Sliminator- opinie z forum o tabletkach na odchudzanie- pełen opis, skład

Witam serdecznie. Moja poczta jest bombardowana ofertą kupna tabletek na odchudzanie Sliminator. Czy idąc tropem poprzednich artykułów, możecie zrobić recenzję tych kapsułek?
P.S. są wakacje, a tabletki na pewno trzeba przyjmować regularnie. Przydała by się wzmianka czy można pić alkohol w trakcie ich stosowania (-:

Marcin K

Ten mail przyszedł do nas pod koniec lipca. Od razu odpisałam Marcinowi, że oczywiście, przygotujemy artykuł i jednocześnie poprosiłam o cierpliwość. Jeśli tekst ma być przygotowany rzetelnie, muszę zebrać wszystkie dostępne mi badania, opinie w internecie i wiele innych informacji, które pomogą w podjęciu decyzji, jakie tabletki na odchudzanie wybrać i czy faktycznie Sliminator jest doskonałym produktem.

Co to jest Sliminator?

Jak nasz Czytelnik zdążył wyjaśnić, Sliminator to tabletki na odchudzanie, które nota bene widziałam również na jednej ze stron.
Sliminator można znaleźć na blogu, gdzie autorka mówi o tym, iż walczyła ze swoją nadwagą od lat. Poświęciła poprawie swojego ciała mnóstwo uwagi czasu i pieniędzy. Treningi, dietetycy i odpowiednie żywienie nie pomogły.
Szkoda, ponieważ bardzo chętnie oglądam przemiany osób i analizuję dane, które pozwoliły zmienić im swoje życie na lepsze!
Autorka zapewnia, że po zastosowaniu Sliminatora już po tygodniu waga pokazywała 8kg. Trzeba przyznać, że o takim wyniku, w tak krótkim czasie jeszcze nie słyszałam. Twórca tabletek jest niejaki dr. hab. Adam H. Schwartz, który jeszcze przed 30 rokiem życia miał dużą nadwagę. Odkrył komórki “anty-lapilarne”, których ogromną zasługą jest spalanie tłuszczu. Komórki te są odseparowane od pieprzu kajeńskiego i jagód acai. Opakowanie Sliminator zawiera 30 kapsułek.

Jak działają tabletki Sliminator?

Kapsułki wyzwalają do organizmu składniki w sposób stopniowy i powodują, że zaczyna on zajmować się redukcją tkanki tłuszczowej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję wagi.  Według doktora dzieje się to w bardzo krótkim czasie i Sliminator powoduje blokowanie poczucia głodu. To jest przyczyną osłabienia apetytu. W rezultacie nie sięgasz po małe i kaloryczne posiłki. Tabletki te również przyczyniają się do powstawania większej ilości serotoniny.
Sliminator zwiększa tempo trawienia. Według zapewnień producenta wszystkie dostarczone kalorie są spalane i żadna część pożywienia nie zostaje odłożona w postaci tkanki tłuszczowej. Tu chciałabym zobaczyć badania, które to potwierdzają, ponieważ doskonale wiadomo czym jest bilans kaloryczny. Nadwyżka energii, a więc pożywienia, jakie dostarczasz do organizmu zostanie odłożona w postaci tłuszczu. Koniec i kropka. Z tym nawet nie można dyskutować. To właśnie pojawienie się fastfoodów spowodowało pojawienie się choroby, jaką dziś się określa mianem otyłości. Za dużo kalorii, za często, za mało ruchu= otyłość. Nie jest to ani przyjemne, ani estetyczne. Ale spokojnie, są na to rady, bez wydawania majątku.

Dawkowanie Sliminatora

Należy przyjmować dwie tabletki dziennie- jedną rano i 1 wieczorem, popijając dużą ilością wody. 1 opakowanie małe – 30 tabletek, przy stosowaniu zgodnie z zaleceniem producenta, wystarczy na 15 dni. Jest także dostępne większe opakowanie, które zaplanowane jest na jeden miesiąc odchudzania.

Skład tabletek Sliminator i co zawiera, ulotka

Ulotka np. w formie pliku PDF nie jest nigdzie dostępna. Kapsułki zawierają 4 główne składniki:

 • ekstrakt z pieprzu kajeńskiego: Dobrze znana i ostra przyprawa, która otrzymywana jest z papryczek chilli. Jest kluczowym składnikiem potrawy chili con carne a także doskonale znanego sosu tabasco. Pieprz kajeński jest bogato rozpowszechniony w kuchni azjatyckiej, która słynie z ostrości potraw.
 • ekstrakt z jagód acai: Owoce to pochodzą z Amazonii. wydawać by się mogło, że podobnie jak jagody w Polsce, znajdziesz je na małych krzewach. Z tymi jagodami jest inaczej- rosną na palmach. Acai były wykorzystywane od wieków w medycynie naturalnej na różne dolegliwości, głównie związane z układem pokarmowym.
  Jagody te są bardzo kaloryczne. 1 łyżeczka (3 gramy) zawiera aż 20 kalorii! To za sprawą bardzo wysokiej ilości tłuszczu, którego ma prawie 50/100 gramów! Dla porównania, oliwka, z której powstaje oliwa zawiera tylko 11 gramów.
 • błonnik akacji: Poprawia proces trawienia i florę bakteryjną układu pokarmowego. Substancja ta nie działa drażniąco na żołądek i nie powoduje wzdęć. Stosowanie może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia cukrzycy typu 2. Błonnik akacji znany jest także pod nazwą organicznej gumy arabskiej.
 • ekstrakt zielonej herbaty: Zielonej herbaty zapewne nie trzeba ci przedstawiać. Co natomiast wiadomo o jej działaniu odchudzającym? Zawarte w niej epigallokatechiny są związane z katecholaminami, a te są hormonem stresu. Aby czerpać z nich korzyści, muszą zostać podane odpowiednie ich rodzaje oraz ilość. Muszą połączyć się z receptorem andrenergicznym.
  Dostępna jest publikacja, która mówi, że po 3-miesięcznym badaniu, grupa, której podawano ekstrakt z zielonej herbaty, zmniejszyła wagę o ok 3,5% w stosunku do grupy, która ekstraktu nei otrzymywała. Ta różnica jest niewielka, choć należy o niej wspomnieć.

 Cena Sliminatora

Sliminator w swojej regularnej cenie to 297 zł. Na stronie, gdzie można go kupić jest dostępna promocja, czy też rabat i pozwala na zakup w cenie 87 zł. Niby opcja ta jest ograniczona czasowo, ale nie przejmuj się- 15 minut, które zmierza do zera, upływa, a rabat nadal jest- nie ma się co śpieszyć.

Chcę wyraźnie zwrócić uwagę na to, że po wypełnieniu danych na formularzu pojawia się kolejna strona, która proponuje zakup dużego opakowania (60 kapsułek), zamiast wspomnianego już, małego, w którym tabletek jest 30.  I tu niespodzianka- strona informuje, że do tej pory Sliminator kosztował aż 594 zł w tym koszt przesyłki 19 zł policzony jest x2, ale możesz go kupić za 156 w wersji dużej. Zaczynają się schody i trzeba być ostrożnym. Teraz wyjścia są dwa- albo wybierzesz duże opakowanie, albo małe. Niezależnie co wybierzesz, dalej już strona kieruje cię na formularz płatności i wyboru metody opłacenia produktu w cenie 156 zł. Wychodzi zatem na to, że żaden rabat nie obowiązuje i nie można kupić tabletek za 87 zł. Najbardziej optymalne finansowo rozwiązanie, to odchudzanie ze Sliminatorem z opakowaniem za 156 zł i to jest cena za miesiąc kuracji.

Gdzie kupić, ceneo, doz, gemini, jak go zamówić?

Ten produkt można kupić na stronie znalezionej w reklamie w dużym serwisie, lub dostarczonej pocztą e-mail. I to jest najlepsze źródło, przede wszystkim pewne, że kupisz produkt oryginalny. Jeśli znajdziesz Sliminator na popularnych aukcjach, będzie to zapewne próba odsprzedaży produktu przez osobę prywatną. Aktualnie nie ma tych tabletek np. na Allegro, porównywarki cen nie zwracają informacji o sklepach internetowych czy stacjonarnych. Próżno też szukać tych kapsułek w aptekach internetowych.

Oficjalna strona producenta Sliminator

Zanim zdecydujesz się na zakup (nie tylko tego produktu), możesz poszukać informacji o tym, kto produkuje dany towar, żeby np. sprawdzić historię firmy i jej inne produkty, sposób kontaktowania się czy opinie. Niestety, zanim dokonasz zakupu nie znajdziesz tych informacji. Mi się nie udało.

Sliminator prawdziwe komentarze z forum i opinie lekarzy, czy są negatywne?

Nie udało mi  się dotrzeć do opinii lekarzy o Sliminatorze. Brak też informacji o wyżej wspomnianym odkrywcy tych tabletek Adamie H Schwartzu.
Co do opinii, jakie pojawiły się w internecie o tych tabletkach- jest ich niewiele i nie można jednoznacznie określić, w jaki sposób przyczyniły się do spadku masy ciała. Przeszukiwałam polski internet, w którym niewiele jest jeszcze informacji, być może dlatego, że jest to produkt stosunkowo nowy i być może jeszcze mało znany szerszym gronu potencjalnie zainteresowanych. Podobnie jest na forach czeskich i włoskich. Choć informacji tam niewiele. Nie ma też doniesień, aby ktokolwiek zrzucił deklarowane 20 kg w 1 miesiąc.
Z całą pewnością trzymam kciuki za ten suplement, bo im więcej na rynku dobrych produktów, które obronią się same, tym lepiej dla wagi ich konsumentów. Oby była jak najbardziej odpowiednia!

Czy Sliminator jest bezpieczny? Efekty uboczne


Zważywszy na to, że w składzie znajdują się tylko produkty pochodzenia naturalnego, Sliminator nie powinien spowodować żadnych skutków ubocznych. Należy przyjąć, ze jest to suplement bezpieczny. W przypadku suplementacji warto pamiętać o zdrowym rozsądku i ważnych zaleceniach. Tabletki na odchudzanie powinny brać wyłącznie osoby dorosłe. Kobiety karmiące piersią i przyszłe mamy, wszelkie plany związane z tabletkami powinny bezwzględnie konsultować z lekarzem specjalistą. Podobnie w przypadku osób w podeszłym wieku, a także uczulonych na jakikolwiek składnik zawarty w produkcie.

Sliminator a alkohol

Pytanie ze wstępu zostawiłam na początek, aby się jak najlepiej utrwaliło. Nigdy nie stosujemy żadnych tabletek w obecności alkoholu. Dotyczy to zarówno lekarstw, na receptę, jak i bez niej. Tak samo jest w przypadku tabletek na odchudzanie. Z punktu widzenia biologii alkohol jest dla organizmu człowieka trucizną. Albo się leczymy, albo trujemy w jednym czasie, nie można tego łączyć.

Jakie znamy bardzo dobre tabletki na odchudzanie?

Osobiście cały nasz zespół korzystał już nie po raz pierwszy z African Mango 900. Wyłącznie oryginalny produkt zebrał już masę świetnych opinii. Jest dostępny już w 13 krajach.  To ewidentnie świadczy tym, że produkt istnieje już kilka lat, zajął pozycję i jest bardzo pozytywnie oceniany. Pamiętam, swój pierwszy kontakt z African Mango, nie był jeszcze dostępny w Polsce, a można było go sprowadzać z UK czy Niemiec.
Mam do tego produktu absolutne zaufanie. Sięgam po niego zwłaszcza po zimie, kiedy z powodu braku ruchu waga niestety idzie trochę w górę. Ale przecież nie można żyć samymi wyrzeczeniami! Nie wyobrażam sobie całkowitej rezygnacji z porcji frytek, pizzy czy ulubionego kebaba. Tabletki na odchudzanie African Mango 900, choć dają bardzo dobre efekty, nie spalą tłuszczu za ciebie, jeśli nie wprowadzisz zmian- przede wszystkim obcięcia kalorii i częstszego ruchu. Żadne tabletki tego nie zrobią. Wprowadź zmiany w żywieniu i aktywności a Mango odwdzięczą się i bardzo pomogą.
Tu kolejna świetna wiadomość- cena! Zawsze na starcie chcemy coś spróbować w rozsądnej cenie. Nie mając jeszcze całkowicie jasnego poglądu na sprawę, chcemy skorzystać z nowej oferty bez wydawania wielkich pieniędzy. African Mango 900 kosztują 139 zł, ale aż za 2 miesiące cyklu odchudzającego! Niecałe 70 zł za miesiąc, to argument, z którym ciężko dyskutować, prawda? Jeśli chcesz czegoś “na próbę”, szczerze polecam.

 • Najsilniejsze stężenie ekstraktu z mango
 • Ogromna ilość pozytywnych opinii, szczególnie na zachodnich forach
 • Całkowicie naturalny produkt
 • Naukowo udowodnione spalanie tkanki tłuszczowej (2015, Kamerun)
 • Zdrowe i bezpieczne tempo odchudzania
 • Nie zawiera laktozy, glutenu, ani GMO
 • I to wszystko tylko za 139 zł za 2 miesiące odchudzania

Wypróbuj oryginalne African Mango 900

Co to jest Sliminator Jak działają tabletki Dawkowanie Skład tabletek co zawiera, ulotka Cena Gdzie kupić ceneo doz gemini jak go zamówić Oficjalna strona producenta prawdziwe komentarze z forum i opinie lekarzy bezpieczny Efekty uboczne alkohol

27 komentarzy

 1. Właśnie zastanawiałam się czy kupić, ale nie znalazłam ani jednego pozytywnego wpisu na temat tego produktu.
  Dzięki za komentarze, dzięki nim nie stracę pieniędzy i nerwów.

  • W całym necie nie ma nic na temat tego człowieka. Żadnej pracy naukowej, żadnego życiorysu, wykształcenia i żadnych zdobyczy naukowych zwykły oszust

 2. Witam stosowałam sliminatir, to zupelna sciema, mimo stosowania sie do zalecen kilogramy pozostaly w ciagu 2 miesiecznej kuracji.

 3. Do tego specyfiku przyznaje się dwóch naukowców jeden to Adam H. Szwarc a drugi to Jerzy Mirosław Tarchowski. Ani jednego ani drugiego nigdzie nie znajdziecie, totalna lipa.

 4. Przeszukałem spis lekarzy i naukowców. Ten pan, prof. Jerzy Mirosław Tarchowski , nie istnieje. To fikcyjna postać. Albo skutecznie prowadzi badania w garażu.

  • No raz dałam się nabrać na jakiś specyfik na odchudzanie 138.00 zł. I okazało się że to sproszkowana aronia. A taka samą w zielarskim sklepie za 20.zł można kupić. Cudnie tylko portfel

 5. Witam! Ja używałam sliminator przez miesiąc czasu i nigdy więcej, wyrzucilam 150 zł w błoto i nie schudłam ani kg. Porażka!

  • A taki pan jak Jerzy Mirosław Tarchowski nie jest żadnym naukowcem. Kolejny chwyt dla naiwnych, sama o mało nie kupiłam tego, ale zanim kupie, pomyślałam, że sobie o nim poczytam.

  • Witam , rewelacja !!! 60 tabletek Sliminatora i 1 kg w dół , ale myślę że to większa moja aktywność fizyczna się do tego przyczyniła. Szkoda kasy. Pozdrawiam Anka

 6. Nie chce nic mówić, ale mi się wyświetla, że wynalazł to niejaki Jerzy Mirosław Tarchowski – o którym też nie ma nigdzie indziej w internecie :// Czyli ten suplement diety to jeden wielki fake.

 7. Witam, stosowałm cały miesiąc sierpień 60 kapsułek według zaleceń producenta i zrzuciłam aż 2 kg! Nie jestem jakimś grubasem, odżywiam się prawidłowo i regularnie ale bardzo zawiodłam się na tych tabletkach. Nie polecam i więcej nie kupię!

 8. Spróbuję african mango i gwarantuję, że opiszę za miesiąc jakie mi dało efekty! Mam nadzieję, że nikt nie usunie mojego komentarza. Plastry były do luftu, akurat miałaś rację, ale nie trafiłam na ten serwis. Zobaczymy, czy jest tak fajnie, jak chwalisz

  • Przepraszam najmocniej. Byłam tak podekscytowana wizją odchudzania wtedy, że zapomniałam, że napisałam ten komentarz! A i wiele stron wertowałam w znalezieniu dobrego produktu.
   Tutaj trafiłam z powrotem, po przepis na pizzę ze zmniejszoną ilością kalorii.

   W zeszłym roku (do końca 2019) postanowiłam zgubić ok 10-12 kg. Kupiłam łącznie 3 produkty. Był to Sliminator, African Mango900 i tableki z Allegro, na bazie afrykańskiego mango. Nie pamiętam ich nazwy, ale były bardzo tanie, ok 20-30 zł.

   Rozpoczęłam “dietę”, która polegała na zmniejszeniu ilości kalorii. Przestałam jeść chleb i bułki (i tak mam do dziś). Zastąpiłam je pieczywem jaglano-kukurydzianym- moje ulubione. Zawsze jest w sklepie Dino. Zamiast masła używam serka wiejskiego. Butelka oleju to by mi wystarczyła teraz na rok. Bardzo polubiłam fasolkę szparagową. Zresztą na temat niksokalorycznej kuchni jest mnóstwo książek, które nie są drogie i dostępne nawet w kioskach. Ilość przepisów tam wystarczy, żeby gotować sobie codziennie coś innego przez miesiąc, zatem się nie znudzi. A teraz trochę o suplementach.

   Tanie tabletki z Allegro- korzystałam przez 5 dni. Pojawiły się bóle brzucha i problemy żołądkowe. Wyrzuciłam je. Nigdy więcej taniochy i podrób!
   Sliminator, używałam przez miesiąc. Doszłam do wniosku, że utrata wagi (bo taka nastąpiła!) wynika z obniżonej ilości kalorii. Wobec tego pierwsze 2 tygodnie brałam Sliminator i miałam już tą swoją “dietę”. Sportu nie uprawiam, ale często spaceruję po lesie, zwykle 5-7 km 3 razy w tygodniu. Waga zaczęła spadać. Zgubiłam 4kg. Następnie przez 2 tygodnie nadal brałam suplement, ale zwiększyłam kalorie na tyle, aby bilans był na 0, czyli do utrzymania stałej wagi. I tak się ona utrzymała. Zatem moim zdaniem i według mojego doświadczenia, Sliminator nie odchudza, jeśli nie zadbasz o jadłospis.

   Na koniec zostało mi African Mango 900, zresztą kupiłam je jako ostatnie i to już był październik. Mokro i zimno, rzadko wychodziłam na zewnątrz, ale kalorie znowu obniżyłam. Przez równe 2 miesiące zgubiłam 14,5 kg. Jestem tak zadowolona, że aż trudno opisać.

   Chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jedną ważną rzecz. Nawyki, jakie nabyłam w kuchni już ze mna pozostały. Cukru nie używam w ogóle. Kiedyś zastanawiałam się, jak można pić niesłodzoną herbatę czy kawę, a teraz taka mi przez usta nie przejdzie. Źle mi się robi, jak pomyslę o tych tłustych kotletach na bułce tartej, które kiedyś były takie pyszne. To jest trochę tak, jak uwolnić się z syndromu sztokholmskiego. Paliłam kiedyś pappierosy, a do teraz jak czuję kogoś po papierosie to myślę “jak ja mogłam tak cuchnąć”. Taka jest prawda. Organizm przyzwyczai się do tego, co mu damy i w końcu przestanie pamiętać o tym, czym był karmiony wcześniej. Teraz jest ważne, a nie to co było. Mam nadzieję, że do wakacji każdy z Was zrzuci nadmiar tłuszczu i będzie się cieszczyć swoim wyglądem.

   Pozdrawiam Dagmara Kownacka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *