Napój na płaski brzuch w 3 minuty! Prosty, zdrowy i tani sposób

Świetny napój na płaski brzuch, przyspieszający spalanie tłuszczu, zmniejszający obwód brzucha i jednocześnie odtruwający – brzmi jak bajka? To uwierz w bajki! Ten wspaniały napój jest jednocześnie zdrowy, leczniczy i tani. Jaka jest nazwa tego produktu? Gdzie można go kupić? A może jest dostępny tylko na receptę? Zapewniam, że efekty będą widoczne już w pierwszym tygodniu stosowania. Poznaj szczegóły już teraz. „Napój wąskiej tali”, „napój płaskiego brzucha”, ,,napój na płaski brzuch”  – nazwij go jak chcesz ale jest pewne, że jest skuteczny a składniki niezbędne do przyrządzenia znajdziesz w każdym sklepie spożywczym:

CYTRYNA + IMBIR/PIEPRZ CAYENNE + OGÓREK + MIĘTA = napój na płaski brzuch

  • Cytryna – wypijając z rana napój z cytryną pobudzamy nasz organizm do działania. Jeżeli jesteś kawoszem, to z powodzeniem możesz napojem z cytryną zastąpić poranną kawę – zawarte w cytrynie związki pozwalają pozbyć się uczucia porannego zmęczenia. Jednocześnie jest to doskonały pomysł na poranny detoks ponieważ cytrus ten w swoim składzie zawiera związki nazywane terpenami, które pobudzają enzymy trawienne oraz oczyszczają nasz organizm z toksyn i zapobiegają wzdęciom.
  • Imbir lub pieprz cayenne– pobudzają metabolizm, mają działanie rozkurczowe, zmuszają organizm do szybszego spalania tkanki tłuszczowej.
  • Mięta (jeżeli jest to możliwe – świeża) – zwiększa objętość soków żołądkowych i pobudza trawienie. Pokarm jest efektywniej rozkładany a przez to efektywniej przyswajany. Mięta jest  wręcz niezastąpiona przy diecie ze względu na swoje właściwości nawadniające.
  • Ogórek – skład ogórka to prawie sama woda (około 97%). Jest mało kaloryczny, moczopędny oraz pomaga oczyścić organizm z toksyn dlatego warto go włączyć do diety.

Potrzebne składniki:

mięta świeża ( 10, 12 listków – mięta jest dostępna w doniczce lub cięta)
cytryna (1 szt.)
ogórek świeży (1 szt. średni lub duży)
imbir świeży (łyżeczka startego) lub pieprz cayenne (1/3 łyżeczki
woda niegazowana ( 2 litry)

Miętę zalaną szklanką wody gotuj w garnuszku około 5 min. Dodaj sok z cytryny i starty imbir/pieprz cayenne. Zmiksuj ogórka (bez skórki). Napar z mięty połącz z ogórkiem i resztą wody. Pij w ciągu dnia po posiłkach. Najlepiej smakuje schłodzony – smacznego!

W urzeczywistnieniu marzenia o wąskiej talii i płaskim brzuchu pomogą suplementy diety na odchudzanie. Przy stosowaniu zbilansowanej diety oraz ćwiczeń – wzmocnią ich efekty!

Możesz też wypróbować znanego i świetnego rozwiązania do picia, wspomagającego odchudzanie: 

napój na płaski brzuch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *