Slimberry forte cena, opinie, ceneo, efekty- na odchudzanie- RECENZJA

Slimberry opinie, cena, gdzie kupić najtaniej, czy warto? Na pewno do takich pytań możesz dołączyć w zasadzie każdy produkt, z dowolnej kategorii. Internet jest pełen informacji, najczęściej jest ich zbyt wiele, czasem same sobie przeczą. Co wtedy? Które informacje są rzeczywiście prawdziwe? Zakup jakiegoś produktu ma przynieść określone efekty czy korzyści dla kupującego. A te są zapewnieniami lub gwarancjami producenta. Tabletki na odchudzanie są tą specyficzną grupą produktów, która aby utrzymać się na rynku musi po prostu działać. Tu nie ma miejsca na smak i zapach- jak największa ilość klientów musi być zadowolona bez względu na ich gust. A “sercem” suplementu jest dobór składników- jeden lub kilka, które według badań przyczyniają się do redukowania tkanki tłuszczowej. Oczywiście jak sama nazwa wskazuje, suplement ma być świetnym dodatkiem do zmniejszonej ilości kalorii i jednocześnie zwiększonej aktywności fizycznej. Skoro na zewnątrz robi się coraz cieplej, co sprzyja spędzaniu czasu na powietrzu, w czym problem? W doborze tabletek na odchudzanie właśnie…

Slimberry – tabletki na odchudzanie, jakie mają działanie?

Według informacji na stronie, która wygląda na ofertę dystrybutora, kilkadziesiąt kobiet i mężczyzn osiągnęło swój cel- rewelacyjnie szczupłą sylwetkę dzięki stosowaniu Slimberry. Opisywane tabletki są oparte o kompleks nazwany jako FastSlimer+ lub Berryfast+. Niestety nie znaleźliśmy o nim żadnych informacji w internecie. Mam na myśli rzetelne opracowanie, które mówi o tym, gdzie przeprowadzono badania i w jaki sposób, aby można było przyjrzeć się skuteczności preparatu.

Spalanie tłuszczu

FastSlimer+ (Berryfast+) ma zwiększać produkcję cyklazy adenylowej. Jest to białko błonowe, którego funkcje są niezwykle rozległe a i nie do końca jeszcze poznane. Opisanie tego enzymu wymaga zagłębienia się w skomplikowane procesy biochemiczne, jakie zachodzą w organizmie. To wiązałoby się także z użyciem specjalistycznego nazewnictwa. Ponieważ artykuł mówi o tabletkach odchudzających Slimberry, skupimy się na nich. Kompleks ma rozbijać tłuszcz, wypłukać je z komórek do mięśni, gdzie zostaną zamienione na energię, czyli spalone.

Blokowanie głodu

Strona internetowa Slimberry zwraca uwagę na to, że nigdy nie schudniesz prowadząc głodówkę. To oczywiście racja, zresztą nikt nie powinien radzić takiego “odchudzania” ponieważ mogłoby się to źle skończyć, zwłaszcza kłopotami zdrowotnymi. Przemyślane obcięcie kalorii jest ogromnym impulsem dla organizmu, aby rozpocząć spalanie tkanki tłuszczowej. Slimberry ma zatrzymać uczucie głodu poprzez hamowanie sygnałów metabolicznych. Dodatkowo spalić tłuszcz i dostarczyć z niego glukozę, białka i kwasy tłuszczowe, dodatkowo zapewniając uczucie sytości. To ciekawe zapewnienie, jeśli nie kontrowersyjne. Niestety w tym przypadku brak również informacji, w jaki sposób odbywa się cały proces. Tłuszcz jest makroskładnikiem. Obok niego występują także białka i węglowodany i każdy z nich musi być dostarczany do organizmu wraz z pożywieniem. Nie można przecież odżywiać się samym tłuszczem, lub samymi węglowodanami. Dodatkowo widzę pewną nieścisłość: spalanie kwasów tłuszczowych następuje w mitochondriach, gdzie są zamieniane na koenzym A. Tylko jako reszta kwasowa cyklu Krebsa mogą zostać zużyte w komórkach jako energia. Tym zagadnieniem zajmiemy się w osobnym artykule, ponieważ również pytacie o to, czym jest faktycznie spalanie tłuszczu.

Produktu Slimberry nie znaleźliśmy na liście towarów zastrzeżonych, jak i w rejestrze produktów Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Slimberry – cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka?

 • Regularna cena to 247 zł, aktualnie obowiązuje promocja: 137 zł: miesiąc odchudzania kosztuje 274 zł. 

Tabletki odchudzające Slimberry  są dostępne na aukcjach internetowych. Zdecydowanie odradzamy zakup w taki sposób, o ile zamierzasz kupić produkt oryginalny, którego producent wysłał informację np. na e-mail. Slimberry można znaleźć w bardzo różnej cenie, zazwyczaj jej dolny pułap to ok. 70 zł. Jest to prawie 2 razy taniej, niż kwota, jaką należy zapłacić za oryginalne tabletki odchudzające. Rabaty, czy różnice 5% są normalne, jednak 50% to jest bardzo podejrzana cena. Osobiście nie zdecydowałabym się na jakikolwiek produkt aż tak mocno przeceniony. Musiałby być używany, zniszczony, aby usprawiedliwić aż takie zejście z marży.

Slimberry nie ma w bazach danych aptek stacjonarnych i internetowych. Kupisz  je poprzez linki dostarczone np. poprzez wiadomość email. Produkt jest aktualnie dostępny w cenie 137 zł, ale strona zapewnia, że cena “podskoczy” i zapewne będzie to 247 zł.

Slimberry – skład 

Tabletki Slimberry zawierają dwa główne składniki, są to błonnik i aronia. I to właściwie jedyna informacja “techniczna”, która ujawnia nieco informacji o Fastberry+.
Sprawdziłam dostępne i rzetelne badania, które kończą się podsumowaniem, jak aronia i błonnik wpływają na odchudzanie.

 • Błonnik – ten składnik zawarty w pokarmie lub jako pełnoziarnisty (babka płesznik) zwiera wiele cennych witamin, minerałów oraz przeciwutleniaczy. Badania ujawniły, że regularne spożywanie błonnika zmiejsza ryzyko występowania otyłości i cukrzycy typu 2. Błonnik jest zawarty w jadalnych częściach roślin, które są odporne na trawienie i wchłanianie w jelicie. Błonnik można podzielić na kilka grup: arabinoksylany, inulinę, pektynę oraz otręby, celulozę i skrobię oporną (ostatniej frakcji poświęcę osobny artykuł).
  Według publikacji Prevalence of Overweight and Obesity in the United States  ok. 66% osób dorosłych w Stanach Zjednoczonych cierpi na nadwagę lub otyłość. Konsekwencją tego jest zwiększone ryzyko występowania problemów zdrowotnych. Spożywanie błonnika pokarmowego może zmniejszyć ilość przyswajanej energii przez organizm ludzki, nie blokując przyswajania innych ważnych składników odżywczych. Błonnik wpływa korzystnie w przypadku chęci zredukowania masy ciała. Badali to np. Larry A. Tucker i Kathryn S. Thomas. Badaniu poddały się 252 kobiety w średnim wieku. Przez 20 miesięcy straciły na wadze ok 2,2 kg, samym zwiększeniem spożywanego błonnika o 8 gramów na każde 1000 kcal pożywienia. Nie jest to spektakularna ilość, ale potwierdzone zostało, że błonnik sprzyja odchudzaniu. Jeśli chcesz zapamiętać uproszczoną definicję błonnika pokarmowego, możesz przyjąć po prostu, że jest węglowodanem, wysoce odpornym na wchłanianie i trawienie. Potocznie mówi się, że “pęcznieje” w żołądku i hamuje apetyt, powodując uczucie sytości. Tym samym przyczynia się do zmniejszenia ilości przyjmowanych kalorii, a tych zamienianych w tkankę tłuszczową. Błonnik jest bardzo tani i ogólnodostępny. Kupisz go w różnej formie w sklepach spożywczych i marketach. Cena zaczyna się od  kilku złotych.
 • Aronia Bardzo znany i rozpowszechniony w Polsce owoc. Naukowcy poświęcili mu wiele badań, np. zw względu na wysoką ilość antocyjanów. Także badanie szlaku IRS-1, aronia jako przeciwdziałanie chorobom przewlekłym i wiele innych. Jest tego tak wiele, że można sobie zapewnić tekstu do czytania na długie jesienne wieczory. Ciebie na pewno interesuje najbardziej jak aronia wpływa na utratę tkanki tłuszczowej. Jest dostępne badanie, przeprowadzone na zwierzętach. Eksperyment trwał 6 tygodni i ekstrakt z aronii podawano w wodzie do picia. Wyniki pokazują, że aronia może być korzystna podczas odchudzania. Cena aronii jest również niska i możesz zakupić owoce lub gotowy sok.

W jednej kapsułce Slimberry znajduje się 300mg proszku z aronii.

Dawkowanie Slimberry

Dawkowanie również nie jest opisane w żaden sposób, jeszcze przed kupnem suplementu. Udało nam się dotrzeć do informacji, że należy przyjmować 2 tabletki dziennie. Ponieważ opakowanie zawiera 30 kapsułek, wystarczy tylko na 2 tygodnie. Stąd informacja, że miesiąc odchudzania z tabletkami Slimberry to relatywnie wysoki koszt.
Tabletki te należy przechowywać w temperaturze 15-25°C, w miejscu pozbawionym światła i wilgoci. Termin przydatności to ok. 2 lata.

Slimberry – przeciwwskazania i skutki uboczne

Przeciwwskazania to kolejne zagadnienie, którego nie możemy opisać jasno, bazując na oficjalnych informacjach. Strona internetowa Slimberry po prostu takich nie podaje. Oczywiście po  suplementy diety nie powinny sięgać osoby niepełnoletnie, przyszłe mamy i karmiące piersią, a także osoby uczulone na którykolwiek ze składników. W przypadku wątpliwości zasięgnięcie porady lekarza specjalisty będzie dobrym rozwiązaniem.

Powyższe przeciwwskazania odczytasz już z opakowania tabletek- są podane.

Slimberry – opinie na forum, zapytaj

Zachęcamy do podzielenia się się własnymi opiniami na temat produktu tak, jak ma to miejsce w innych artykułach. To na pewno będą opinie bardzo pomocne!

Znalazłam w polskim internecie wątek, który opisuje Slimberry w negatywnym świetle. Są to opinie napisane na forum branżowym. Posty informują czasem o problemach z odebraniem przesyłki. Nikt nie potwierdził efektów odchudzających, deklarowanych przez producenta. Warto dodać, że cena proponowana przez konsultanta, który kontaktuje się telefonicznie, może być inna (zwykle korzystniejsza), niż ta podana na stronie.

Jakie silne tabletki odchudzające bez recepty wybrać?

Jeśli nie możesz podjąć decyzji o tym, jakie tabletki odchudzające wybrać, możemy podpowiedzieć, obserwując rynek , że największy popyt jest na ekstrakt z afrykańskiego mango. Konkretnie możemy polecić bardzo silny, bezpieczny ekstrakt African Mango 900. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoje doświadczenie z tabletkami na odchudzanie, ale nie chcą wydawać na nie majątku, a po prostu spróbować. Jakie zalety przemawiają za tym produktem?

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

 • Sami korzystamy z AF900, co widać na zdjęciu obok
 • CENA- niecałe 70 zł za 1 miesiąc a nie 2 tygodnie
 • Rewelacyjne efekty- 8-12 kg mniej w miesiąc
 • Najsilniejsze stężenie ekstrakty z nasion afrykańskiego mango
 • Masa świetnych opinii- możesz sprawdzić samodzielnie w internecie!
 • 1 składnik – jedno zadanie, odchudzić!
 • W 100% naturalny produkt, bez laktozy, GMO, bez glutenu, żadnej chemii
 • Zdrowe tempo odchudzania

  Wypróbuj oryginalne African Mango 900

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

Małgorzata Poziemiec

18.08.2019

13 komentarzy

 1. Dokladnie podpisuje sie pod tym co Panstwo piszecie. Naiwnie sie dalam nabrac na preparat cud co pomoze mi uzyskac wymarzona figure. I to nie raz a dwa razy… konsultanci tej firmy nie wiem czy sa dietetykami ale posiadają sporą wiedzę dietetyczna i mega dobra komunikacje. Nabralsm sie jak dziecko i kupilam zwykle suplementy- Fatfix, Fatfix green i Slimberry za okolo 1000 zl. Takie rzeczy sa niegodziwe, nieuczciwe i okrutne bo wiążą sie nie tylko ze strata finansowa ale tez i moralna i emocjonalną. Bardziej niz utrata kasy dobija mnie zmarnowane 2 miesiace bez efektów diety… chcialabym wszystkich przestrzec przed ta firma ale nie wiem jak gdyz oni sa bardzo aktywni w sieci i wszędzie sie reklamują. Moje negatywne komentarze pod oferta produktu nigdy nie sa publikowane. Ta firma z pewnością znajdzie inne osoby które dla spełnienia marzenia utraty wagi nabiorą sie na ich sztuczki.

 2. Dokladnie podpisuje sie pod tym co Panstwo piszecie. Naiwnie sie dalam nabrac na preparat cud co pomoze mi uzyskac wymarzona figure. I to nie raz a dwa razy… konsultanci tej firmy nie wiem czy sa dietetykami ale posiadają sporą wiedzę dietetyczna i mega dobra komunikacje. Nabralsm sie jak dziecko i kupilam zwykle suplementy- Fatfix, Fatfix green i Slimberry za okolo 1000 zl. Takie rzeczy sa niegodziwe, nieuczciwe i okrutne bo wiążą sie nie tylko ze strata finansowa ale tez i moralna i emocjonalną. Bardziej niz utrata kasy dobija mnie zmarnowane 2 miesiace bez efektów diety… chcialabym wszystkich przestrzec przed ta firma ale nie wiem jak gdyz oni sa bardzo aktywni w sieci i wszędzie sie reklamują. Moje negatywne komentarze pod oferta produktu nigdy nie sa publikowane. Ta firma z pewnością znajdzie inne osoby które dla spełnienia marzenia utraty wagi nabiorą sie na ich sztuczki.

 3. Nie polecam tego suplementu.Produkt nie widnieje w rejestrze leków!Odstawiłam tabletki po silnych bólach brzucha,po 3 tygodniach stosowania nie potrafiłam się wypróżnić po odstawieniu (w czasie przyjmowania od 4-5 razy dziennie),przed braniem 2-3 razy dziennie.Mgr farmacji poinformowała mnie,że sproszkowane jagody są w otoczce chińskiego plastiku,wątpliwego dla zdrowia,działają jak zaczopowanie i jeszcze sporo czasu mini,nim organizm powróci do trybu przed tabletkami,że jestem dorosła i nie powinnam się dać naciągnąć takim cwelą!Nie polecam,no chyba,że ktoś chce po kuracji być zaczopowany i mieć zaparcia przez 2 lata!Może mają jakiś cudowny środek na odczopowanie i wypróżnianie,zwyczajni naciągacze.Ps. Nie zażywa się leków,które nie widnieją w rejestrze leków,nawet jak są suplementami.OSTRZEGAM,chyba,że ktoś chce mieć kłopoty ze zdrowiem

 4. Nie warte pieniędzy. Po trzech tygodniach zażywania zgodnie z instrukcją przytulam 2 kg zamiast schudnąć. Do tego bóle brzucha i ogólne osłabienie. zero efektu.

 5. Slimberry – dałem się namówić na-miesięczną kurację i żadnego efektu, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Znowu naciągacze działają nastawieni na szybkie wzbogacenie się. Ostrzegam przed naciągaczami !!!!!

 6. Ja sie dalam namowic na miesieczna kuracje slimbery ale nie otrzymalam jeszcze przesylki a ju 10 dni minelo , kontaktu z nimi zadnego

 7. Slimberry to wielka porazka. Nie dajcie się nabrać, niestety dalam namówic się na kurację 4miesięczną. Przedstawiciele są uchwytni tylko do chwili wcisnięcia przez nich specyfiku, później czekasz tylko z telefonem przy uchu

 8. I takie podejście do tematu mi się podoba. Widać, że to jakieś kapsułki “na odchudzanie”. Sezonowy produkt, żeby nałapać kasy i się zwinąć w ciepłe kraje. Jak coś jest na rynku kilka lat, to znaczy, że ludzie to kupują, bo jest b. dobre, jak można w dzisiejszych czasach tego nie rozumieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *