Piperine Forte Opinie ▷ Forum ▷ Cena ▷ Gdzie kupić? ▷ Apteka? ▷ Skład

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że artykuł o Piperine Forte w niedługim czasie się pojawi. Prosiliście o informacje na Facebooku, pisaliście do nas na kontakt. Zaczął się maj, 7-mego mija długi weekend. W tym czasie pogoda już pozwalała na spędzenie czasu na powietrzu. Na pewno część z Was ma już za sobą grillowy debiut. I tak się właśnie składa, że grill będzie teraz Twoim wielkim wrogiem, jeśli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów. Tłuste mięso, ketchup, majonez, sosy, chleb, alkohol… Jeden grill i Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne przekręcisz co najmniej 2 razy. Nawet 30 tabletek na odchudzanie dziennie by już nie pomogło. Dlatego uważaj. Przed grillem zjedz dużo warzyw, żeby żołądek nie wołał o pół kilo mięsa, a na pewno uda Ci się zjeść mniejszą porcję, tak by mieć ujemny bilans kaloryczny, w najgorszym wypadku “zerowy”. Wracamy do tabletek Piperine Forte. Co to jest?

Piperine Forte Cena na stronie dystrybutora

  • Od 234 zł do nawet 634 zł

Pierwszy raz o tabletkach Piperine Forte dowiedzieliśmy się z informacji, jaka przyszła do nas e-mailem. Tytuł wiadomości zachęcał rabatem w wysokości 59%. Klikamy, czytamy analizujemy, prowadzimy notatki. Przejdźmy do ceny. Regularna cena 317 zł, ale możemy kupić za 137 zł. Wpisujemy dane do formularza, wybieramy opcję zapłaty z góry (przedpłata). Idziemy dalej. Pojawia się informacja, że producent wprowadził na rynek limitowaną ilość opakowań, która zawiera 30 kapsułek i jest teraz dostępna w cenie 234 zł. Można jeszcze kupić 2 opakowania po 15 tabletek każde, za 634 Przy zamówieniu trzeba być uważnym, ponieważ ponad 600 zł za 30 kapsułek to ogromna cena. 21 zł za jedną kapsułkę. Chociaż próbowaliśmy złożyć zamówienie kilka razy, nie ma możliwości kupić tabletek na odchudzanie za 137 zł. Najniższa cena to 234 zł do zapłaty.

Gdzie kupić tabletki Piperine Forte? Apteka, Allegro, Ceneo, Producent?

  • Strona dystrybutora/ producenta
  • Allegro
  • Ceneo
  • Apteka internetowa

Tabletki na odchudzanie Piperine Forte znaleźliśmy na Allegro. Najniższa cena za 1 opakowanie (30 tabletek) to 87 złotych. W porównywarce cen Ceneo znaleźliśmy Piperine Forte w niższej cenie, ale innego producenta. Inny produkt może działać zupełnie inaczej i nim się nie zajmujemy. Sprawdzając bazę 10 aptek internetowych znaleźliśmy Piperine Forte w dwóch, ale tego samego producenta, który jest w Ceneo. Oryginalny produkt zatem najrozsądniej jest kupić na stronie dystrybutora/producenta. Będzie on w wyższej cenie, ale na pewno zagwarantuje oryginalność produktu, jeśli na niego się decydujesz.

Piperine Forte – opinie, co dziewczyny mówią na forum?

intensywnie przekopujemy się przez fora internetowe. Mirka K mówi, że w 2 miesiące schudła 6,5 kilogramów, ale zaczęła uprawiać jogę w każdy weekend.

Eulalia trenuje na skakance po 30 minut 3 razy w tygodniu. Twierdzi, ze schudła 4 kilogramy i jedno opakowanie zużyła (zdecydowała się od razu na 3 miesiące).

Ekspres twierdzi, że Piperine Forte przez miesiąc odchudziło jej jedynie portfel.

Papmeluna donosi, że schudła 20 kg w 5 miesięcy (razem z ćwiczeniami, niestety nie podała jakie, jak intensywne i ile trwa jedna sesja treningowa), więc jest to wynik podobny jak użytkowniczki Eulalii. Warto zaznaczyć, że utrata 20 kg świadczy o tym, że mogła być bardzo otyłą osobą, takim osobom łatwo przychodzi utrata wagi- organizm szybko pozbywa się naprawdę dużych ilości nagromadzonego tłuszczu.

Pozostałe komentarze, jakie udało nam się znaleźć mówią, że tabletki na odchudzanie Piperine Forte pomogły zrzucić zbędne kilogramy (te dziewczęta wzięły się za treningi i dietę), inne komentarze twierdzą, że te tabletki w ogóle nie działają. Subiektywna ocena tych komentarzy jest taka, że opinie są podzielone.

Skład tabletek na odchudzanie Piperine Forte

Tabletki na odchudzanie Piperine Forte mają nas odchudzić 8 kg w 15 dni. To bardzo wysoko podniesiona poprzeczka. Produkt w swym działaniu ma za zadanie przede wszystkim spalić tłuszcz i zablokować odkładanie się go. Przyspieszyć metabolizm i zredukować cellulitCzy Piperine Forte podoła celom, jakie sobie wyznacza? Co wchodzi w skład tabletek?

95% stężenie piperyny– Co mówi o tym składniku nauka? Piperyna to substancja, której głównym źródłem jest czarny pieprz. Wikipedia mówi, że w 2012 roku pojawiły się badania, które wskazują, że piperyna może hamować tworzenie się nowych komórek tłuszczowych w organizmie. Piperyna zwiększa biodostępność składników odżywczych.

Ile może odchudzać piperyna? Badania

Wspomniane wyżej badanie było przeprowadzone na samcach szczurów o masie ciała 400-450g. Szczury były umieszczone po 3 osobniki na klatkę, w kontrolowanej temperaturze 22 stopnie Celsjusza i określonej wilgotności. Wszystkie szczury karmiono tą samą ilością karmy. Eksperyment trwał 11 tygodni. Po tym czasie zwierzęta uśmiercono i przebadano tkankę tłuszczową wszystkich “uczestników” badania. Grupa szczurów, której podawano piperynę miała średnio o 12-15% mniejszą masę ciała, niż pozostałe grupy zwierząt, w tym grupa kontrolna. Wskazuje to, że piperyna może mieć znaczenie w odchudzaniu. Niestety nie udało nam się znaleźć badań, które byłyby przeprowadzone wśród ludzi.

Piperine Forte – Przeciwwskazania i skutki uboczne

Na stronie dystrybutora nie znaleźliśmy wyraźnie zaznaczonych przeciwwskazań oraz skutków ubocznych, jakie może powodować ten produkt. Dlatego zawsze powtarzamy jak mantrę: tabletki na odchudzanie powinny stosować jedynie pełnoletnie osoby. Należy je przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tabletek nie powinny zażywać osoby, które są uczulone na którykolwiek składnik suplementu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny konsultować suplementację z lekarzem specjalistą.

Natalia Skarżyńska

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *