Slimmestar plastry na odchudzanie > Jakie efekty, ile kosztują > RECENZJA

Jakie efekty odchudzające daje Slimmestar? Gdzie go można kupić, ile kosztuje i czy warto stosować? Czy powoduje jakieś działanie uboczne? To szereg pytań, jakie możesz zadać, kiedy tylko zapoznasz się z reklamą produktu. Odpowiedzi możesz znaleźć w wielu miejscach, tylko, im więcej przeczytasz, tym… mniej wiesz. Odpowiedzi mogą być ze sobą sprzeczne, podawać różne informacje. Skąd zatem wziąć właściwą odpowiedź i przede wszystkim- kto mówi prawdę? Wszystko zależy od tego, jak bardzo zdeterminowany jest reklamujący. Omawialiśmy już fantastyczne suplementy na odchudzanie, które wręcz “jak laser wypalają tłuszcz”, lub go “wytapiają”. Producenci zachęcają różnymi informacjami i dowodami. A prawda jest taka, że najważniejszy jest skład suplementu i jego działanie. Najczęściej w formie kapsułki. Ta nie ma smaku, ma po prostu dać to, za co płacisz. A z tym bywa różnie. Najczęściej spotka cię zawód.
Dlaczego? O tym opowiem w tym artykule i pokażę ci, jak zadziałały na moją wagę plastry Slimmestar.

Slimmestar – wywiad, autorytety i ambasadorzy

Zacznijmy od tego, że strona promująca plastry na odchudzanie Slimmestar rozpoczyna się informacją, że wywiadu udzieliła  Pani Agata Borowska, specjalistka w dziedzinie odchudzania. Imię i nazwisko nie jest w Polsce rzadkie, ciężko będzie znaleźć informacje o tej osobie. Ale mamy jej zdjęcie. A czyje to zdjęcie? Zdjęcie przedstawia Almę Rose z USA, której adres strony znajduje się tu: https://almarose.com/blog/
Wniosek z tego na pewno trafny, wyciągniesz samodzielnie.

Kolejnym, według producenta czy dystrybutora plastrów Slimmestar autorytetem jest niejaki Jan Kubecki, który ma 15 lat doświadczenia w walce z nadwagą. Możliwe, że taka osoba istnieje i jest nawet dietetykiem. Niemniej jednak zdjęcie przedstawia człowieka, którego fotografie można kupić w serwisie Dreamstime. Jest to popularna platforma, tzw. bank zdjęć, gdzie można zakupić portrety, fotografie produktów, itd. Autorem tego konkretnego zdjęcia jest Viorel Sima z Rumunii, który fotografuje głównie ludzi i zwierzęta. Ciekawe, prawda?

Jeszcze jeden autorytet i kończymy ten akapit. Specjalista obesitologii o międzynarodowym znaczeniu Adam Janowski to kolejny model z banku zdjęć Freepik. Biała koszula, krawat i podpisywanie jakiegoś dokumentu zapewne ma sprawiać wrażenie, że mamy do czynienia z lekarzem i specjalistą w swoim fachu.

Producent Slimmestara chwali się nieistniejącym certyfikatem, podpisanym przez nieistniejących pracowników, w nieistniejących frakcjach.

Plastry na odchudzanie Slimmestar, jakie mają działanie?

Slimmestar zapewnia, że w szybkim tempie, bo już w ciągu tygodnia zgubisz kilka cm w obwodzie ciała, pozbędziesz się cellulitu, uda i pośladki staną się jędrne. Ponadto skóra zostanie znacznie lepiej nawilżona, waga ciała zostanie doprowadzona do odpowiedniego poziomu i utrzymasz taki stan. W jaki sposób się to dzieje? Wspomniany wyżej Adam Janowski wyjaśnia, że na skutek lipolizy i termogenezy. Plaster w ciągu kilkunastu godzin uwalnia substancje, które docierają w miejsca ciała z najbardziej opornym tłuszczem. Tkanka tłuszczowa zostaje rozbita na prostsze związki, które łatwiej zostają spalone w trakcie przemiany materii. Skóra zostaje odżywiona. Wszystko to bez efektu jojo.
Ponadto, producent zapewnia, że efekt jest trwały, bez efektu jo-jo i bez diety.

Bonus: suplementy a kalorie

Chcę zwrócić tylko uwagę, że jest takie powiedzenie “chudnie się w kuchni”, które jest bardzo prawdziwe. Suplementy są dodatkiem do przemyślanej diety. Sama nazwa pochodzi z łaciny i oznacza “dodatek” właśnie. Nie ma takich tabletek, które spowodują natychmiastowe “wypalanie” tłuszczu, jeśli będziesz na plus z kaloriami! Organizm pod tym względem działa dość prosto. Nie ruszasz się, jesz za dużo- odkłada się tkanka tłuszczowa. To zapas na później, gdyby się okazało, że pokarmu będzie mniej.

Tak samo robią niedźwiedzie na zimę, kiedy będą w bezruchu. Objadają się do oporu, żeby przetrwać zimowy sen. To też jest fakt i przeczytasz o tym na pierwszej lepszej stronie, która opisuje życie Tatr czy Bieszczad. Co zrobić, żeby spalić tłuszcz? Musisz przede wszystkim dostarczyć mniej kalorii niż potrzebuje organizm. Jeśli energii nie będzie mógł pozyskać z jedzenia, zabierze się za zapasy, które zgromadził w postaci tkanki tłuszczowej. Proste? Bardzo proste. Wie o tym każdy bywalec siłowni. Jeśli je dużo, jest “na masie”, jeśli je mniej jest “na wycince” albo “na redukcji”.

Jeśli dodatkowo będziesz zwiększać swoją aktywność fizyczną, wzrośnie zapotrzebowanie na energię. Oczywiście zarówno przy ujemnym bilansie kalorycznym czy aktywności fizycznej warto wspomagać się suplementami, w formie proszku czy tabletek. Odpowiednie substancje pomagają w znacznym stopniu przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej. Ile potrzebujesz kalorii? Polecam poświecić godzinę na sprawdzenie tego, aby określić jak najdokładniej, szczegółowy opis jest w tym miejscu.

Slimmestar- cena, gdzie kupić, Allegro, Ceneo, czy są w aptece?

Regularna cena plastrów Slimmestar to 317 złotych. Aktualnie obowiązuje rabat i produkt jest dostępny za 149 zł. TEORETYCZNIE. Plastrów nie kupisz w serwisie aukcyjnym ani w aptekach. Odpytałam kilkadziesiąt baz danych aptek online, żadna nie zwraca produktu  w swojej ofercie. Czasem podobne produkty pojawiają się w Allegro czy OLX, jednak odradzam zakup takim kanałem. Nie masz pewności czy jest to dokładnie ten sam produkt, w jakim jest stanie. Jeśli decydujesz się na zakup Slimmestar, zrób to z poziomu strony internetowej, której reklamę otrzymujesz mailem lub w innym portalu. Tak będzie najbezpieczniej.

Zauważ, że zamówienie jest dwuetapowe. Po podaniu swoich danych, następuje kolejny krok, w którym należy być uważnym ponieważ pojawiają się kolejne ceny i możesz “dać się naciągnąć”. Masz do wyboru 2 małe opakowania (10 + 10 plastrów) bez rabatu za 638 zł lub duże opakowanie (również 20 plastrów!) za 249 zł. Niezależnie od opcji, którą wybierzesz, przejdziesz na stronę płatności z kwotą do zapłacenia 249 zł. Wierzę, że jest to błąd na stronie a nie celowe działanie, żeby zmylić kupującego i pobrać od niego dodatkowe 100 zł. Do każdego zestawu jest dołączona książka “Pokonać gen otyłości”. Nic mi o niej nie wiadomo, autor nieznany.

Co jakiś czas w reklamach pojawiają się rabaty np 69% i wtedy promocyjna cena, jaką zobaczysz na stronie zamówienia to 99zł. Niestety, to co opisałam powyżej nadal obowiązuje. Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się zamówić, niezależnie od tego czy za pobraniem czy płacąc z góry za produkt, zapłacisz za Slimmestar 249 zł.

Skład plastrów na odchudzanie Slimmestar

Plastry zawierają poniższe składniki. Oczywiście samo zapewnienie, że mają fantastyczne właściwości odchudzające to za mało. Aby można było tak je opisać, należy te składniki przebadać i sprawdzić, co mówi na to nauka. Sprawdzamy zatem.

  • Morszczyn pęchrzykowaty– jest to roślina bogata w jod, co oznacza,  że pobudza pracę tarczycy (zawartość tego pierwiastka bywa różna, w zależności od akwenu, z któego pochodzi).  Jest częstym składnikiem mieszanek ziołowych, może działać przeczyszczająco. Morszczyn zbadano w 2016 roku pod kątem właściwości odchudzających. Eksperyment przeprowadził Chu-Wan Loy i Phang Siew Moy Skracając bardzo długi i złożony opis badania, wniosek jest taki, że morszczyn może przyczynić sie do spadku masy ciała. Tak przynajmniej wynika z eksperymentu prowadzonego na szczurach. Związki takie jak fukoksantyna, alginiany, fukoidany i florotaniny mogą być pomocne, jednak wszystko zależy od ilości tych substancji i biodostępności. Potrzebne są dalsze badania, przeprowadzone na ludziach.
  • Miłorząb dwuklapowy– roślina wspomaga pamięć i koncentrację. Jego stosowanie jest szczególnie polecane podczas nauki lub wysiłku umysłowego. Jest stosowany jako składnik kosmetyków o działaniu przeciwzmarszczkowym, a także jako jeden ze składników mieszanek ziołowych. Czy jednak Miłorząb może wpływać na znaczną redukcję wagi, jako skuteczny spalacz tłuszczu? Eksperyment został przeprowadzony na zwierzętach (myszach laboratoryjnych) i opisano go w 2019 roku. Zwierzaki podzielono na dwie grupy i karmione dietą wysokotłuszczową (HFD) oraz o normalnej zawartości tłuszczu (NFD). Celem było wywołanie “otyłości” w ciągu 2 miesięcy. Następnie grupę HFD podzielono na 2 podgrupy, w tym nową HFD+ suplementacja miłorzębem. Ta ostatnia grupa wykazywała ponad 8% mniejsze przyjmowanie pokarmu, przy statystycznie podobnym zapotrzebowaniu energetycznym. Na koniec eksperymentu jednak nie stwierdzono istotnych różnic w masie ciała, pomiędzy badanymi zwierzętami. W takim przypadku potrzebne są dalsze analizy i przede wszystkim badanie na grupie ludzi.
  • Kasztanowiec zwyczajny– Piękne drzewo, którego zakwit w Polsce mówi o tym, że matury tuż tuż. Opisanie składnika jako kasztanowiec jest zbyt ogólne, bo każda jego część jest wykorzystywana w mieszankach ziołowych lub kosmetologii, od kory po niedojrzałe owoce. Escyna wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zmniejsza lepkość krwi. Stosowana jest też jako składnik maści, polecanych dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Łagodzi obrzęki i ułatwia przepływ krwi, rozrzedzając ją. Drobne oparzenia lub odmrożenia również będą się łatwiej goić, kiedy zostaną posmarowane maścią z dodatkiem escyny. Masaż z olejkiem z kasztanowca przyczynia się do zmniejszenia “pomarańczowej skórki”.
  • Kofeina – najbardziej znany składnik kawy. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Oczywistymi właściwościami są zwiększenie koncentracji, zmniejszenie zmęczenia. Kofeina zostaje wchłonięta w ciągu 30-40 minut i krąży we krwi do dwóch godzin. Przedawkowanie kofeiny może powodować szybkie i/lub nieregularne bicie serca. Kofeina jest przydatną substancją przy odchudzaniu. Jej działanie jest bardzo szerokie, ale też nie w całości poznane.
  • Olejek z gorzkiej pomarańczy – Jest to dość droga substancja, stosowana w aromaterapii, działa uspokajająco czasem lekko nasennie. Olejek jest stosowany do pielęgnacji skóry, szczególnie suchej. Masaż z dodatkiem gorzkiej pomarańczy rozluźnia mięśnie, regeneruje naskórek.

Sposób użycia plastrów

Plaster należy przykleić na ciało w takim miejscu, aby utrzymał się i nie odkleił przez 12 godzin. Po tym czasie należy go usunąć i przykleić nowy.

Slimmestar – prawdziwe opinie na forum, kafeteria, zapytaj

Jako osoba dorosła, na pewno zdajesz sobie sprawę, że obecnie wszystkie opinie można kupić. Po prostu. Oglądasz sobie profil na Instagramie, na którym ktoś poleca pastę do zębów, spodnie, zegarek, jedzenie z firmy cateringowej i inne produkty czy usługi. Te konkretne marki płacą instagramerom za to, że będą promować ich produkt. Bardzo często jest tak, że reklamujący nie mają zielonego pojęcia o tym co pokazują. Zdarzają się przypadki, gdzie influencer reklamował zegarki czy rajstopy, które okazały się scamem. Czyli ktoś zapłacił za zegarek, którego nigdy nie dostał. Jak to się skończyło? Influencer swoją wypłatę dostał. Firma sprzedająca produkt zniknęła i nie ma z nią kontaktu. A klient końcowy stracił kilkaset złotych, których nikt przecież nie będzie szukał. No, wiadomo. Reklamujący wrzucił przeprosiny w stories i rozeszło się po kościach. Nadal go kochają.

Takich przykładów jest całe mnóstwo, dlatego uznaliśmy, że nie będziemy opisywać opinii znalezionych w Internecie. Każdy może napisać co chce o każdej osobie, nawet tej, której na oczy nie widział i bardzo ciężko takie opinie zweryfikować i odsiać prawdę od fantazji. Odnośnie plastrów- ktoś mówi, że schudł 15kg w miesiąc, a inny powie, że schudł wyłącznie 250 zł w portfelu. Komu wierzyć?

Przeciwwskazania w stosowaniu i działanie uboczne

Plastry Slimmestar zawierają naturalne składniki i wg. producenta nie powodują działania ubocznego. Tradycyjnie jednak zalecamy, aby to takie produkty sięgały wyłącznie osoby pełnoletnie. Kobiety w ciąży i karmiące są pod stałą opieką lekarzy specjalistów, zatem suplementację muszą z nimi konsultować. Osoby uczulone na którykolwiek ze składników, lub z ranami na skórze nie powinny stosować tego produktu.

Jest tak dużo suplementów na odchudzanie! Co wybrać?

Skoro jesteś już w tym miejscu artykułu, szukasz rozwiązania na odchudzanie bez recepty. Rozwiązania, które jest skuteczne i jednocześnie niedrogie. Jeśli to twój pierwszy wybór i rozpoczynasz dopiero doświadczenie w gubieniu zbędnych kilogramów, przede wszystkim nabierz dystansu do wszystkich reklam i pięknych obietnic, jakie masz jeszcze “z tyłu głowy”. Zapomnij o Instagramie, influencerach czy ulubionej aktorce. Te osoby są prowadzone przez armię ludzi, by tak wyglądać. Pokazują ciało zawodowo. Ciebie interesuje stosunek jakości do ceny. Waszym hitem na odchudzanie w roku 2019 i 2020 był Fat Burn Active. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Otrzymywaliśmy masę wiadomości, zarówno na e-mail jak i Facebooku, że ten produkt (w bardzo dobrej cenie!) pomógł pozbyć się zbędnych kilogramów. W Polsce Fat Burn Active jest sprzedawane tylko na jednej, oficjalnej stronie. Nie ma możliwości, aby kupić ORYGINALNE gdzie indziej. Jeśli nie widujesz reklam tych tabletek, to dobrze. Świetny produkt sam się broni jakością.  A dlaczego jest tak dobre i dla wagi i dla portfela?

Życzymy jak najlepszych efektów i powodzenia w gubieniu kilogramów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *