Bioveliss Tabs – skuteczne odchudzanie? Opinie- prawdziwe, cena i gdzie kupić

Jeśli poszukujesz kompletnych informacji o tabletkach na odchudzanie Bioveliss Tabs, to jest to odpowiednie miejsce. Co z postanowieniem noworocznym o odchudzaniu? Styczeń za nami. Mamy nadzieję, że przyniósł oczekiwane efekty. Jeśli nie, nadal masz sporo czasu zanim nadejdzie lato i przyjdzie wiele okazji do odsłonięcia ciała. Oczywiście znacznie szczuplejszego! Warto podkreślić, że szczupła sylwetka (lub przynajmniej pozbawiona nadwagi, a to ogromny sukces!) to nie tylko wygląd. To przecież szereg wielu pozytywnych czynników. Zyskujesz pewność siebie– wiesz, że dobrze wyglądasz, teraz inni chcą to osiągnąć. Koleżanki w pracy zazdrośnie zerkają, jak nosisz coraz bardziej obcisłe spodnie. One przecież tracą kolejny sezon wiosenny.  Ty go nie stracisz, prawda?

Jak zabrać się za odchudzanie bez wymagającej diety?

wskazówka:

Na to pytanie znajdziesz wiele odpowiedzi, często sprzecznych ze sobą. I kto ma rację, lub jest najbliżej prawdy? Jeśli znajdziesz poradę, że nie warto jeść po 18:00, to podaruj sobie taki artykuł, bo szkoda na to czasu. Bo co ma powiedzieć kobieta, która zamyka salon w galerii handlowej o 21:00? Zanim wróci do domu i będzie mogła zająć się sobą, będzie już 23:00. 5 godzin bez posiłku, żeby stracić kilka kilogramów. Zmiany w żywieniu powinny następować stopniowo i z rozmysłem. Zastanów się, jakie posiłki dostarczają Ci najwięcej kalorii i czy potrzebujesz ich aż tyle. Bo jeśli nie pracujesz fizycznie, ciało zamienia nadmiar kalorii w tłuszcz. Dobrym pomysłem będzie zmniejszenie porcji. Jedz to samo, tylko nieco mniej! Na pewno nie czujesz sytości przy ostatnim kęsie. Staje się to znacznie wcześniej. Może 2/3 posiłku tym razem wystarczy? Zanim się obejrzysz, waga zacznie spadać i takim prostym sposobem zauważysz zmiany już po kilkunastu dniach. Szczególnie kiedy staniesz na wadze. Pamiętaj: waż się nie częściej niż 1 raz w tygodniu i o tej samej porze, np. po przebudzeniu, przed kawą i śniadaniem. W ten sposób zminimalizujesz błąd pomiaru. Napoje ważą, śniadanie również. Dodaj do tego najlepsze tabletki na odchudzanie i rozpocznij podbijanie swojej punktacji: zainteresowanie płci przeciwnej, pewność siebie, zadowolenie z własnej figury, dobre samopoczucie i humor, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Bioveliss Tabs – co to jest i kto jest producentem?

Na stronie, która rozprowadza te tabletki nie ma informacji o tym, kto je produkuje. Bioveliss Tabs to opakowanie, które zawiera 30 tabletek musujących. Wszystko zamknięte jest w dobrze znanej tubce. Jest to więc nieco inna forma przyjmowania suplementu na odchudzanie niż większość dostępnych na rynku- doustne.

Bioveliss Tabs – ile kosztuje? Jaka jest cena tego preparatu?

  • Regularna cena to 317 zł, jednak nie ma w ofercie małego opakowania za 157 zł. Najniższa cena to 269 zł.

Produkt musujący dostępny jest w dwóch wersjach cenowych. Trzeba być ostrożnym przy zakupie, ponieważ ceny będą różne. Strona która opisuje Bioveliss informuje nas o promocji. Regularna cena 317 zł jest objęta zniżką do 157 zł. Dotyczy to “małego” opakowania, które zawiera 30 tabletek. Jednak w formularzu zamówienia, nie ma opcji, aby wybrać takie opakowanie. Można zamówić 2 małe opakowania (razem 60 tabletek) za 634 zł! W tym 38 zł za przesyłkę. Podkreślamy tę informację, ponieważ cena jest bardzo wysoka. Inna opcja, to 1 duże opakowanie za 269 zł. Przy takim zamówieniu otrzymujesz opakowanie, które również zawiera 60 tabletek, ale nie jest objęte rabatem. Trzeba przyznać, że jest to zawiłe rozwiązanie, które może przysporzyć kłopotu. Tak więc nie udało nam się zamówić opakowania poniżej 200 zł. Szkoda, chcieliśmy zapoznać się z produktem i jego możliwościami, jednak uznaliśmy, że jest to cena zbyt wysoka. 

Bioveliss Tabs na odchudzanie – skład tabletek musujących

4 składniki budują tabletki Bioveliss Tabs:

  • Garcinia cambogia- Brzmi bardzo egzotycznie. Owoc lepiej znany jako tamaryndowiec malabarski. Zawiera dużą ilość kwasu hydroksycytrynowego. Składnik ten jest znany z tego, że skutecznie pomaga hamować poczucie głodu. I faktycznie- dobre tabletki odchudzające, które zawierają dużą ilość HCA potrafią skutecznie wspomagać organizm w walce z tkanką tłuszczową.
  • Bacopa monnier- Składnik, którego najbardziej znaną zaletą jest poprawa pamięci. Czasem stosowany także jako środek łagodzący stany lękowe i uspokajający.
  • Wyciąg z zielonej herbaty- Ten składnik opisaliśmy bardzo dokładnie i przedstawiliśmy dostępne badania naukowe: klik
  • Yerba Mate- oryginalna yerba mate w formie parzonej może przyczyniać się do zmniejszania masy ciała.

Bioveliss Tabs na odchudzanie – badania nad redukcją tkanki tłuszczowej

  • Brak informacji o badaniach

Strona, na której można zamówić Bioveliss mówi o testach medycznych i udokumentowanych efektach u osób, które stosowały ten suplement. Nie udało nam się znaleźć informacji o tych badaniach, żeby lepiej przyjrzeć się badaniom i ich metodologią. Chociażby po to, żeby mieć pewność, że badania przeprowadzano zgodnie z zasadą podwójnie ślepej próby. Taki test oznacza, że badane osoby nie wiedzą, czy otrzymały suplement diety, czy placebo. Takich informacji nie posiadają także asystenci, którzy zbierają dane i prowadzą statystyki, oraz podają preparat. Jedynie koordynator eksperymentu wie, kto otrzymał badane tabletki a kto substancję, która nie ma żadnego znaczenia. Ten sposób bardzo podnosi wiarygodność badań.

Bioveliss Tabs – dawkowanie tabletek odchudzających

  • 2 tabletki dziennie rozpuszczaj w szklance wody

Producent zaleca przyjmować po 2 tabletki dziennie. Należy je rozpuszczać w wodzie i pić- jedną przed śniadaniem druga przed obiadem. Zapewnia, że nie trzeba przy tym zmieniać swojego trybu życia, diety ani prowadzić wzmożonej aktywności fizycznej, takiej jak bieganie, siłownia.

Warto zwrócić uwagę na koszt miesięcznej kuracji odchudzającej z tabletkami Bioveliss Tabs. Przy założeniu, że skorzystasz z “dużego” opakowania. które kosztuje 269 zł, miesięczny koszt odchudzania z tymi tabletkami wyniesie właśnie tyle. To nawet 50% więcej, niż oferują konkurencyjne i dające świetne efekty produkty.

Bioveliss Tabs – działanie uboczne i przeciwwskazania – ulotka 

Producent nie zaleca, aby Bioveliss Tabs przyjmowały kobiety w ciąży i dzieci. Poza tym zapewnia, że produkt nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zalecamy też, aby kobiety karmiące również nie sięgały po tabletki odchudzające. Osoby uczulone na którykolwiek składnik również nie powinny korzystać z Bioveliss.

Gdzie kupić Bioveliss Tabs, gdzie najtaniej- apteka, Allegro?

Zdarza się, że na aukcjach pojawiają się produkty tego typu, jednak są to oferty prywatne. Osoby, które zakupiły np. Bioveliss Tabs, odsprzedają je z różnych przyczyn. Opisywane tabletki musujące nie są jednak dostępne w oficjalnym obrocie na aukcjach internetowych. Nie znajdziesz ich także w aptekach. Jedyna możliwość, to kupno na stronie dystrybutora. Tabletki dostarczane są pod wskazany adres przez kuriera.

Bioveliss Tabs – tabletki na odchudzanie – opinie – forum – grupy dyskusyjne

Jest to produkt nowy na naszym rynku stąd też nie ma o nim jeszcze żadnych opinii. Brak informacji o efektach stosowania Bioveliss Tabs. Z prostej przyczyny- odchudzanie to proces, który musi zająć pewien czas. Zbyt mało go upłynęło, aby można było podzielić się wnioskami z koleżankami i kolegami na forach internetowych. Oczywiście cieszący jest fakt, że pojawiają się nowe produkty. To powoduje, że rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, ceny są bardziej przystępne i zostają produkty, które mają naprawdę wiele do zaoferowania. Trzymamy kciuki za Bioveliss Tabs, oby doczekały się świetnych opinii i rewelacyjnych efektów odchudzających, jak np. African Mango 900.

Natalia Skarżyńska

3 komentarze

  1. Testowałam Bioveliss Tabs – nie polecam. Prawdopodobnie zwyczajne naciąganie. Miało być co najmniej kilka kg mniej w ciągu miesiąca. U mnie waga ani drgnęła. Z opakowaniem dostaje się list, w którym gość pisze,, że aby zobaczyć jakikolwiek rezultat, trzeba kupić jeszcze 2 inne opakowania po około 160 zł, bo te tabletki to tylko wstęp do “odchudzania”. W trzech miejscach listu nakazuje natychmiast zadzwonić pod jakiś numer i zarezerwować dla siebie te nowe tabletki w rzekomo niskiej cenie. Pic na wodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *