórą. Ale rozwiązanie jest łatwe- mniej kalorii, więcej ruchu i suplement diety, polecam African Mango.

Najbardziej chyba rozsądnym argumentem jest cena, która jest od dawna stała. Jest na pewno zaletą i producent jej nie kryje. Za 2 opakowania płacisz tylko 139 zł i masz za to kurację odchudzającą na 2 miesiące. 69,5 zł za jedno opakowanie, TYLKO. I w tej cenie dostajesz produkt kurierem. Oczarowani reklamami i wielkimi liczbami często dokonujemy zakupów zbyt szybko. Jeśli dopiero zamierzasz rozpocząć swoje pierwsze odchudzanie z tabletkami, po prostu spróbuj, niedrogo, czyli bez wydawania majątku.

 • najsilniejszy i całkowicie bezpieczny ekstrakt z afrykańskiego mango
 • ogromna ilość pozytywnych opinii, szczególnie u sąsiadów z zagranicy
 • całkowicie naturalny i tylko 1 składnik- masz schudnąć
 • naukowo dowiedzione działanie odchudzające (badanie z 2005 roku)
 • Zdrowe i bezpieczne tempo odchudznia
 • Nie zawiera glutenu, GMO ani laktozy
 • Bardzo rozsądna i konkurencyjna cena- tylko 139 zł za tabletki na 2 miesiące

Wypróbuj niedrogo African Mango 900

Vanefist Neo cena na odchudzanie jak stosować tabletki musujące allegro opinie forum dawkowanie apteka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *