Keton malinowy na odchudzanie (raspberry ketone)

Co to jest keton malinowy? To naturalny związek zawarty w dużej ilości w  malinach, ale także jeżynach, żurawinie oraz owocach kiwi. Keton malinowy odpowiada za kolor, smak i zapach tych owoców. Jako ekstrakt, jest szeroko stosowany jako dodatek zapachowy, smakowy lub barwiący w produktach takich jak lody, napoje gazowane czy nawet kosmetyki.
Jednak to, co nas najbardziej interesuje, to fakt, że ma skuteczny i potwierdzony wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to fakt znany od niedawna i został w sposób innowacyjny wykorzystany w procesie spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki badaniom udało się stworzyć keton malinowy w tabletkach- bardzo dobry suplement diety odchudzającej. Zdjęcia przed i po stosowaniu suplementu 

Jak działa i czy działa odchudzająco?

Jest to naturalny związek fenolowy, który zapobiega podnoszeniu wagi ciała oraz zwiększenie procesu lipolizy, która odpowiada za spalanie tkanki tłuszczowej (adipocytów) w organizmie. Aby zaobserwować czy keton malinowy faktycznie działa przeciw otyłości, zbadano go pod kątem utleniania komórek tłuszczowych. Podawany w porcji 10 miligramów dowiódł, że jest skuteczny przy problemie otyłości i szybko stał się składnikiem wykorzystanym w naturalnych sposobach odchudzających.
Sam keton malinowy w swojej budowie jest podobny do kapsaicyny lub synefryny, czyli związków, które również wykazują działanie odchudzające i przyspieszają metabolizm we wspomnianym wyżej procesie lipolizy. Działają na zasadzie termogeniku, co każe sądzić, że odchudzanie stanie się naprawdę dużo łatwiejsze.
Odnosząc się do biochemii, keton malinowy zwiększa we krwi poziom adiponektyny. Jest to hormon, który ma zależność z ilością tkanki tłuszczowej w ciele. Znane są diety, które podnoszą poziom tego hormonu, ponieważ prowadzi on do zmniejszenia otyłości, a dodatkowo niezależnie zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2.

Czy jest bezpieczny, czy wywołuje skutki uboczne?

Związek ten, z racji tego, że jest naturalny, nie wywołuje skutków ubocznych. które mogłyby się pojawić po stosowaniu sztucznie wytworzonego preparatu. W tym przypadku mamy do czynienia ze 100% naturalnym związkiem. Związki zawarte w malinach dodatkowo spowalniają procesy starzenia, zwiększają odporność organizmu, szczególnie po okresie zimowym, kiedy jest on wystawiony na próbę oraz chronią przed wolnymi rodnikami.

Ciąża i karmienie piersią oraz nadciśnienie

Wszystkie przyszłe mamy, powinny być pod szczególną opieka lekarza. Ich dieta powinna być dostosowana do ciąży według najważniejszych i ścisłych założeń medycznych. Dlatego też kobiety w ciąży nie powinny sięgać po suplementy diety.  Podobnie jest w przypadku karmienia piersią.
Ponieważ keton malinowy ma działanie termogeniczne, osoby cierpiące na nadciśnienie lub astmę również powinny swoja suplementację konsultować z lekarzem.

Korzyści:

  • skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej potwierdzone badaniami
  • pomoc w kształtowaniu sylwetki ciała i kontroli wagi
  • usuwanie nadmiaru wody z organizmu
  • wzmocnienie organizmu
  • skuteczna walka z gorączką

Nie tylko keton, wyciąg z malin w odchudzaniu

W 100 gramach (tylko 52 kcal!) malin znajdziesz:

Tłuszcz 0,7 g
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone 0,4 g
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 0,1 g
Sód 1 mg
Potas 151 mg
Węglowodany 12 g
Błonnik 7 g
Cukry 4,4 g
Białko 1,2 g

Ponadto zawierają witaminy: C, A, D, B12, B6.
Zwróć uwagę na to, jak mało cukru jest w tych owocach. Powstaje pytanie, czy maliny będą dobrym kompanem podczas odchudzania? A może będą miały wręcz właściwości odchudzające? Oczywiście, że tak.

Ketony malinowe w tabletkach, opinie

Przeglądając fora internetowe poświęcone odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki, stwierdzamy, że ten, kto stosował ketony jest bardzo zadowolony z rezultatów i efektów. Pierwsze zauważalne efekty pojawiają się po ok 2-3 tygodniach od rozpoczęcia zażywania. Dzieje się tak dlatego ponieważ w skład tych tabletek na odchudzanie wchodzą dodatkowo naturalne i odchudzające wyciągi. Dobrym przykładem jest najbardziej skuteczny produkt Raspberry Ketone700, w którego skład wchodzą wyciągi:

ketony malinowe

  • z owoców gorzkiej pomarańczy,
  • liści zielonej herbaty,
  • nasion guarany,
  • oraz owoców acai.

Efekty działania. Opis badań

Aż około 15% mniej tłuszczu. Powołajmy się nie tylko na opinie osób, które stosowały ten suplement, ale też na wyniki japońskich badań nad tym naturalnym związkiem. Japoński Uniwersytet Biochemii Medycznej w Ehime, kierowany przez C. Marimoto. Przebieg badania był następujący:
Keton malinowy był podawany w jednej grupie w ilości 0,5%, 1% oraz 2% przez 10 tygodni w diecie wysoko tłuszczowej oraz w drugiej badanej grupie został włączony do posiłku w ilości 1% dopiero po 6 tygodniach i podawany przez kolejne 5. Badane grupy miały dokładnie tę samą dietę.
Eksperyment wykazał, że keton malinowy chronił przed wzrostem wagi ciała oraz pojawianiem się komórek tłuszczowych. Dodatkowo przyczynił się do zmniejszenia tri-acylogliceroli.
Podobnego zdania jest dr. Steven Anton z uniwersytetu na Florydzie.

keton malinowy- efekt przed i po stosowaniu

Cena i gdzie kupić, apteka?

Ustaliliśmy, że wyciąg z malin jest mniej kaloryczny niż z innych popularnych owoców. Dodatkowo wiemy, że keton malinowy działa niezwykle korzystnie podczas odchudzania i palenia tłuszczuCo zrobić, aby połączyć te dwa czynniki w pełnowartościową jedną całość? Skorzystać z produktu, który zamyka wyciąg z malin w kapsułce, a jest nim Rapsberry Ketone 700, produkt w najbardziej korzystnej cenie. Nie jest dostępny w aptece ponieważ można go zakupić bezpośrednio od producenta, obniżając tym samym koszty zakupu

 Redakcyjny keton malinowy:

wyciąg z malin - keton malinowy

Jak stosować tabletki?

Przyjmujemy tylko 2 kapsułki dziennie, po posiłku. Produkt nie może być podawany dzieciom oraz kobietom w ciąży, ze względu na zawartą kofeinę. Masz do czynienia z produktem całkowicie naturalnym i profesjonalnym. Jest bezpieczny i przede wszystkim skuteczny! Producent jest pewny tych kapsułek i daje 100% gwarancji zwrotu kosztów za zakup. Więcej na ten temat TUTAJ

wyciąg z malin, keton malinowy

ZAMÓW KETONY MALIN NA STRONIE PRODUCENTA

 

Małgorzata Poziemiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *