Tabletki Bio Active – prawdziwe opinie i recenzja tabletek na odchudzanie

Okres pandemii był i nadal jest bardzo długi i męczący, w którym postanowiłam wypróbować tabletki na odchudzanie Bio Active. Wielu z nas pozostawało w domach przez całe tygodnie i bardzo mocno ograniczało wyjścia na zewnątrz. Taki stan paradoksalnie sprzyjał zdrowiu, ponieważ pozwalał zminimalizować ryzyko zarażeniem koronawirusem, jednak z drugiej strony mógł przyczynić się do zwiększenia masy ciała. Zwiększenia o tkankę tłuszczową, bo przecież praktycznie nikt nie ma w mieszkaniu siłowni. Zwiększenie ilości tłuszczu w ciele nie jest korzystne i należy z tym stanem walczyć, szczególnie, że możliwości prowadzenia aktywności na świeżym powietrzy za wiele nie było.

Jeśli planujesz odchudzanie, zapewne twoja poczta jest bombardowana reklamami różnego rodzaju suplementów diety. Tylko czy one faktycznie działają i przynoszą takie efekty jak jest napisane? No cóż, jak to się mówi “papier przyjmie wszystko. Dziś mija dokładnie miesiąc, od kiedy przetestowałam tabletki na odchudzanie Bio Active na sobie. Mogłabym napisać krótko, że albo działają, albo nie działają. Albo efekty są fantastyczne, albo zbliżone do tego, co napisał producent, albo to nieprawda. Tylko dlaczego masz akurat uwierzyć mi, a nie jakiejś innej stronie? Dlatego, że nasza redakcja bierze suplementy pod lupę. Nie mamy własnych suplementów i ich nie sprzedajemy. Docieramy do badań, często płatnych, aby potwierdzić lub zaprzeczyć efektom odchudzającym jakie widać na reklamie. Kojarzysz reklamę rogali, z których aż wylewa się czekolada lub dżem? Kiedy otworzysz samodzielnie opakowanie, za każdym razem znajdziesz nadzienia tyle, co “kot napłakał”. Składasz reklamację na rogalik?
No właśnie.

Założenia tabletek Bio Active

Problem otyłości jest bardzo poważny, ponieważ zatacza coraz szersze kręgi. Jak można dowiedzieć się w publikacjach WHO, ilość osób otyłych podwoiła się w latach 1980-2008. W krajach europejskich od 30 do 70% osób dorosłych ma nadwagę, a otyłych jest 10-30%. Pomoc mają przynieść różne suplementy, w tym także tabletki odchudzające Bio Active. Tabletki te markowane są nazwiskiem profesora, który otrzymał nagrody za swój naukowy wkład w walce z otyłością. Niestety, nie ma żadnych informacji w internecie ani o nagrodach, ani o profesorze. To nic, nie jestem zaskoczona. To pierwszy minus dla tabletek Bio Active. Podobnie strona jest sygnowana instytucjami i organizacjami związanymi z promowaniem zdrowego trybu życia. Problem w tym, że te organizacje nie istnieją.

Efekty odchudzające, estetyczne  i prozdrowotne

Producent zapewnia poprzez stronę www, że jego tabletki odchudzają 15 kg w ciągu jednego miesiąca. Dodatkowo pomagają zmniejszyć ryzyko wystąpienia udaru, zawału czy wylewu. Redukują cholesterol i poziom cukru we krwi już od samego początku kuracji. Wpierają utrzymywanie szczupłej i atrakcyjnej sylwetki. Nie są obarczone “efektem jo-jo”. Jeśli schudniesz, poprzednia, zbyt wysoka waga już nie wróci.  Strona zapewnia, że nie potrzeba dietetyka, siłowni czy diety by osiągnąć taki cel. Zaoszczędzisz dużo pieniędzy, bez względu na swój wiek, poziom nadwagi, rodzaju przyjmowania leków czy będąc w ciąży. Do tego ostatniego odniosę się później, bo to istotny punkt.  Wszystko brzmi jak rajska wyspa.

A jest z czym walczyć, bo kolejne dane wyraźnie mówią, że od 1975 roku (stan na kwiecień 2020) niemalże się potroiła. 1,9 miliarda ludzi ma nadwagę, 38 milionów dzieci miało otyłość lub nadwagę już przed 5 rokiem życia. To są bardzo mocno niepokojące statystyki.

Działanie tabletek Bio Active

Tabletki na odchudzanie Bio Active działają w 4 fazach:

Oczyszczanie organizmu to faza 1

Jak można przeczytać na stronie Bio Active, nie ma sensu brać się za odchudzanie, jeśli nie pozbędziesz się toksyn z organizmu. Bo znajduje się w nim 18 kg, cytuję “gnijących złogów”. One powodują blokowanie właściwego metabolizmu i do spalania tłuszczu nie dojdzie. Bardzo jestem ciekawa, skąd pochodzą te dane.

Faza 2- zmiana trybu pracy organizmu

Organizm w trakcie kuracji zaczyna zabierać się za wyżej wspomniane 18kg zgniłych złogów oraz tkankę tłuszczową i usuwa je z ciała. Jednocześnie pobiera 15 razy więcej energii z żywności. To prowadzi do zmniejszenia apetytu aż 5-krotnie i pozbycia się efektu jo-jo. Ten etap rozpoczyna automatyczne spalanie tłuszczu.

Faza 3 – przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej

W tym etapie spalanie tkanki tłuszczowej zostaje jeszcze bardziej przyspieszone. Nie wymaga to diety, ćwiczeń, konsultacji z dietetykiem i zastosowaniem diety. Producent zapewnia, że samo zastosowanie tabletek Bio Active jest wystarczającym rozwiązaniem.

Stabilizacja osiągniętych efektów w fazie 4.

Po kilku dniach od rozpoczęcia odchudzania z Bio Active, spalanie tkanki tłuszczowej będzie przebiegać przez całą dobę, także w trakcie snu. Ten etap ma zablokować spalanie tłuszczu na poziomie komórkowym, a metabolizm zostanie przyspieszony 8-krotnie.

Ponadto, producent zapewnia, że dieta nie ma sensu, treningi nie muszą być wykonywane, ponieważ samo przestawienie organizmu wystarczy, aby wymodelować szczupłe i estetyczne ciało. Nie musisz się martwić tym, że jesz swoje ulubione, wysokokaloryczne potrawy. Możesz siedzieć przed telewizorem z paczką czipsów a i tak schudniesz!
Brzmi świetnie, ale czas zejść na ziemię.

Skuteczność tabletek Bio Active, czy działają?

Dotarcie do wiarygodnych opisów czy opinii jest trudne. Na pewno nie pomaga bardzo popularna nazwa suplementu, która jest wykorzystywana także przez producentów żywności. Ja stosowałam tabletki na odchudzanie Bio Active dokładnie przez miesiąc. Ściśle, zgodnie z zaleceniem producenta. Nie wprowadzałam diety, nie zwiększyłam swojej aktywności fizycznej (no prawie, bo pojawił się w moim domu pies i siłą rzeczy pojawiły się też spacery). Czyli reasumując- żyłam przez miesiąc kuracji dokładnie tak jak do tej pory. Zgubiłam w miesiąc niecałe 2kg. Jest to oczywiście efekt wyższej temperatury na zewnątrz i utraty wody z organizmu, podczas wspomnianych spacerów. Tabletki mi nie pomogły. Być może są dobre, ale na mnie niestety nie zadziałały. Zadziałały natomiast inne i to już dawno temu. Ale o tym później.

Badania nad tabletkami Bio Active

Domniemany profesor powołuje się na badania nowojorskiego ośrodka badawczego. Jednak nie mówi jakiego. Szukanie takich informacji nie przyniosło skutków. Badania przeprowadzono, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Trzeba przyznać, że powoływanie się na “amerykańskich naukowców” już się trochę znudziło.

Cena tabletek Bio Active

Cena tabletek na odchudzanie Bio Active to ciekawe zagadnienie. Produkt można kupić w bardzo różnych cenach. Czasem cena przy zamówieniu w ogóle nie jest podana i to jest chyba błąd na stronie. Np. pojawia się “promocja” (którą producent nazywa dofinansowaniem), gdzie mogę kupić 60 kapsułek za 87 zł z darmową dostawą. Dalej jest możliwość wybrania 2 opakowań x 60 tabletek + 3 miesięczna opieka specjalisty. Taka opcja kosztuje 364 zł. Jest też opcja dobrania dodatkowego opakowania za 85 zł, ale w podsumowaniu już się cena nie pojawia. Tu można jeszcze wybrać ofertę limitowaną, gdzie ceny również nie widać. Jeśli nie trafisz na opcję “promocji”, tabletki kosztują 137 zł.

Mam wrażenie, że cały proces zakupowy został tak zaprojektowany, aby klient zdecydowany na kupno, zamówił jakąkolwiek opcję, być może bez świadomości ile zapłaci. Wierzę, że ktoś, kto projektował formularz jednak popełnił jakiś błąd, niż celowo zamierzał kupującego zmanipulować.

Gdzie kupić Bio Active? Allegro, Ceneo, Apteka?

Nasz specjalista od IT i programowania dostarczył nam kiedyś narzędzie, dzięki któremu możemy szybko odpytywać wiele aptek internetowych i stacjonarnych, aby przekonać się o obecności produktu w ich ofercie. Tabletki na odchudzanie Bio Active nie są dostępne w aptekach internetowych ani w stacjonarnych. Nie kupisz ich w sklepach zielarskich czy na aukcji internetowej. Chyba, że ktoś je odsprzedaje. Bio Active są dostępne wyłącznie na stronie producenta.

Prawdziwe opinie w internecie- forum, zapytaj, blogi kobiece

Strona z tabletkami Bio Active zapewnia, że na całym świecie ze skutecznej kuracji odchudzającej skorzystało już ponad 16000 osób. Niestety nie dotarłam do źródeł, które to potwierdzają, ponadto nie ma też opinii o tych tabletkach. Moim zdaniem zbyt nowy na naszym rynku produkt nie może się jeszcze nimi pochwalić. Jednak są rokowania na dobry produkt, ponieważ producent dość intensywnie reklamuje te tabletki.

Dawkowanie tabletek Bio Active i skład

Tabletki Bio Active należy przyjmować dwa razy dziennie, popijając dużą ilością wody. Jeśli chodzi o skład, głównym środkiem odchudzającym jest indian goosbery, czyli liściokwiat garbnikowy i ekstrakt z niego. Jakie właściwości na odchudzanie ma ta roślina?

Liściokwiat garbnikowy – Roślina ta wykazuje działanie antywirusowe i antybakteryjne. Medycyna azjatycka od dawna wykorzystuje te właściwości. Do tej pory nie wykazano znacznych efektów odchudzających podczas stosowania liściokwiatu. Wiemy natomiast, że reguluje poziom cukru we krwi, co jest główną przyczyną napadów głodu. W tym kierunku należy rozpatrywać właściwości tabletek na odchudzanie Bio Active.

Skutki uboczne i przeciwwskazania stosowania tabletek Bio Active

Skład tabletek jest naturalny, bez dodatku sztucznych substancji. Producent zapewnia, że jego tabletki na odchudzanie nie powodują żadnych skutków ubocznych. Wcześniej wspominałam o ciąży. Oczywiście w tak wyjątkowym stanie należy pamiętać, aby wstrzymać się od jakiejkolwiek suplementacji.

Jakie tabletki na odchudzanie wybrać?

Moje zdanie jest takie, że im więcej produktów na rynku, tym lepiej. Ponieważ konkurencja wymaga odpowiedniego dostosowania cen, z korzyścią dla klienta. Z drugiej strony tym trudniej jest się zdecydować, zwłaszcza, kiedy ma to być pierwszy kontakt z produktem. Jeśli tak właśnie jest i chcesz tabletek odchudzających na próbę, bez wydawania na nie majątku, aby przekonać się jak zadziałają, gorąco polecam przetestowane African Mango 900. Są to tabletki bardzo korzystne cenowo. Najtańsza opcja to 2 opakowania na 2 miesiące suplementacji. Dwupak kosztuje 139 zł, a zatem miesiąc kosztuje tylko 69,5 zł i dostawa kurierem jest bezpłatna. Popyt na te tabletki jest bardzo duży.

African Mango 900 daje bardzo dobre efekty i bez problemu dowiesz się o świetnych opiniach w internecie. Jest to bardzo silny ekstrakt dostępny bez recepty. Te tabletki są oparte tylko o jeden naturalny składnik i nie zawierają GMO, laktozy czy glutenu. Gwarantują zdrowe i bezpieczne tempo odchudzania. Wystrzegaj się podróbek i nie marnuj pieniędzy!

Strona producenta African Mango 900

 

Już w 2017 jedna z komentujących- Daria, pokazała co udało jej się osiągnąć przy wsparciu African Mango 900:

tabletki na odchudzanie bio active cena opinie gdzie kupić efekty

Screenshot z forum, na którym kilka osób opisuje swoje doświadczenia po zastosowaniu African Mango:

tabletki na odchudzanie bio active cena opinie gdzie kupić efekty

Małgorzata Poziemiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *