Fatoslimin – Opinie, cena, gdzie kupić i moje efekty!

Szukasz sposobu na relatywnie łatwe i szybkie odchudzanie i trafiasz na stronę promującą Fatoslimin. Część osób, pod wpływem oczarowania obietnicą zgubienia blisko 20 kg w miesiąc od razu kliknie “kup teraz”, część zacznie szukać informacji i opinii od osób, której już przetarły szlak i kupiły Fatoslimin. UWAGA: Poniższa recenzja odnosi się także do innych środków na odchudzanie, nie tylko tych tytułowych. Bo jeśli obserwujesz branżę tabletek na odchudzanie od jakiegoś czasu, na pewno zauważasz pewną prawidłowość i regularność. A da się w łatwy sposób odróżnić suplement, który faktycznie pomaga na odchudzanie od tego, który raczej cię rozczaruje. Jeśli nie interesuje Cię szczegółowy opis suplementu, możesz przejść na dół artykułu i sprawdzić jakie są moje efekty w spalaniu tłuszczu, bo tak- ja już przetestowałam.

Jakie działanie mają tabletki na odchudzanie Fatoslimin?

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to obietnica zgubienia nawet 17 kg. Wartość ta oczywiście będzie się nieco zmieniać, w zależności od strony, na którą trafisz z reklamy Fatoslimin. Opakowanie zawiera 30 tabletek i jest dedykowane osobom, które które zamierzają zmniejszyć masę swojego ciała, niezależnie od wagi. Jeśli nie masz czasu lub możliwości, aby liczyć kalorie i być osobą aktywną fizycznie, dla ciebie Fatoslimin kieruje swój najnowszy produkt.

To działanie ma być potwierdzone przez dietetyka, Bartosza Krawca. Działam w branży od lat, znam autorytety, jednak to nazwisko jest zupełnie obce. Mam możliwość dotrzeć do konkretnej osoby, zadzwonić, dopytać w razie wątpliwości. Bartosz Krawiec dietetyk nie istnieje. A już na pewno nie jest to dietetyk, który jako autorytet sprowadził do Polski nową metodę odchudzającą. Zwróć też uwagę na komentarze pod artykułem. Niezależnie od tego, kiedy wejdziesz w link, będzie widniała informacja, że komentarz został dodany dziś, a o Fatoslimin non-stop się mówi. To oczywiście taki zabieg zachęcający do kupna. Tylko co właściwie kupisz?

4 etapy odchudzania bez efektu jojo

Efekty odchudzające Fatoslimin pokłada w całkowicie naturalnym składzie. Co oczywiście nie jest nowością, bo znaczna większość suplementów wspomagających zgubienie tłuszczu to substancje naturalnego pochodzenia. Fatoslimin zaczyna działać po upływie doby od zażycia. Tabletki działają w czterech etapach:

przyspieszenie metabolizmu: organizm który działa na “wyższych obrotach” będzie spalał tkankę tłuszczową szybciej.

oczyszczenie organizmu wpieranie go w usuwaniu toksyn. Składniki naturalnego pochodzenia mają za zadanie wspierać pracę układu pokarmowego, co za tym idzie, także trawiennego. Wpływa to pozytywnie na przyswajanie substancji odżywczych dostarczanych z posiłkami. W połączeniu z przyspieszonym metabolizmem, ma za zadanie także nasilać spalanie tkanki tłuszczowej. A to bezpośrednio przyczyniać się do utraty masy ciała. Fatoslimin usuwa substancje zbędne a także szkodliwe z organizmu

zmniejszenie apetytu- Fatoslimin działa na hormon odczuwania głodu. Jest nim leptyna. Leptyna sprawia, że apetyt zostaje przyhamowany, co ułatwia osobie stosującej te tabletki na odchudzanie unikanie podjadania między posiłkami i sięganie po kaloryczne przekąski.

Ostatni etap, który potrwa do 1 miesiąca to unormowanie wagi, aby zapobiec efektowi jojo. Oczywiście nie odczuwasz w żaden sposób procesów, jakie zachodzą w organizmie. Efektem ma być dobre samopoczucie, mniejszy apetyt i większa witalność.

Pani Zalewska, redaktorka naczelna tajemniczego (i równie nieistniejącego jak dietetyk Krawiec) serwisu “Żyj Zdrowo” jest zdumiona tymi informacjami i przyznaje, że słyszy o tym po raz pierwszy. Mnie natomiast zdumiewa, że osoba na takim stanowisku nie słyszała o czymś, o czym ja i wy słyszymy od lat. Wymyślone dialogi prowadzone przez wyimaginowane osoby. Sztucznie napisane komentarze, albo pisane na zlecenie. Tym jest przepełniony internet, niezależnie od tego, czy chcesz kupić telewizor, pralkę czy jakiś sprzęt dla dziecka. Musisz mieć się na baczności i do tych wszystkich super opinii podchodzić z dużą dozą dystansu.

Fatoslimin obiecuje osiągnąć wszystkie te efekty bez diety i ćwiczeń. I jeśli w to wierzysz, to lepiej zrobisz, jeśli wydasz pieniądze na kino albo nowe buty. Przeczytaj dlaczego: https://www.misjaodchudzanie.pl/kalkulator-kalorii-online-po-treningu/

Bez diety ale za to z jadłospisem

Decydując się na zakup Fatoslimin, możesz dodatkowo zamówić plan posiłków, który podpowiada jakie dania możesz spożywać oraz wskazuje ich kaloryczność. Wyliczają one kalorie zarówno dla kobiet i mężczyzn. Na plus są pomysły, które faktycznie można wdrożyć w soim codziennym żywieniu. Minusem jest to, że zachęcają do korzystania bez względu na twoją wagę i aktywność fizyczną. Właściwie nie uwzględniają żadnych indywidualnych parametrów. Czy ty mając swoją obecną wagę, powinnaś lub powinieneś spożywać tyle samo co osoba, która ma bardzo dużą nadwagę, albo jest bardzo szczupła? Oczywiście, że nie.

Efekty stosowania tabletek Fatoslimin

Poza efektem skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej, suplement ma dać nieco więcej. Uczucie ulgi ze względu na poprawienie procesu trawienia, redukcję gromadzenia się gazów w układzie pokarmowym.
Podniesienie poziomy witalności, zwiększenie energii i chęci bycia aktywnym. Bakopa drobnolistna wspiera kontrolę kortyzolu we krwi, dzięki czemu radzisz sobie znacznie łatwiej z sytuacjami stresującymi. Intensywne korzystanie z kwasów tłuszczowych. Wszystkie te cechy mają się przyczyniać do szybkiej utraty wagi oraz poprawić jakość snu.

Fatoslimin to suplement, który dedykowany jest właściwie dla każdej osoby, która chce zrzucić małą lub dużą ilość wagi. Jeśli nie masz czasu na to, aby przypilnować swojej diety, liczyć kalorie. Jeśli nie masz możliwości aktywnie spędzać czas na spacerach, rowerze czy bieganiu. Dla takiej osoby został przygotowany Fatoslimin.

Skład tabletek na odchudzanie Fatoslimin

Tabletki na odchudzanie chwalą się prostym ale unikalnym i bardzo skutecznym składem. Oczywiście, aby powiedzieć o wysokiej skuteczności suplementu, trzeba sięgnąć do badań naukowych, jeśli są dostępne i sprawdzić, w jaki sposób zweryfikowano działanie poszczególnych substancji pod kątem utraty masy ciała u człowieka. Inne właściwości i wpływ na organizm i psychikę człowieka, jakie posiada suplement też należy sprawdzić. Sięgamy zawsze po najbardziej aktualne, zweryfikowane źródła. Nie są to materiały sprzed lat (chyba, że te są najnowsze). Bardzo ważne jest też sprawdzenie skutków ubocznych, jakie mogę powodować składniki tabletek na odchudzanie. Niestety, mimo zapewnień producentów, że naturalne składniki są gwarancją całkowicie bezpiecznego suplementu, nie zawsze tak jest. Niestety w przypadku Fatoslimin mamy do czynienia z pominięciem pewnego potencjalnego działania ubocznego i należy to zaakcentować

  • Berberyna: Jeśli nazwa nic ci nie mówi, zapewne chętnie sięgniesz do Google, aby sprawdzić w grafice czym jest wspomniany składnik. Mnóstwo fiolek to zapewne nie to czego oczekujesz! Tak naprawdę berberyna to znany, żółtawy i bardzo gorzki składnik, a znajduje się w pospolitym berberysie. Ta roślina rosła kiedyś na terenie całego kraju, jednak odkryto, że wspomaga rozwijanie się grzybów, które niszczą uprawy zbóż. Co oczywiste, rozpoczęto likwidację berberysu. Sama berberyna jednak jest pożyteczna dla organizmu człowieka. Wzmacnia ogólną odporność organizmu, działa przeciwbiegunkowo, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, wspomaga florę bakteryjną jelit. Wykazuje działanie antydepresyjne obniża poziom cholesterolu. Dobroczynnych właściwości jest znacznie więcej, nas interesuje w szczególności odchudzanie i efekt, jaki może dać berberyna. Do lipca 2020 roku, wiele badań (np. badanie nr 1, badanie nr 2, badanie nr 3 ) wskazywało, że omawiany składnik tabletek na odchudzanie przyczynia się do zmniejszenia masy ciała. I badanie zbiorcze potwierdza, że berberyna może być skutecznym sprzymierzeńcem w walce z nadwagą czy otyłością. Musi być to też dawka względnie duża na 1kg masy caiała. Należy jednak pamiętać, że substancja działa na bardzo wielu płaszczyznach i choć jest pochodzenia naturalnego, ma silny wpływ na pracę jelit czy wątroby. W razie niepewności, należy skonsultować się ze specjalistą.

  • Bacopa monnieri: bakopa drobnolistna lub inaczej brahmi, to roślina, która pochodzi z krajów azjatyckich, głównie z Indii. Rośnie na terenach silnie podmokłych i wykazuje wysoką tendencję do wysychania. Bakopa była badana pod kątem wielu zastosowań. Jednym z nich 12 tygodniowy test, który wykazał, że roślina ma pozytywny wpływ na pamięć, tempo przyswajania informacji i przetwarzanie docierających informacji, poprawę koncentracji. W Indiach, skąd pochodzi, jest stosowana przy epilepsji, zaburzeniach snu, stanach lękowych. Ponadto wiadomo, że bakopa wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Jest polecana w sytuacji pogorszenia kondycji umysłowej. Masowe zbiory bakopy zmniejszyły jej występowanie tak mocno, że roślina w niektórych regionach została wpisana na listy gatunków zagrożonych. Fatoslimin właściwie określa swoje działanie jako usuwające toksyny z organizmu, ponieważ bakopa wykazuje takie właściwości. Odżywia skórę i włosy. Jeśli interesuje cię suplementacja samą bakopą, znajdziesz ją bez problemu w formie tabletek lub sproszkowanej do picia. Koszt jest bardzo niski, od kilkunastu zł. Bakopa do picia jest nieco cierpka w smaku, dlatego niektórzy wybierają kapsułki, które należy popić wodą. Przyjmowanie zbyt dużej ilości tego składnika może zakończyć się biegunką. Stosowanie zgodnie z zaleceniem może dodatkowo uspokajać i ułatwić zasypianie, normując sen. Brahmi najlepiej sie przyswaja, kiedy jest przyjmowana po posiłku bogatym w tłuszcze. Bakopa nie wykazuje aktywności ani żadnych efektów na redukcję masy ciała, ale warto rozważyć jej suplementację, ze względy na wyżej wymienione właściwości.

  • Ashwaganda: mimo dość specyficznej pisowni, chyba doskonale znasz wymowę tej substancji. Ostatnio jest bardzo duży “boom” na tę substancję i na pewno nie raz słyszysz tę nazwę w reklamie suplementu. I trzeba przyznać, jest ona jednym z najsilniejszych adaptogenów, choć nie ma wpływu na kształtowanie sylwetki, nie wspomaga budowania masy mięśniowej ani nie przyczynia się do bezpośredniego redukowania tkanki tłuszczowej i szczególnie w rejonach ciała, gdzie trudno sie jej pozbyć. Żeń szeń indysjki na pewno nie będzie tu pomocny. Część badań wykazuje, że ashwaganda może podnosić poziom testosteronu, jednak jest to ilość marginalna. Jedną z najważniejszych cech jest znaczne obniżanie poziomu kortyzolu. Nauka bezsprzecznie to potwierdza, sporo na ten temat wiemy, choć badania tego mechanizmu nadal trwają. Przyjmowanie ashwagandy już w dawkach 500mg dziennie może zmniejszać ilość kortyzolu 15-25%. To istotna właściwość. Podnosi także odporność organizmu i działa przeciwzapalnie. Nie można ignorować tego faktu, ponieważ stany zapalne mogę być pierwszą przyczyną problemów zdrowotnych.

  • Opuncja figowa: to odmiana kaktusa, który znalazł szerokie zastosowanie od ziołolecznictwa po kosmetykę. Owoc zawiera duża ilość wody, nawet ponad 90%, ale także witaminy: B1,B2, C i E oraz minerały. Opuncja figowa wspiera obniżanie złego cholesterolu, może wykazywać działanie antydepresyjne. Co ciekawe, wytwarza substancję nazywaną opuntia g, która wspomaga ochronę organizmu człowieka przed światłem UV. Substancje zawarte w tej roślinie (mukopolisacharydy) sklasyfikowane są jako nawilżające skórę, przyspieszające gojenie ran i działające przeciwzapalnie. W kontekście utraty masy ciała, przeprowadzono badanie na dwudziestu osobach. Eksperyment trwał 45 dni, z naukowego punktu widzenia był przeprowadzony poprawnie, jako podwójnie ślepe, krzyżowe. Osoby były losowe przydzielane do grupy placebo lub grupy, która otrzymywała błonnik z opuncji figowej w formie tabletek, trzy razy dziennie. Dieta badanych osób składała się w 35% z tłuszczy. Wynika badania wykazał, że istotnie, substancja podawana ochotnikom wspomagała utratę masy ciała poprzez zwiększone wydalanie tłuszczy, w porównaniu do grupy, która otrzymywała placebo. Kryteria oraz rejestracja badania. W przypadku tabletek na odchudzanie Fatoslimin, zastosowanie ekstraktu z opuncji figowej jak najbardziej ma sens.

  • Garcinia cambogia: polska nazwa tego składnika i owocu to tamaryndowiec malabarski. Sprowadzany z Indonezji tajemniczy owoc został przebadany pod kątem wpływu na odchudzanie. Jeśli wpiszesz w grafice nazwę tej rośliny, znaczna większość wyników to różne suplementy. Jest tego bardzo dużo, co świadczy o tym, że tamaryndowiec malabarski nie jest przełomowym odkryciem jakiegoś producenta, a popularnym składnikiem. Co mówią badania o tej substancji i jak przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej? Składnikiem odpowiedzialnym za popularność opinii odchudzającej jest HCA czyli kwas hydroksycytrynowy. Z dostępnych 23 badań zostało uwzględnionych 9. Tyle badań mogło posłużyć za faktyczne dane. Faktycznie kwas hydroksycytrynowy wykazuje pewną korzyść przy utracie masy ciała. Mniej jak 1 kilogram w stosunku do podanego placebo. Jest to mała różnica, ale statystycznie ma znaczenie. Przy czym należy zaznaczyć, że grupa badanych osób doświadczyła dwukrotnie częściej skutków niepożądanych w układzie pokarmowym niż grupa, która otrzymywała placebo. Wartość efektu odchudzającego tamaryndowca określono jako niewielkie. Cały opis dostępny jest pod tym linkiem https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3010674/

  • L-karnityna: to aminokwas, którego głównym źródłem są produkty mięsne. Substancja ta jest szczególnie wykorzystywana podczas redukcji tkanki tłuszczowej przez kobiety. Weganie i wegeterianie są narażeni na niedobory l-karnityny, ponieważ nie spożywają, lub spożywają produkty, które jej nie zawierają, lub zawierają w zbyt małych ilościach. Co ciekawe, badania jednoznacznie wykazały, że l-karnityna zwiększa płodność u mężczyzn. Może przyczynić się do zmniejszenia poziomu glukozy we krwi. Co z odchudzaniem? Na wielu stronach (szczególnie sklepach, które mają l-karnitynę w ofercie) przeczytasz, że l-karnityna jest spalaczem tkanki tłuszczowej. Ten mit jest tak silny, że już chyba niemożliwe jest znalezienie jego źródła. Prawda jest taka, że ta substancja przenosi kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie ulegają one spaleniu. Jednak suplementowana nie wykazuje efektu przyspieszonego spalania tkanki tłuszczowej. Były prowadzone badania na zwierzętach oraz ludziach. Nie ma wyniku, który jednoznacznie wykazałby skuteczność, a już na pewno nie można powiedzieć, że l-karnityna jest spalaczem tłuszczu. Pozytywne działanie może być widoczne u osób, które w sposób naturalny mają niedobór tego aminokwasu, a tak jest w przypadku mniej niż 1% populacji.

Fatoslimin w jakiej są cenie, gdzie kupić i czy dostępne w aptece?

Regularna cena Fatoslimin to 337 zł , ale zapewne natrafisz na stronę, która automatycznie obniży cenę zakupu do 137 zł i w tym będzie darmowa przesyłka. Mi wyświetliła się jeszcze dodatkowa “wyskakująca” promocja i dostałam ofertę za 97 zł. Strona promocyjna zachęca do zakupu w ciągu 10 minut. Z ciekawości, także tutaj zaczekałam 10 minut, żeby zobaczyć czy koszt zakupu tabletek na odchudzanie Fatoslimin zostanie zwiększony. Zegar doszedł do zera, nic się nie wydarzyło zatem nie ma pośpiechu w zakupach, chcę dokładnie przeanalizować treść, zanim zapłacę. Nie było niespodzianki, jak czasem się to zdarza, gdzie pod wpływem pośpiechu zamawiamy coś dodatkowo, co było domyślnie zaznaczone i należy zapłacić sporo więcej. Można zapłacić z góry, np. Blikiem albo kurierowi, gdy przyjedzie z przesyłką.

Fatoslimin można kupić wyłączenie przez internet, na stronach, do których przejdziesz z reklamy albo wiadomości email dostarczonej na skrzynkę. Nie ma jednej strony, gdzie oferowany jest ten produkt. Mam narzędzie, które automatycznie odpytuje bazy danych kilkudziesięciu aptek internetowych i w żadnej nie kupisz Fatoslimin. Jeśli znajdziesz te tabletki na Allegro czy Olx, będą zapewne w niższej cenie, ale odradzam zdecydowanie taki zakup. Są to oferty prywatne, nieznanego pochodzenia (niezależnie od opisu).

Fatoslimin badania

Fatoslimin – Opinie, cena, gdzie kupić i moje efekty!

Mimo, że producent zapewnia, że skuteczność tabletek jest potwierdzona badaniami, takie niestety nie istnieją. Co prawda podaje wiele linków, które prowadzą do poważnych źródeł, ale bezpośrednio nie mają one nic wspólnego z tabletkami na odchudzanie Fatoslimin a częściowo ze składnikami w nich zawartych. Nie ma też badań, które sprawdzają działanie składników połączonych w jeden suplement. Zresztą część tych źródeł prowadzi do informacji o leczeniu łysienia.  To zagadnienie przybliżę przy okazji omawiania składu suplementu.

Wskazane źródła

https://medlineplus.gov
http://researchgate.net
http://mayoclinic.org
https://www.americanhairloss.org
https://www.ncbi.nlm.nih.gov
https://www.health.harvard.edu

Dawkowanie tabletek odchudzających Fatoslimin

Sprzeczność informacji, jaka pojawia się przy promowaniu tabletek na odchudzanie Fatoslimin wynika chyba z dość intensywnego słowotoku. W jednym akapicie czytasz, że nie trzeba diety i aktywności fizycznej, w innym, że jest to podstawa zdrowego odchudzania. Fatoslimin należy przyjmować w ilości 2 tabletek na dobę, jedną rano i drugą wieczorem. Suplement należy popijać dużą ilością wody.

Działanie uboczne i przeciwwskazania

Fatoslimin – Opinie, cena, gdzie kupić i moje efekty!

Producent twierdzi “Nie obawiaj się żadnych skutków ubocznych podczas stosowania tabletek Fatoslimin”. Jednak pamiętaj o pewnych standardowych zasadach, których należy się trzymać a także o tym, że substancje zawarte w Fatoslimin wcale nie są bez skutków ubocznych. Kobiety karmiące lub w ciąży nie przyjmują takich tabletek, szczególnie Fatosliminu, który zawiera berberynę, ta bowiem może wywołać skurcze macicy!  Berberyna nie może być stosowana, jeśli cierpisz na schorzenia wątroby i leczysz ciśnienie tętnicze krwi.

Stosowanie bakopy drobnolistnej jest przeciwwskazane przy chorobach tarczycy, układu moczowego.

Suplementy na odchudzanie Fatoslimin jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Jeśli chorujesz lub masz jakiekolwiek wątpliwości, lub możesz być uczulony na jakikolwiek składnik, musisz się skonsultować z lekarzem specjalistą.

Fatoslimin a inne suplementy na odchudzanie

Czy Fatoslimin oferuje coś wyjątkowego, czego nie mają inne suplementy?
Skład na pewno jest kompozycją unikatową i żaden inny produkt nie ma takiego, ale to przecież o niczym nie świadczy.

Suplement w swym założeniu nie powoduje żadnych skutków ubocznych, ze względu na wykorzystanie składników wyłącznie naturalnego pochodzenia (co nie jest prawdą, sprawdź akapit przeciwskazania). Tak jest w przypadku większości innych produktów, których teraz, na poczekaniu mogę wymienić 20. Składniki naturalnego pochodzenia są bardzo szeroko wykorzystywane  w lekarstwach. Zastosowanie ich jest bardzo różne. Każdy taki produkt zawiera ulotkę i bardzo szczegółowy opis i możliwe skutki uboczne. Mówienie, że skutków ubocznych nie ma, bo produkt jest naturalny to spore nadużycie. Producent chwali, że Fatoslimin jest polecany przez specjalistów-dietetyków. Niestety nie ma nigdzie zaraportowanych rekomendacji, które byłyby wiarygodne. Plusem na pewno jest forma tabletek, która jest bardzo popularna, łatwa w przyjmowaniu i intuicyjna.

Pozytywne opinie na forach internetowych

Zanim opiszę jak Fatoslimin działał na mój organizm i ile udało mi się zrzucić, chcę pokazać przykładowe i raczej przypadkowe opinie z internetu, podzielone na pozytywne i negatywne. I to w zasadzie jedyny klucz, jakim się posługuję. Oczywiście nie ma jak zweryfikować tych opinii, ponieważ zostały napisane na stronach X przez całkowicie anonimową osobę. Jeśli ktoś poświęca swój czas, na napisanie opinii, to zapewne chce komuś pomóc w podjęciu właściwiej decyzji, nakłonić do skorzystania z produktu lub ostrzec, że może nie spełnić oczekiwań i należy poszukać czegoś innego. Opinia może być też napisana przez kogoś, kto ma z tego tytułu jakieś korzyści. Wspominam tylko o tym, żeby podejść do takiej forumowej dyskusji z dystansem i zastanowić się, jaki krok należy wykonać. Nie działać “na hura”, przecież promocja nie ucieknie, dzień czy dwa zwłoki nie stanowią żadnej różnicy. Na pewno się z tym zgodzisz.

Fatoslimin bardzo mi pomógł. Schudłam prawie 12 kg w 3 miesiące

To nie jest prawda, że bez ćwiczeń i obcięcia kalorii da się schudnąć samą tabletką (chyba, że ktoś jedzenie zastąpi tabletkami). Mi się udało, zażywałam Fatoslimin i schudłam. Nie wiem, na ile efekty odchudzające są wynikiem zmian diety i ćwiczeń, a na ile działaniem Fatoslimin, ale jestem zadowolona.

Wiem, że tabletki są mocno reklamowane i pewnie mnóstwo informacji o wspaniałych efektach, gdzie osoba bardzo otyła staje się po kilku tygodniach szczupła, jest tylko dobrym marketingiem, ale mi sie udało schudnąć.

Negatywne opinie na forach internetowych

Czy fatoslimin pomaga schudnąć? Otrzymałam reklamę na email i zaciekawił mnie ten suplement. Znalazłam bardzo dużo dobrych opinii (jak się potem okazało sztucznych, na stronach, które fatoslimin po prostu sprzedają). Każdy gwarantował spektakularny spadek masy ciała, bez działania ubocznego. Kupiłam dwa opakowania, ale po miesiącu używania, okazało się, że moja waga w ogóle sie nie zmieniła. Straciłam pieniądze, ale najgorsze, że sporo czasu, bo nie udało mi się schudnąć w określonym czasie. Następnym razem rozsądniej wybiorę suplement.

Reklamę Fatoslimin widziałem na wirtualnej polsce. Niestety reklama swoje, tabletki swoje. Kupiłem i niestety sie rozczarowałem. Wszędzie tam, gdzie zachwalają te tabletki są same dobre opinie, ale jak się poszuka na facebooku w grupach, to nikt nie schudł chyba z tym super suplementem.

Miałam kupić te tabletki, bo dostałam link od koleżanki. Ale na stronie jest dużo błędów, mało profesjonalnie to wygląda. Koleżanka jednak kupiła i niestety minęły 2 tygodnie, a waga ciągle taka sama. Po cichu chyba tylko liczy na to, że w ostatnich dniach straci z 7 kilo, a tak się przecież nie da.

Moje efekty odchudzające z tabletkami Fatoslimin

W tej części opiszę mój proces odchudzania Fatosliminem. Oczywiście zignorowałam “zalecenie”, że nie muszę biegać, jeździć na rowerze ani zajmować się dietą i liczeniem kalorii. Tak się składa, że przed wakacjami zawsze gubię wagę, robię to od lat. Doskonale znam swój organizm i potrafię ocenić ile będę ważyć po 1 i ile po 2 miesiącach, uwzględniając aktywność spożyte posiłki, itd. Ja już się tym człowiek zajmuje od dawna, to nad niczym się nie zastanawia. Wiem ile kalorii dostarczę owocami, warzywami, serkiem wiejskim, pieczywem, wędliną, serem. Ale w tym przypadku postanowiłam dać szansę tabletkom i pozwolić im działać w mniej więcej takich warunkach, jak są reklamowane.

Po pierwsze, bardzo dużo biegam i jeżdżę na rowerze. Bo uwielbiam taką formę aktywności. Moja typowa trasa rowerowa to 2 razy w tygodniu 25-50km. Z bieganiem jest podobnie, 2 razy w tygodniu, 10-20km.
Po drugie moja dobowa i tygodniowa ilość kalorii jest taka, aby mniej więcej utrzymywać wagę na stałym poziomie, a tkankę tłuszczową na niskim poziomie, przy czym na początku wiosny mam jej zawsze najwięcej, a w tym właśnie okresie postanowiłam sprawdzić Fatoslimin.

Bez specjalnego wydłużania: moja kuracja Fatosliminem trwała miesiąc. W tym czasie (prawie) zrezygnowałam z roweru. Byłam w trasie 2 razy, zrobiłam 49 kilometrów. Pogoda właściwie i tak nie pozwalała mi na więcej aktywności, stąd też moja tendencja do nabierania wagi wczesną wiosną, by pozbywać się tkanki tłuszczowej na wakacje i urlop. Zmiany, jakie wprowadziłam: zrezygnowałam w większości ze smażonych potraw, przez to pozbyłam się znacznej ilości tłuszczu. Ziemniaki zastąpiłam na ogół gotowaną fasolką szparagową. Wprowadziłam duże ilości świeżych warzyw, szczególnie zielonej papryki i ogórka szklarniowego. Dlaczego te warzywa? Bo dają mi wyraźne poczucie sytości. Indeks glikemiczny ogórka to tylko 12, podczas gdy pieczywa aż 70! Po warzywach głód przychodzi stopniowo i jestem skutecznie zabezpieczona przed niepohamowaną chęcią sięgnięcia po jakiś fastfood. A te również były w mojej diecie. Były 3 pizze, 2 kebaby i duża zapiekanka w kuchni domowej. Nie odmówiłam sobie moich ulubionych “jajochlebków”, czyli kromek chleba moczonych w wymieszanym jaju i smażonym na smalcu. Cała moja kaloryczność wskazywała na to, ze po miesiącu schudnę ok 2 kg. Jaki efekt na odchudzanie dał mi Fatoslimin podczas mojego testu? Schudłam niecałe 3 kg. Można powiedzieć, że Fatoslimin na mnie akurat zadziałał, ale nie jest to wynik spektakularny, a raczej bardzo spodziewany. Teraz już wróciłam do swoich aktywności, wspomagam się jak zawsze znanym wam Fat Burn Active, zresztą są to tabletki na odchudzanie, które wygrały w waszym rankingu i chyba nikogo to nie zdziwiło. Ranking publikowaliśmy na początku 2023 roku, co więcej tabletki te są nadal najlepsze na rynku i w tym roku również zajęły pierwsze miejsce: https://www.misjaodchudzanie.pl/ranking-z-2023/

Jakie sprawdzone i skuteczne tabletki na odchudzanie wybrać?

1. Najlepszy: Fat Burn Active

Jeśli zastanowić się chwilę nad otyłością czy nadwagą, okaże się, że są one właściwie źródłem znacznie większych problemów niż może się wydawać. Jeśli szukasz czegoś, co wspomoże odchudzanie, to zapewne ze zbyt dużą wagą idą inne problemy: próba maskowania sylwetki luźnymi ubraniami. Możesz mieć zadyszkę po krótkim spacerze czy pokonaniu schodów. Możesz mieć problem z wyjściem na plażę latem czy wyjściem gdziekolwiek nawet! Osoba, którą się interesujesz nie zwraca na ciebie uwagi. Mnóstwo tego, mnóstwo i wiele osób musi się z tym borykać.

To są realne problemy, które oddziałują na twoje samopoczucie, ocenę i codzienny nastrój. Można to zmienić, już od teraz. Pamiętaj, że musisz wprowadzić trochę zmian w swoim życiu. Zmian związanych z dietą i aktywnością fizyczną. Drobne kroki, małe postępy w zupełności wystarczą. To stopniowa walka, którą na pewno wygrasz. Suplement w tym bardzo dobrze pomoże. Podbije wyraźnie efekt, który będziesz osiągać zmniejszając spożywane kalorie. Od siebie (ale głównie naszych czytelników) mogę zdecydowanie polecić oryginalne Fat Burn Active. To produkt, który został wytypowany przez internautów (zweryfikowanych) jako suplement, który przyniósł im najwięcej korzyści i przede wszystkim pomógł schudnąć, zgubić brzuch, zmniejszyć wagę. O to przecież chodziło! Dzięki temu zajął zaszczytne, pierwsze miejsce w rankingu tabletek na odchudzanie w zeszłym roku.

Jeśli półki w e-sklepach zawierają za dużo produktów, nie wiesz na co się zdecydować, a dopiero wchodzisz w świat suplementów na odchudzanie, niech czynnik ekonomiczny pozwoli ci wybrać. Posiadanie tabletek to także pewien motywator do ćwiczeń. “Wyjdę na spacer do lasu, przecież po to je kupiłam”. Jest to idealne rozwiązanie na próbę, jeśli chcesz po raz pierwszy kupić coś, co skutecznie pomoże zbić wagę.

Jeden komentarz

  1. Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek wierzy, że fatoslimin to dobry suplement na odchudzanie. Skorzystałam już w zeszłym roku. Wbrew opisowi, chodziłam na basen i bardzo ograniczyłam pieczywo i ogólnie kalorie. Odchudzałam się przez 2 miesiące, w tym jeden miesiąc stosowałam fatoslimin. Nie było żadnej różnicy. Oczywiście schudłam, ale to dzięki zmianom, a nie tym tabletkom. Są lepsze suplementy, jak ktoś jest zainteresowany, to powiem więcej. Teraz do lipca chcę jeszcze zrzucić i sprawdzę Fat Burn Active, bo one też były mi polecane. Fatoslimin mnie skusił reklamą, niestety naciąganą całkowicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *