Oczyszczanie organizmu z toksyn domowym sposobem ● Untoxin tabletki na detoksykację

Z czym ci się kojarzy słowo detoks? Czy uważasz, że dotyczy ciebie? Medialny wyraz być może nie dla każdego w pełni zrozumiały. Pochodzi z języka angielskiego, przedrostek “de” oznacza odwrócenie, a “toks”- toksyny. Krótko mówiąc chodzi o oczyszczanie organizmu z toksyn- detoksykację.

oczyszczanie organizmu z toksyn zapobiega stresowiTen aspekt życia dotyczy także ciebie. Jeśli w życiu codziennym spotykasz się z pośpiechem, stresem w pracy czy na uczelni, nie dbasz o zdrowe posiłki, nie kontrolujesz kalorii i ich jakości, unikasz aktywności fizycznej, masz problemy ze snem, zauważasz zmiany w cerze i skórze, to ten artykuł dotyczy także ciebie. Jeśli zatrzymasz się na chwilę i zastanowisz, dotyczy także twoich bliskich i znajomych. W mniejszym lub większym stopniu, ale każdy się z tym spotyka. Zignorowanie takich zachowań powoduje reakcję łańcuchową, która następuje szybko i ma ogromny wpływ na twoje samopoczucie i wygląd. A na pewno zależy ci na tym, by czuć się jak najlepiej i uśmiechać. By czuć się we własnym ciele po prostu dobrze i naturalnie i radzić sobie z pierwszymi sygnałami nadciągających kompleksów. Jeśli zignorujesz te fakty i proste rozwiązania, które łatwo wdrożyć i zmienić wiele w swoim życiu, to znaczy, że z łatwością ignorujesz siebie. Nikt i nic nie pomoże, jeśli samodzielnie nie wyrazisz odrobiny inicjatywy. Będzie łatwo i prosto. Dowiesz się jakie są przyczyny, co powoduje, że szukasz rozwiązania i je dostaniesz.

Konkluzja będzie taka, że bezpiecznym rozwiązaniem jest untoxin, o czym opowiemy w bardzo przystępnej i jasnej formie. Dlaczego? Ze względu na to, że zawiera najważniejszy składnik – dynię. A ta jest bardzo dobrze znana jako skuteczny sojusznik w walce z toksynami i pasożytami organizmu.

Dieta oczyszczająca,  woda, soki, 3 dniowa –  czy to jest słuszna metoda?

 • To nie jest dobre rozwiązanie

Dlaczego? Przecież tak bardzo jest popularna i polecana. Oczywiście, że toksyny w organizmie spowodują, że twoje samopoczucie będzie się zmieniało na niekorzyść a dodatkowo odczujesz spadek energii. Popularne diety, które mają oczyścić organizm niosą ze sobą bardzo negatywne konsekwencje: nie są specjalnie zdrowe, nie dostarczają składników mineralnych. Ze względu na obniżoną zawartość tłuszczu nie dostarczają witamin, szczególnie tych, które w tłuszczu się rozpuszczają: A, D, E, K. Zmniejszają ilość białka, potrzebnego w budowie mięśni, a także węglowodanów, które są potrzebne nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale dostarczają wiele energii, która jest potrzebne przy codziennym funkcjonowaniu.

Głodówka oczyszczająca – unikaj jej!

Jest to bardzo ekstremalna i niekorzystna forma próby oczyszczenia organizmy z toksyn i powoduje bardzo niekorzystne dla organizmu następstwa. Już po kilku dniach stosowania głodówki, dochodzi do tzw. kwasicy, która de facto jest zatruciem. Inne następstwa to problemy z układem krążenia, regulacją cukru we krwi, pojawiające się bóle głowy, utraty mięśni zamiast tkanki tłuszczowej i ogólnej destabilizacji i wyniszczenia organizmu, który będzie starał się z tym walczyć, ale poprzez taką dietę mu w tym przeszkodzisz, to walka z samym sobą, co oczywiście nie ma najmniejszego sensu.

Oczyszczanie organizmu z toksyn – skąd się one biorą?

 • Głównych powodów jest kilka, ale ich wpływ na organizm można ograniczyć
 • artykuły spożywcze, które spożywasz zawierają sztuczne substancje
 • są poddawane wysokiej temperaturze i ciśnieniu
 • tracą bezpowrotnie wartościowe składniki, a opisywane są jako zdrowe
 • korzystasz z używek jak alkohol i papierosy

Najprościej mówiąc, toksyny dostają się do twojego organizmu wraz z tym co jesz i z powietrzem, których oddychasz. Wprowadzasz je świadomie oraz nieświadomie.

Jedzenie i napoje

oczyszczanie organizmu - jedzenie wysoko przetworzone

Żywność wysoko przetworzona. Jeśli zastanawiasz się co ten termin oznacza, łatwo to wyjaśnić: Jest to taka żywność, na którą patrząc nie jesteś w stanie określić, z czego została zrobiona. Przykładem mogą być parówki. Jest w nich mięso, ale czy widać ile jest tego mięsa i skąd pochodzi? Nie. Płatki kukurydziane- stwierdzisz jedynie, że kolor kukurydzy się zgadza. Czy umiesz przygotować samodzielnie w domu parówki z mięsa, lub tak samo wyglądające płatki, np. z kukurydzy konserwowej? Także nie. Podobnie nie przygotowujesz żywności wraz z dodatkami jak substancje zagęszczające, regulatory kwasowości, glutaminian sodu i wszystkie inne składniki, potocznie nazywane tablicą Mendelejewa. 

oczyszczanie organizmu - napoje wysoko przetworzone

Jeśli na co dzień pijesz napoje słodkie i gazowane, również musisz mieć świadomość, że wprowadzasz do organizmu szereg związków, które nie powinny się tam znaleźć. Jeśli pijesz wodę źródlaną, warto rozejrzeć się za bogatą w składniki mineralne jak wapń i magnez, kationy sodowe i potasowe, aniony węglowodanowe, siarczanowe, chlorkowe i fluorkowe.

Powietrze

Ma także bardzo ważny wpływ. Jeśli palisz papierosy, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że poprzez płuca wprowadzasz do krwiobiegu kilka tysięcy substancji trujących. Spaliny również są źródłem toksyn, oraz tak głośne w zimowym okresie zanieczyszczenia związane z wiszącym nad miastami smogiem.

Oczywiście, nie da się pozbyć z codziennego funkcjonowania tych wszystkich elementów. Możesz je ograniczyć, a dodatkowo wesprzeć organizm w ciągle toczącym się boju z substancjami szkodliwymi. Skorzystaj z tej samej drogi, którą dostają się toksyny i pomóż sobie. Takim rozwiązaniem są tabletki Untoxin.

Skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn wraz tabletkami Untoxin

 • Produkt znany
 • Polecany i zbierający rewelacyjne opinie

detoxic cena opinie gdzie kupić apteka allegro efekty dawkowanie

Dlaczego musisz zwrócić uwagę na ten produkt? Ponieważ jest polecany. Bez trudu znaleźliśmy opinie o nim, sposób działania, skład wszystkie inne, niezbędne informacje. Pojawił się o nim także artykuł w piśmie branżowym dla kobiet, wraz z informacjami od czytelniczek. Oczywiście produkt dedykowany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

oczyszczanie organizmu z toksyn untoxin

Untoxin – jaka jest cena produktu i gdzie go można kupić? Szukać na allegro lub sklepach intenetowych?

 • Aktualna cena na stronie producenta- link poniżej
 • Oryginalny produkt jest dostępny tylko u producenta

Ze względu na zmieniające się ceny, nie podajemy jej w artykule z tego względu, że produkt może być objęty ceną promocyjną i to w różnej wysokości rabatu. Aktualna cena znajduje się na stronie producenta pod tym linkiem

Oryginalne tabletki Untoxin są dostępne tylko na stronie producenta. Przypadkowo znalezione inne miejsca z tym produktem nie dają gwarancji, że zakupisz produkt oryginalny. Nie oszukujmy się- nowe, wysokiej klasy samochody kosztują odpowiednią cenę i nikt ich nie sprzedaje za połowę kwoty na rynkach “alternatywnych”. Spośród dwóch opcji najlepsze i najtańsze możesz wybrać tylko jedno!

Co dostajesz w opakowaniu tabletek na oczyszczanie organizmu z toksyn?

Untoxin – opis produktu i jak działa. Jak przyjmować tabletki na oczyszczanie organizmu?

 • Wiąże toksyny w krwiobiegu
 • Usuwa z organizmu podczas oddychania
 • Wspomaga odchudzanie

Te tabletki na oczyszczanie organizmu są całkowicie bezpieczne i pewne. Unikalna mieszanka składników (poniżej) wiąże toksyny w krwiobiegu i usuwa je z organizmu podczas oddychania. Wszystko po to, by całkowicie pozbyć się nieprzyjemnych efektów skurczu jelita, jakie można spotkać przy zwykłych mieszankach oczyszczających.

oczyszczanie organizmu z toksyn poprawia samopoczucieUntoxin wspomaga odchudzanie, poprawia nastrój i dodaje energii. Ponadto jest skuteczny w walce z zaparciami i niestrawnością. Untoxin transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów (centrum energetyczne na poziomie komórkowym). Tu zostają zamienione na energię.
Tabletki Untoxin efekty swojego działania ujawnią bardzo szybko, bo już do 3 tygodni od rozpoczęcia ich stosowania!

Opakowanie zawiera 60 kapsułek, należy przyjmować po 2 kapsułki popijając wodą po posiłku.

Oczyszczanie wątroby i jelita grubego tabletkami Untoxin – pełny skład produktu

Teraz przekonaj się, w czym tkwi siła tego produktu! Jeśli docierały do ciebie informacje o tych składnikach, to w tych kapsułkach są zamknięte ich najlepsze właściwości dla twojego organizmu.

 • Całkowicie naturalne składniki!
 • Dynia zwyczajna – pomaga w zwalczaniu pasożytów takich jak tasiemiec, czy owsiki. Dynia doskonale “zdaje sobie sprawę”, że jej cenne nasiona są narażone na apetyt pasożytów. Z tego powodu jej pestki są otoczone błoną bogatą w kukurbitacyny, które chronią przed drobnoustrojami. Reguluje poziom insuliny we krwi. Im wyższy poziom insuliny we krwi, tym niższy poziom cukru. To powoduje obniżenie ilości wolnych rodników, które są bardzo niekorzystne dla organizmu i uszkadzają komórki, które wytwarzają insulinę. Ponadto ekstrakt z dyni chroni przed zachorowaniem na cukrzycę typu 2. Ze względu na wysoką zawartość beta-karotenu może zapobiegać powstawaniu nowotworów i zatrzymywać niekorzystne procesy oksydacyjne. Dodatkowo zmniejsza poziom cholesterolu, co zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy. Beta-karoten poprawia funkcjonalność wzroku i jest to właściwość doskonale znana także dla marchewki, która jest również bogata w karoten.
 • Eleuterokok kolczasty, ekstrakt – żeń-szeń syberyjski, poprawia sprawność fizyczną i umysłową poprawia samopoczucie, zwiększa wydajność podczas pracy fizycznej, stosowany również w dolegliwościach pokarmowych.
 • Arginina – aminokwas endogenny (organizm potrafi go wytwarzać samodzielnie)- jego główne zadanie to detoksykacja organizmu. Usuwa szkodliwe substancje z organizmu. Wraz z wiekiem, zdolność organizmu do wytwarzanie tego aminokwasu maleje, a więc bardzo wskazane jest dostarczanie go z zewnątrz.
 • Lizyna – To z kolei aminokwas egzogenny, to oznacza, że organizm nie potrafi go wytwarzać i dlatego musisz go dostarczać wraz z pożywieniem. Badania naukowe potwierdziły, że dostarczanie tego składnika chroni przed wystąpieniem anemii, zapobiega wypadaniu włosów, zmniejsza zmęczenie i przekrwienie oczu.
 • L-karnityna bardzo dobrze znany aminokwas w środowisku sportowców i osób aktywnych fizycznie. Poprawia kondycję tlenową i to jest jego główny atut! Zdecydowanie zmniejsza objawy zmęczenia po bardzo intensywnym wysiłku.
 • Cynk (tlenek cynku) – 100% RDA (Recommended Dietary Allowances – porcja zalecana w dziennym spożyciu)
 • Maca – rośnie wysoko w Andach. Zawiera wysokiej jakości węglowodany, jest bogata w błonnik i białko. Zawiera ponadto większość aminokwasów, wiele witamin i mikroelementów. Wzmacnia włosy, dodaje energii, poprawia koncentrację, zdolności fizyczne, odżywia skórę, spowalnia procesy starzenia.
 • Żurawina wielkoowocowa – stosowana jest w leczeniu chorób nerek, działa antybakteryjnie, zwalcza infekcje dróg moczowych. Sok z żurawiny zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych.
 • Lukrecja gładka – pomaga w różnych dolegliwościach układu pokarmowego, szczególnie żołądka i dwunastnicy. Przyspiesza przemianę materii.
 • Sarsaparilla – roślina, która pochodzi z Meksyku. Podobnie jak dynia działa przeciw-utleniająco. Wzmacnia odporność organizmu, wzmaga procesy odnowy tkanek, obniża poziom wolnych rodników. W Polsce jest dostępna najczęściej jako napar lub herbata i jest cenioną rośliną.

Musisz przyznać, że skład produktu jest całkowicie naturalny i w dodatku imponujący.

Oczyszczanie organizmu z toksyn – podsumowanie

oczyszczanie orgaizmu z toksyn untoxin

Przygotowanie i omówienie powyższego zagadnienia nie było wyzwaniem prostym, ale za to bardzo przyjemnym. Okazuje się bowiem, że na rynku jest wiele produktów, których zastosowanie ma podobny cel- oczyszczanie organizmu. Biorąc pod uwagę transparentność w opisie produktu, a przede wszystkim składników użytych, wniosek jest jeden, tak jak zwycięzca jest jeden: Untoxin. Wyczekujemy na zamówione opakowania, aby przekonać się o rewelacyjnym wpływie tego suplementu na organizm i włączeniu go w zdrowy styl życia, do którego przecież wszyscy dążymy.

  SPRAWDŹ UNTOXIN  

 

Małgorzata Poziemiec

4 komentarze

 1. Ja wam powiem, że kupiłam UNTOXIN na pół roku. A co. Jak się przeliczy na miesiąc, to wychodzi bardzo ekonomicznie. Czuję się rewelacyjnie. Jakie zmiany u siebie zauważyłam, a stosuję już ponad 3 miesiące:
  -czuję się wyspana rano
  -przestała mnie boleć głowa, a przynajmniej raz w tygodniu miałam 1 dzień, żebolała mnie bardzo i musiałam brać kilka ibupromów, a po tym położyć się spać. Nic człowiek nie zrobi, bo jest zmarnowany i cały dzień do tyłu.
  -Łatwiej jest załatwić swoje potrzeby, duużo łatwiej.
  -Czuję się bardziej napełniona energią, PRZESTAŁAM PIĆ KAWĘ prawie całkowicie! Do tej pory pijałam jej 4, albo nawet 5. Teraz ze względu na to, że lubię smak kawy, piję 1, ale bardziej lurkę 🙂
  -Zauważyłam coś takiego, że jak jestem w biegu i się spocę, czego nie zawsze da się uniknąć, to zapach jest inny, mniej drażliwy i wyraźnie mniej intensywny.
  Zrobiłam sobie pełną morfologię i wszystko mam w normie! Jedynie lekko cholesterol LDL podwyższony, ale to ze względu na moją nadwagę i kiepskie na ogół jedzenie, co też już poprawiam.

  Jak ktoś chce bardzo ekonomicznie załatwić sprawę, to może brać 1 tabletkę zamiast 2-ch, albo jedną co drugi dzień, starczy na dłużej i można się cieszyć efektami znacznie dłużej. Ja zmiany zaczęlam zauważać po kilku dniach i pierwsze pojawiło się poranne wyspanie. Na prawdę polecam, bo ja się bynajmniej nie zawiodłam.

  Marysia

 2. Bardzo szybko poprawia samopoczucie. Świetny produkt i wiadomo, że pochodzi tylko z naturalnych składników.

 3. Bardzo pomogło szczerze mówiąc. Do tej pory brałam lekarstwa okresowo na bóle brzucha. Ale bardzo czułam się po nich senna. W pracy ciężko mi było czasem wytrzymać. Najgorzej, kiedy pojawiały się “te dni”. Strasznie niestety to przechodzę. Korzystam z Untoxin od ok 2 tygodni, ale nie biorę go jakoś bardzo regularnie. W tym czasie przez kilka dni opuściłam. Nie biorę też leków póki co, brzuch nie boli. Czasem mam wrażenie, że zaczyna boleć, ale bardzo szybko zdaję sobie sprawę, że to tylko przyzwyczajenie. Cieszę się, że kupiłam untoxin.

 4. Szczerze polecam ten produkt. Po tygodniach objadania sie i nie trzymania diety udało mi sie oczyścić organizm i wrócić do zdrowego trybu życia. Nie odczułam żadnych problemów podczas zażywania tabletek ani po zakończeniu kuracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *