Detoxic tabletki na pasożyty | opinie, cena, czy warto kupić?

Dowiedzieliśmy się o produkcie Detoxic (dziękujemy Marcinowi z Zielonej Góry)który według producenta zapewnia oczyszczenie organizmu z pasożytów, a właściwie cytując dosłownie z “robaków”. Mamy także spodziewać się skuteczności udowodnionej klinicznie. Bardzo nas to cieszy. Produkty, których skuteczność nie została potwierdzona badaniami, są zwykle nieskuteczne. W kontekście dbania o organizm nie ma żadnych kompromisów. Wszystkie działania musisz podejmować mądrze, z cierpliwością i przede wszystkim bez inwazyjnego wpływu na swój organizm. Zdrowie jest czymś najcenniejszym w życiu każdego człowieka. Należy o nie dbać bez względu na to, czy uprawiasz sporty ekstremalne, odchudzasz się, czy zamierzasz pozbyć toksyn i pasożytów.

Wiadomość od Marcina:

Witam.
Czy moglibyście przyjrzeć się produktowi detoxic i napisać o nim kilka słów? Znalazłem go przy okazji poszukiwania różnych ziół. Ludzie o to dość często pytają, ale niewiele można się dowiedzieć. Skąd w ogóle się wziął na forach?

Pozdrawiam
Marcin, Zielona Góra

Artykuł dotyczący skutecznego oczyszczania organizmu na naszej stronie znajduje się tu: Misja Odchudzanie: Skuteczne oczyszczanie organizmu

DETOXIC Tabetki na pasożyty, co to za produkt?

tabletki detoxic wykrzyknikNo właśnie? Też szukasz odpowiedzi na to pytanie? Znaleźć odpowiedź będzie bardzo łatwo, bo producent informuje, że zebrał ponad 3,5 miliona opinii. Z pierwszych informacji dowiadujemy się o tym, że suplement jest w formie tabletek.

Skoro mamy do czynienia ze środkiem przeciw pasożytom, warto sprawdzić odpowiednie organizacje, które zajmują się parazytologią (nauką o pasożytach w przyrodzie). Odwiedzamy stronę Instytutu Parazytologii, który działa od 65 lat. Dalej robi się już tylko ciekawiej, ponieważ informacje znajdują nas same… Na stronie głównej wita nas nagłówek: UWAGA NA DETOXIC, a oto, co można przeczytać w tym komunikacie:

!!! UWAGA NA DETOXIC !!!

Oświadczam z pełną odpowiedzialnością, że Instytut Parazytologii im. Witolda Stefańskiego PAN nie uczestniczył w opracowaniu leku przeciwpasożytniczego DETOXIC.
Treści zawarte na stronie internetowej „Polski blog medyczny” nie odpowiadają aktualnemu stanowi wiedzy.
Dodatkowo informuję, że Krajowy Instytut Chorób Pasożytniczych nie figuruje w żadnym wykazie placówek naukowych działających w Polsce.
Dyrektor Instytutu Parazytologii im. Witolda Stefańskiego PAN.

źródło

Brzmi bardzo niepokojąco już na samym początku! Oczywiście treść jest skopiowana, podajemy jej źródło. Wkleiliśmy komunikat tak poważnego instytutu, bez modyfikacji- celowo, aby uniknąć ewentualnych niedopowiedzeń, czy błędnych interpretacji.

Jesteśmy bardzo rozczarowani i zaniepokojeni faktem, że na przywitanie spotykamy taką informację.

W chwili pisania tego tekstu, nie możemy zweryfikować informacji o tabletkach Detoxic w rejestrze Inspektoratu Sanitarnego, ponieważ strona od kilku godzin nie jest dostępna. Tę informację zaktualizujemy, kiedy uda się już połączyć z serwisem i przejrzeć jego zasoby.

Aktualizacja 18-04-2017: Detoxic nie znajduje się w rejestrze. 

DETOXIC – Opinie 

 • Brak

Jak wcześniej wspomnieliśmy, opinii o produkcie powinniśmy się spodziewać bardzo wiele. Nic bardziej mylnego. Zarówno w polskich jak i obcojęzycznych serwisach nie możemy znaleźć niczego na temat efektów stosowania tych tabletek. Niestety nie możemy odpowiedzieć na twoje jak i Marcina pytanie, ponieważ takich informacji nie znaleźliśmy. Spróbuj znaleźć informacje samodzielnie. Chętnie uzupełnimy informacje o Detoxic. Napisz do nas przez formularz kontaktowy i podaj źródło informacji.

CIEKAWOSTKA

Strona producenta jest dostępna w wielu wersjach językowych na terenie Europy. Tylko na polskiej i greckiej pojawia się informacja o tym, że produkt zebrał 3,5 miliona opinii. Pozostałe kraje nie widzą takiej informacji. 

DETOXIC tabletki – Skład produktu

 • Niekompletny

Mamy wyszczególnione 3 pozycje z następującym opisem ich działania. Według producenta ich właściwości są następujące:

 • Krwawnik pospolity– niszczy pasożyty w każdym stadium rozwoju. Wypłukuje je z organizmu.
 • Centuria– leczy rany i ma działanie przeciwzapalnie oraz hamuje krwawienie. Wspomaga odbudowę zniszczonych tkanek i organów.
 • Czapetka pachnąca– przywraca mikroflorę w jelitach. Stwarza w organizmie środowisko, które chroni je przed nawrotem pasożytów

Rzeczywiste i znane właściwości tych składników:

 • W przypadku krwawnika nie spotkaliśmy się z zastosowaniem niszczącym pasożyty i trudno potwierdzić tę informację. Choć sama roślina ma dobre dla człowieka właściwości, ponieważ łagodzi dolegliwości żołądkowe i przyspiesza gojenie się ran. Bywa stosowany w kosmetyce i występuje jako składnik w niektórych pastach do zębów.
 • Centuria pospolita ma zastosowanie bardzo podobne do poprzedniego składnika, bywa stosowana jako środek do dezynfekowania jamy ustnej i skóry. Większe spożycie może powodować skutki uboczne. Natomiast przedstawianie właściwości centurii jako “wspomaganie odbudowy zniszczonych tkanek i organów” uznajemy za poważne nadużycie.
 • Ostatni z wymienionych składników, to czapetka pachnąca. Zdecydowanie lepiej znana jako goździk, który po wysuszeniu jest stosowany jako przyprawa. Działa rozkurczowo, a także można go żuć podczas zapalenia jamy ustnej czy gardła.

Pozostałych 20 składników nie wyszczególniono. To duży minus, ponieważ poza tym, że nie znamy proporcji powyższych składników, to tak naprawdę nie wiemy co wchodzi w skład tabletek Detoxic. 

Nie znaleźliśmy zdjęć Detoxica w większej rozdzielczości, niż te na stronie producenta. To uniemożliwiło odczytanie pełnego składu tabletek na oczyszczanie organizmu.

DETOXIC Dawkowanie

 • Brak informacji

Brak informacji. Na stronie producenta znajdziesz jedynie informację, że tabletki usuwają pasożyty podczas trwania jednej kuracji. Dodatkowo pojawia się symbol “30” co pozwala sądzić, że zalecane spożycie tabletek pozwoli na miesiąc stosowania. Są to oczywiście przypuszczenia.

DETOXIC Cena

Producent sprzedaje produkt w cenie 400 zł za opakowanie, a aktualna cena promocyjna obniża ją do kwoty 200 zł, przy czym ta oferta odnosi się do limitowanej ilości opakowań.

Aktualizacja: (22 kwietnia 2017) Jak słusznie nam Pani Ilona Bokowska z Wrocławia zwróciła uwagę: cena za produkt jest podana bez podatku. Po wypełnieniu formularza zamówienia, pojawia się podsumowanie, w którym widać cenę do zapłaty 246 zł. Dziękujemy Pani Ilono za tę informację. 

DETOXIC Badania

 • Brak informacji
tabletki detoxic badania

Na stronie DETOXIC znajdziemy informację o tym, że badanie zostało przeprowadzone na ochotnikach, którzy cierpieli na choroby wywołane pasożytami. Od razu rzuca się w oczy nieścisłość. Produkt w swym założeniu ma usuwać pasożyty a nie choroby wywołane pasożytami. Chorująca osoba, może już pasożyta nie mieć w organizmie.

Poza tym brak informacji, kiedy badanie zostało przeprowadzone, kto był autorem, ilu uczestników brało udział w eksperymencie i gdzie można przeczytać dokumentację tego badania.

Produkt rzekomo jest certyfikowany i ma potwierdzoną autentyczność działania. Jednak brak informacji jaka organizacja lub instytucja certyfikat wystawiła. Grafiki przedstawiające certyfikaty są małe i nieczytelne i w każdej wersji językowej dokładnie takie same.

DETOXIC Przeciwwskazania

 • Uwaga

Brak informacji o tym, kto nie powinien przyjmować tabletek Detoxic. Trudno oczekiwać takich informacji, skoro 20 składników produktu nie zostało ujawnionych.

Na stronie pojawia się informacja “Ma przyjemny smak, który spodoba się dzieciom.” Jest to bardzo kontrowersyjne stwierdzenie i całkowicie odradzamy stosowania produktu u dzieci! Nawet jeśli jest pochodzenia całkowicie naturalnego. Nie znajdziesz również informacji o tym, czy tabletki Detoxic mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby, które mają stwierdzone uczulenia. 

Gdzie kupić tabletki DETOXIC?

Tabletki Detoxic są dostępne tylko poprzez złożenie zamówienia na stronie producenta.

Podsumowanie

Powyższa analiza została przez nas przeprowadzona z najwyższą starannością i dbałością o rzetelność. Artykuł powstał w oparciu o informacje zawarte na stronie producenta, a czego nie da się ukryć, także brak tych informacji. Posiłkowaliśmy się wieloma źródłami w sieci oraz doszukiwaliśmy opinii, recenzji oraz publikacji naukowych i raportów z badań, które mogłyby przybliżyć działanie i skuteczność tabletek Detoxic.

Natalia Skarżyńska

36 komentarzy

 1. Nie znałam wcześniej tego produktu lecz wiele o nim przeczytałam i jestem zaskoczona tymi komentarzami. Dobrze że go nie zamówiłam. Póki co szukam czego na pasożyty, ratuję się domowymi sposobami ale suplement to jednak suplement.

 2. Witam jeszcze raz bo dzisiaj już pisałam mylałam że tylko u mnie zapomnieli włożyc instrukcji i jak stosowqac To poprosu oszustwo – nie ma gdzie nawet zadzwonic… Telefon głuchy… Ale za głupotę trzeba płaci….. I tak właśnie mam…..

  • czy tym przekrętem nie mogą zając się służby przecież to oszustwo trzeba to zgłosic do prokuratury i skończyc z tym naciąganiem

 3. Kiedy tylko przeczytałem to: “Gdyby głównym celem tych działań było nastawienie na zysk, możliwe byłoby sprzedawanie leku Detoxic w aptekach w całym kraju po wysokich cenach. Jednakże my jesteśmy organizacją non-profit i uważamy, że zdrowie naszego narodu jest warte dużo więcej niż wszelkie zyski, które moglibyśmy wypracować sprzedając ten lek. Jest on dostępny w cenach netto. Dlatego też nie trzeba wydawać zbyt dużych sum pieniędzy na leczenie.” oraz zobaczyłem cenę “promocyjną” czyli 200zł za 30 kapsułek, stwierdziłem, że to jest kolejny przekręt . Widać głupich szukają. Ja dziękuję.

 4. Witam. Ja tez o maly wlos na Detoxic dalem sie nabrac. Strona dla tego niby leku jest sztucznie stworzona. Strona w ogóle nie dziala, klient ma tylko przeczytac i zamowic. Jedynie co dziala to przycisk “zloz zamowienie” Komentarze sa ustawione, nie da sie juz zadnego wstawic. Taka mozliwosc jest zablokowana. Strona jak i lek jest dla naiwnych. Zanim sie cos przez internet zamowi, trzeba to dobrze sprawdzic. W ciemno nigdy nie zamawiac. Dlaczego tu moge normalnie komentarz napisac a na srtonie Detoxic juz nie? Producent chce zarobic a nie pomóc.

  • Witam – też kupiłam z myśla o dzieciach. W domu sa zwierzaki. Myslę jednak że to oszustwo. Zaczełam szukac Najpierw sprawdziłam na sobie.
   Mnie przysłano kapsułki biało zielone a potem w necie spotkałam takie same – nazywały się tak samo….ale nie sprawdziłam tylko czy ten sam producent i kapsułki były – bała jedna część a druga żółto – pomarańczowa. Jak wróciłam aby sprawdzić z netu je wciełło.

 5. kilka minut temu trafiłam na stronę Detoxic, zaczęłam się nakręcać na ten produkt, ale podejrzane wydały mi się nagle te wszystkie komentarze, który nie były starsze niż 2h (kilkanaście osób nagle w tej właśnie chwili pisały opinie – dziwne). Po tym trafiłam na Waszą stronę i to mnie uchroniło przed zakupem. Dziękuję 🙂

  • Ja przed kilkoma godzinami znalazłam TOXINEXT to chyba kolejny produkt z tej serii. Podobno mial odrobaczać organizm czyli ogólnie biorąc uzdrawiac calość . Ktoś znów poleca coś czego na żadnej stronie nie ma opisanego, nikt nie podaje składu (jakis wyrywkowy: to niby krwawnik i gożdziki) ani nie ma opisanych właściwości i skutków tego specyfiku, nadmieniam iz szukałam go w sklepach i aptekach by zobaczyc co to tak właściwie jest (w spisie leków – polskich aptek teżgo nie ma) i niczego nie znalazlam prócz strony sprzedaży na ktorej nie ma nawet kontaktu poza formularzem zamówienia to jakis chyba mocno naciagany kolejny specyfik

  • TOXINEXT powołuje się na osobę Prof. Tadeusz Matuszewski, która nie istnieje. UWAGA na ten pseudo lek !!!

 6. JA POCHOPNIE KUPIŁAM WZIĘŁAM 1 OP POBOLEWA MNIE GLOWA OD PARU DNI, NACIĄGANIE KLIENTA .W DODATKU NIE MA POLSKIEGO OPISU NA OPAKOWANIU.

 7. Witam.
  Firma zajmująca się sprzedażą Detoxic to jakieś przekręty. Ja się tylko zainteresowałam tym produktem wchodząc na ich stronę tam z rozpędu wpisałam przez bezmyślność swój nr tel i tak się zaczęły ich podchody. Zadzwonili do mnie kilka minut po uzyskaniu nr z zapytaniem czy jestem zainteresowana zakupem. Nawet dobrze nie przeszukałam internetu co do informacji na ten temat a oni mnie zadręczali kilka razy dziennie. Więc zablokowałam ten numer i mam spokój. Czyli szukają naiwnych. Bo produkt jak jest dobry i sprawdzony to sam się sprzedaje bo opinia idzie za produktem. A w tym przypadku jest jedna wielka niewiadoma.

 8. Czy Untoxin można podawać dzieciom? Mam córkę 5 lat i zastanawiam co mogłabym jej podać, ponieważ ciągle choruje i przypuszczam, że ma pasożyty, czy jest jakiś sposób na zbadanie tego czy ma się pasożyty w organiźmie?

 9. Dobrze, że trafiłam na ten artykuł. Ciekawa jestem co sądzicie o wyciągu z lnu? Zawiera ponoć omega3 i jest super-hiper

 10. Z racji tego, że zmierzam po raz pierwszy skorzystać z takiego produktu, lepszym rozwiązaniem będzie dal mnie Untoxin. Jest dobrze opisany, producent jest znany, skład i działanie. Detoxic, jakoś podejrzanie wygląda i brak w tym wszystkim rzetelności.

 11. Polecam untoxin tak, jak ktoś go polecił mnie, ale na wszelki wypadek jeszcze postanowiłam doczytać trochę informacji. Producent jest znany. Suplement ten przebadany i legalnie sprzedawany. Niczego niepokojącego nie ma. Świetne samopoczucie, wysypiam się. Zmiany zauważyłam przed upływem jednego tygodnia od rozpoczęcia stosowania.

 12. serdeczne dzięki za wyjaśnienie dokładne i opis detoxic -byłam wcześniej skołowana teraz wiem ,ze w to nie wejdę kupię untoxin!!!Dzięki że jesteście.

  • Oczywiście, że lepszy okazuje się Untoxin. Sama sprawdzałam, że detoxic to jakiś podejrzany produkt. Dlaczego w spisie suplementów go nie ma? Bo nie został przebadany! Untoxin jest od Medicofarmy polskiej, sama uzywam. Detoxic można zamówić tylko z płatnością przy odbiorze. A ja bym chciała zrobić przelew i sprawdzić komu przelewam pieniądze. Pewnie gdzieś do dalekiej Rosji…

 13. serdeczne dzięki za wyjaśnienie dokładne i opis detoxic -byłam wcześniej skołowana teraz wiem ,ze w to nie wejdę kupię untoxin!!!Dzięki że jesteście.

 14. Ja informację o detoxic dostałam na pocztę, ale dzięki temu dowiedziałam się o untoxin. To pewnie konkurencja, ale wszystko było jasne. Skład, działanie, etc. Zresztą po 3 tygodniach stosowania bardzo dobrze się czuję i zasypiam. A ponieważ tak jest, odstawię sobie untoxin na jakiś czas, powiedzmy również 3 tygodnie i zobaczę jakie będzie samopoczucie. Dzięki temu trochę jeszcze zaoszczędzę kapsułek. Cena nie jest najniższa, ale jak coś jest tanie albo do wszystkiego, to do niczego. Przekonałam się o tym wiele razy. Zamiast co kawałek tracić 30zł lepiej porządnie zainwetować – raz a dobrze.

 15. Sam składnik – dynia, przekonuje do kupna untoxinu. Dynię często można kupić całą, ale obieranie jej i cięcie to straszna katorga. Twarda jak piorun. Wcześniej ekstraktu z dyni o takim działaniu nie znalazłam, a to ciekawe. Ciekawe jak wpłyną na moje samopoczucie te tabletki.

 16. Jak się w adresie strony detoxica “pl” zmieni np. na “hu” to jest wersja węgierska, na “gr” wersja grecka. O co tu chodzi? Skąd ten specyfik jest wysyłany?

 17. Dynia! Chyba każda babcia powtarzała młodszym pokoleniom “jedz dynię, to robak ci się nie rozwinie”. Na dowolnej stronie, która mówi o ziołach i medycynie naturalnej można przeczytać, że pierwsza OGROMNA właściwość dyni, to właśnie ochrona przed drobnoustrojami. Jeśli coś ma działać i nie ma dyni, to ja w to nie wierzę. Untoxin wypada o wiele lepiej, poza tym zawiera żurawinę. Fajnie, że podaliście pozostałe składniki, zawsze dobrze się dowiedzieć co jak działa na organizm człowieka.

  • Ja Untoxin znalazłam na angielskojęzycznym forum fitness. Tam właśnie był opisany. To działający preparat zgodnie z przeznaczeniem. Minie chwila i zaraz będzie w Polsce popularny, a pojawi się w telewizji i jego cena wzrośnie. Kupię, spróbuję, na pewno nie zaszkodzi a przekonam się jak wpłynie głównie na samopoczucie. Jakieś badania u lekarza również planuję w niedalekiej przyszłości, więc wszystko się dobrze składa, żeby tę sprawę załatwić i nie odkładać.

  • To prawda. Szkoda tylko, ze młode pokolenie teraz lekceważy wiedzę zdobytą przez rodziców i dziadków. Kiedyś nie było dostępu do takiej ilości produktów na półkach, więc ludzie doskonale radzili sobie domowymi sposobami. Oczywiście nikt teraz pół metrowej dyni w domu nie będzie trzymać, więc esencje czy ekstrakty są dobrym i wygodnym rozwiązaniem.

 18. Untoxin wygląda bardzo ciekawie. Natomiast strona detoxic moim zdaniem jest jakoś nieudolnie przetłumaczona, pewnie translatorem. Z ciekawości wszedłem w formularz zamówienia. Tyle błędów co tam widziałem, to dawno na żadnej stronie nie było.

  • Dzięki za informacje, błąd producenta to właśnie brak składu preparatu Detoxic, bo ja kupiłam i po 2 tygodniach nic nie zauważyłam. . Rzeczywiście Para ProteX już posiadając ekstrakt z kory Pau D’Arco czyni go wiarygodnym . Pozdrawiam zainteresowanych 🙂

  • Zby szybko podjęłam decyzję ponieważ ich rekomendacje były bardzo przekonywujace. .wczoraj otrzymałam detoxic i. …przerażenie bo ani konkretnegocjacji składu ani ulotki informacyjnej …dzwoni łam ale nikt nie odbiera ! Chciałabym zwrócić ale komu i jak? Po prostu nie wiem co mam z tym zrobić?

  • Czytałaś artykuł, czy jeszcze przed przeczytaniem kupiłaś? Wydaje mi się, że nie masz wielkich szans na zwrot, no chyba, że się dodzwonisz. A możesz napisać co jest tam na detoxicu napisane? Jakaś firma co to wyprodukowała? Może do niej dzwonić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *