SLIM STICKS – Plastry odchudzające ►OPINIE- CENA- GDZIE KUPIĆ?

Kolejny produkt w formie plastrów na odchudzanie to Slim Sticks. Suplement taki jest na pewno potencjalnie ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią przyjmować tabletek i kapsułek.
2 miesiące temu opisaliśmy inne plastry odchudzające. Jak zawsze klienci mają wolną rękę w komentowaniu i ocenianiu produktu, m.in. po to istnieje serwis MisjaOdchudzanie.pl. Większość opinii pochodzi od kobiet. Najbardziej zauważalnym problemem okazała się wielkość opakowania. Bo jak się okazuje, za tę samą cenę można otrzymać opakowanie, które jednej osobie wystarczy na miesiąc stosowania, innej tylko na 2 tygodnie. Komentarze zaczynają się w tym miejscu, ale oczywiście dotyczą innego produktu: opinie. Podsumowując, średnia ocena w tej chwili to 2,8/5.
Jeśli wraz z zamiarem schudnięcia chcesz skorzystać z suplementu diety i szukasz czegoś o Slim Sticks, ten artykuł jest dla Ciebie.

FAKT na temat kalorii i homeostazy

Zrozumienie tych dwóch pojęć zdecydowanie pomoże Ci w planowaniu swojego żywienia, a także doborze suplementu na odchudzanie. Określenie kalorii mianem “ilości jedzenia” jest błędem. Bo właściwie chodzi o energię, jaką pożywienie dostarcza. Kalorie opisaliśmy w artykule, który przybliża ten temat. Możesz w nim także obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne w najbardziej precyzyjny sposób, jaki jest dostępny w sieci: kalorie i kalkulator zapotrzebowania kalorycznego.
Wiesz już, że 1 kaloria to energia, jaka jest potrzebna do ogrzania 1 mililitra wody o 1 stopień Celsjusza. Homeostaza są to stałe warunki w organizmie, które ten stara się utrzymywać za wszelką cenę. Takim warunkiem jest m. in. temperatura ciała, która w jego wnętrzu wynosi ok. 37 °C. Co się dzieje, kiedy pijesz zimną wodę? Organizm musi ją ogrzać do temperatury jaka w nim panuje. Do tego oczywiście potrzeba energii. Aby ogrzać 250 ml wody, potrzeba ok 8 kcal. Wniosek zatem nasuwa się sam: Picie zimnej wody, przyspiesza metabolizm. Czy zimną wodę można nazwać spalaczem tłuszczu? Teoretycznie tak, jednak w przeliczeniu na 1 tydzień, nie będą to znaczące wyniki. Doszliśmy do wniosku, że nawet zwykła woda potrafi zmusić organizm do wykorzystania energii, którą już zgromadził. To prowadzi do prostego wniosku, że istnieją spalacze tłuszczu i różnią się efektywnością. Znajdziemy substancje, które dadzą rewelacyjne wyniki, ale i takie, które nie przyniosą większych efektów.

Slim Sticks – plastry odchudzające, jakie mają działanie?

Zadaniem Slim Sticks jest spalenie tkanki tłuszczowej, a także obniżenie poziomu cholesterolu, przyspieszenie naturalnego metabolizmy oraz wygładzenie skóry. Brzmi ciekawie? Strona, która opisuje Slim Sticks prezentuje przykład kobiety, która zgubiła 14 kg w 4 tygodnie, bez diety i ćwiczeń. To dość śmiałe zapewnienie, ponieważ należy pamiętać, że podstawą odchudzania jest odpowiedni dobór kaloryczny i aktywność fizyczna. Szczególnie wzmożona względem okresu, kiedy nabrało się nadwagi.
Strona, która dystrybuuje plastry zapewnia także, że produkt był testowany specjalistycznie, jednak nie wiemy w jaki sposób były przeprowadzone badania i na jakiej grupie osób. Ta informacja byłaby przydatna w kontekście oceny Slim Sticks.

Slim Sticks to plastry 4-warstwowe:

 • Pierwsza z nich wprowadza do organizmu kwas hydroksycytrynowy, którego właściwości już opisywaliśmy- tamaryndowiec malabarski. Ta warstwa ma za zadanie spalać zawartą w organizmie tkankę tłuszczową oraz glukozę.
 • Druga, dostarcza inhibitory (substancję, która spowalnia reakcję chemiczną), aby organizm przyswajał cukier znacznie wolniej. Ma również zmniejszyć uczucie głodu.
 • Trzecia warstwa uwalnia antyoksydanty, których celem jest oczyszczenie organizmu z cholesterolu i toksyn.
 • Ostatnia, czwarta warstwa to stymulant hormonu tarczycy, ma za zadanie znacznie zwiększyć metabolizm tłuszczów- według producenta nawet trzykrotnie.

Slim Sticks – cena i gdzie kupić? Allegro, Apteka, Rossmann?

 • Slim Sticks jest dostępne wyłącznie na oficjalnej stronie. 2 tygodnie odchudzania to koszt 147zł (15 plastrów), 1,5 miesiąca to 294zł, 3,5 mieiąca- 588 zł

Plastry odchudzające nie są dostępne na aukcjach internetowych (chyba, ze ktoś je prywatnie odsprzedaje), ani w drogeriach. Odpytanie 25 aptek internetowych również nie zwraca żadnych informacji o tym suplemencie. Jest on dostępny wyłącznie na stronie dystrybutora z opcją kupna online. Plastry odchudzające można kupić w trzech wariantach, których ceny podajemy powyżej. Slim Sticks nie znajduje się na liście Departamentu Żywności Prozdrowotnej.

Jak stosować plastry odchudzające Slim Sticks?

Plaster należy nakleić na skórę raz dziennie, zaraz po przebudzeniu. Należy to zrobić w miejscu, w którym nie będzie on narażony na nieumyślne oderwania, np. poprzez odzież. Producent zapewnia, że nic więcej do odchudzania z tym suplementem nie potrzeba- organizm wspierany plastrami sam rozprawi się z nadwagą.

Slim Sticks – skład plastrów odchudzających

Co prawda skład plastrów jest dostępny w sieci, przed zakupem, ale nie jest on podany na stronie, która sprzedaje produkt. Tym samym trudno jest ocenić, jakie efekty faktycznie może przynieść stosowanie Slim Sticks. Nieoficjalnie wiadomo, że w składzie znajduje się wyciąg z zielonej herbaty, kofeina, ekstrakt z bluszczu, wyciąg z alg morskich, olejki eteryczne naturalnego pochodzenia. Nie wiemy jednak jak silne są to ekstrakty i ile jeszcze składników użyto.

Slim Sticks – działanie uboczne i przeciwwskazania

Na stronie nie ma informacji o tym, czy produkt może powodować jakieś skutki uboczne. Zakładamy więc, że skoro ich nie podano, nie powinny wystąpić. Oczywiście każdorazowo przypominamy, że suplementy diety są przeznaczone dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży oraz karmiące powinny jakąkolwiek suplementację (nie tylko Slim Sticks) konsultować z lekarzem specjalistą. Ważna też jest informacja o tym, że 4-ta warstwa Slim Sticks stymuluje hormon tarczycy. Osoby, które mają zdiagnozowane jakiekolwiek nieprawidłowości hormonalne, powinny bezwzględnie korzystanie z suplementu również konsultować z lekarzem.

Slim Sticks – opinie, forum i efekty odchudzania

Trudno jednoznacznie ocenić jakie opinie o plastrach odchudzających przeważają w internecie. Na pewno można natrafić na takie, gdzie stosujący nie odnotowali żadnych efektów. Warto pamiętać, że brakuje przy tym podstawowych informacji takich jak, sposób żywienia, zapotrzebowanie kaloryczne i wykonywane ćwiczenia, aktywność fizyczna.

slim sticks plastry na odchudzanie opinie cena i gdzie kupić allegro apteka plastry odchudzające

Plastry odchudzające vs tabletki na odchudzanie

Odchudzanie z suplementami diety to na pewno bardzo dobry pomysł. Szczególnie, gdy idzie to w parze z mniejsza ilością spożywanych kalorii i zwiększoną aktywnością fizyczną. Oczywiście oferta jest bardzo szeroka. Z jednej strony to lepiej, bo producenci wiedzą, że muszą dostarczyć suplement jak najwyższej jakości, przy cały czas atrakcyjnej cenie. Z drugiej strony zbyt duży wybór może zbić z tropu i utrudnić decyzję. Z naszej strony możemy polecić świetny kompromis pomiędzy jakością i ceną- African Mango 900. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że produkt ten jest już nawet podrabiany. Kolejny powód, to przeprowadzone 2 badania, które dokładnie opisaliśmy: African Mango 900 na odchudzanie. I co istotne- cena. African Mango kosztuje 139 zł, ale dostajesz produkt aż na 2 miesiące. Zatem miesięczny koszt to tylko 69,50 zł. To jest oferta bardzo rozsądna, szczególnie dla osób, które nie miały dotąd kontaktu z suplementami diety i nie chcą na nie wydawać wielkich pieniędzy “na początek”.

slim sticks plastry na odchudzanie opinie cena i gdzie kupić allegro apteka plastry odchudzające

 • Rewelacyjne wspomaganie odchudzające- nawet 8-12 kg w miesiąc mniej
 • CENA- 2 miesiące odchudzania w cenie zbliżonej do konkurencyjnych produktów
 • Najsilniejsze stężenie ekstraktu z nasion afrykańskiego mango
 • African Mango 900 to praktycznie same dobre opinie, których jest mnóstwo- możesz je znaleźć samodzielnie bez problemu!
 • Skład prosty i jasny- wyłącznie ekstrakt z nasion mango, naturalny w 100%, żadnej chemii i innych domieszek
 • Naukowo udowodnione działanie
 • Zdrowe i bezpieczne tempo odchudzania
 • Nie zawiera laktozy, glutenu i składników modyfikowanych genetycznie

  Oryginalne African Mango 900- spróbuj!

slim sticks plastry na odchudzanie opinie cena i gdzie kupić allegro apteka plastry odchudzające

slim sticks plastry na odchudzanie opinie cena i gdzie kupić allegro apteka plastry odchudzające

Powodzenia w osiągnięciu wymarzonej sylwetki!

Natalia Skarżyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *