Jagody acai opinie: tabletki na odchudzanie, cena i gdzie kupić.

Dostaliśmy od was wiele zapytań dotyczących produktów z jagodą Acai. Który produkt wybrać? Czy tabletki z jagód Acai są pochodzenia naturalnego? Czy jagoda Acai ma rzeczywiście właściwości odchudzające? Gdzie kupić owoce Acai? Czy owoce Acai można zaliczyć do superowocu? W naszym nowym artykule postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania skupiając uwagę głównie na odchudzaniu, ze względu na misje, która przyświeca naszemu serwisowi.

Jagody Acai (Acai Berry) mają właściwości redukujące wagę. Ponadto stosowane są przy chorobach zwyrodnieniowych stawów, w walce z wysokim poziomem cholesterolu, przy zaburzeniu erekcji, detoksykacji, jak i dla poprawy ogólnej kondycji. Jagody Acai są dostępne w różnych postaciach, najczęściej spotykaną wersją są tabletki z jagód Acai.

Zapoznaj się z produktem z jagód Acai

Produkty z jagody Acai

Jagody Acai rosną na palmach w Ameryce Południowej. Przez rdzennych mieszkańców owoce te są od pokoleń wykorzystywane jako pożywienie. Acai, ma głęboki fioletowy kolor i smakuje jak połączenie jagód i czekolady. Mogą być spożywane w następującej postaci:

 • na surowo
 • jako tabletki
 • w proszku
 • jako sok
 • syrop
 • herbata
 • Ponadto, owoce stosowane są jako jako naturalny purpurowy barwnik żywności przy produkcji napojów, koktajli, lodów i suplementów diety.

Jagody Acai na odchudzanie.

na odchudzanie

W Stanach Zjednoczonych produkty z jagód Acai są szeroko rozpowszechnione głównie ze względu na ich działanie odchudzające. Z czego wynikają ich właściwości odchudzające?

 • zawierają bardzo dużą ilość błonnika bo aż 16,9 g w 100 g,
 • przyczyniają się do przyśpieszenia metabolizmu oraz procesu trawienia,
 • dają długotrwałe poczucie sytości, przez co są pomocne przy ograniczaniu ilości spożywanego jedzenia,
 • zawierają przeciwutleniacze pomagające usunąć z organizmu toksyny,
 • zwiększają temperaturę ciała pobierając energię z tkanki tłuszczowej, co przyspiesza proces redukcji wagi (zaliczają się do tzw. do termogeników ).

Opinie o produkcie

Dobroczynne właściwości tego owocu są znane od lat, w związku z czym powstało dużo produktów z tych jagód. Niestety wiele z nich jest niedostępna na polskim rynku ze względu na krótki termin przydatności. W związku z czym jagody Acai np. w postaci świeżych owoców możemy oglądać wyłącznie na zdjęciach takich jak to:

jagody acai opinie o tych owocach są rewelacyjne!

Jagody Acai w postaci owoców, soków lub syropów mają bardzo wysoką kaloryczność. W 100 gramach owoców znajduje się około 80 kalorii, to bardzo wiele jak na owoc mający nam pomóc w zrzuceniu wagi. Jednocześnie, żeby w pełni cieszyć się właściwościami pomagającymi zredukować wagę, należałoby zjeść ogromną ich ilość. Należy również pamiętać, że do produkcji soków czy syropów jest używana duża ilość cukru, która dodatkowo zwiększa kaloryczność produktu! Zatem podejmując decyzję o wyborze produktu z jagodą Acai wspomagającego odchudzanie, musimy zdecydować się na suplementy diety.

Które tabletki z Acai są najskuteczniejsze?

jagody acai tabletki

Nie pierwszy raz, z pomocą przychodzą nam eksperci pracujący na co dzień z osobami zmagającymi się
z nadwagą. Specjalnie dla nas przygotowali wyciąg z jagód, zamknięty w małej, niepozornej tabletce AcaiBerry900. Przeprowadzone badania wykazały, że jest to obecnie jedyny produkt na rynku dający tak wyjątkowe efekty w krótkim czasie.

Skład i właściwości odżywcze.

składnik jagód acaiCzy ilość ekstraktu z owoców jest istotna? Silnie skondensowany ekstrakt (350mg/kapsułka), to podstawa suplementu. Dzięki niemu schudniesz niezwykle szybko i bezpiecznie. A zatem, odpowiadając na pytanie: tak, ilość ekstraktu jest istotna i nie może przekraczać zalecanego poziomu. Dlatego AcaiBerry900 ma tak wysokie noty wśród osób zdrowo odchudzających się. Dowiedziono, że AcaiBerry900 jest oparty na najskuteczniejszej odmianie jagód Acai, które dojrzewają w lasach deszczowych północnej Amazonii. Odmiana jagód stosowana w suplementach, jest tak samo istotna jak ilość ekstraktu zawarta w produkcie. Dodatkowym atutem tego produktu, okazał się inny składnik pochodzenia naturalnego – ekstrakt z liści zielonej herbaty (50 mg/kapsułka), który jak wiadomo ma również właściwości odchudzające. Właśnie połączenie tych składników, wyróżnia ten produkt spośród wielu podobnych suplementów dostępnych na rynku, dlatego polecamy go jako naturalny środek wspomagający odchudzanie.

Opinie lekarzy

Co wyjątkowego jest w Acai, że zasługuje na miano “superowocu” a tym samym suplement AcaiBerry900 na miano “superproduktu“?

 • zawiera jednonienasycone kwasy tłuszczowe (MUFA). Najnowsze badania wykazują, że ten tzw. dobry tłuszcz pomaga zgubić zbędne kilogramy i to głównie z okolic talii!
 • antyoksydanty, które mogą chronić organizm przed rozwojem raka, stanami zapalnymi, cukrzycą i infekcjami bakteryjne,
 • antocyjany, obniżające poziom cholesterolu,
 • oczyszczają nasz organizm poprzez działania detoksykacyjne,
 • zawierają przeciwutleniacze zapobiegające starzeniu skóry się,
 • wysoka zawartość witaminy A i C
 • przyczynia się do zwiększenia popędu płciowego.
 • Suplement ten nie powinien być samodzielnie zażywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby takie powinny stosować się do zaleceń lekarzy i z nimi konsultować dietę. Osoby cierpiące na nadciśnienie, również powinny skonsultować z lekarzem stosowanie suplementów.

Cena i gdzie kupić, jak stosować?

jagody goji opinie o produkcie w naszym artykuleSuplement diety AcaiBerry900 jest dostępny bezpośrednio na stronie producenta. Wybierając ten sposób zakupu, pomijasz pośredników i tym samym oszczędzasz pieniądze, które byś stracił robiąc zakupy np. w aptece. Wybierając ten sposób zakupu, masz gwarancję oryginalności produktu, co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Jeżeli zdecydujesz się na pełną kurację, za jedną kapsułkę zapłacisz mniej niż 1,50 zł (dzienna kuracja to 2 kapsułki).

   Zamów Acai Berry na stronie producenta

Natalia Skarżyńska

Jeden komentarz

 1. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do wspomagania się tabletkami ale te rzeczywiście działają…jestem miło zaskoczona bo w pierwsze 2tyg ubyło 2,5 kg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *