Chlorogenic 2020 power- prawdziwe opinie i recenzja produktu

O kwasie chlorogenowym zdarzyło nam się do tej pory tylko wspomnieć, przy okazji innego artykułu. Od tamtej pory, a mineły 2 lata, sporo się zmieniło. Pojawiły się nowe badania, które dosłownie pod lupę brały rożne substancje i ekstrakty, po to, aby wykluczyć lub potwierdzić pozytywne działanie. Niestety, takie badania przeprowadzane są za granicą, najczęściej są to specjalistyczne ośrodki lub renomowane uczelnie w Stanach Zjednoczonych, lub Japonii. Dla nas dostęp jest utrudniony, publikacje często nie są dostępne w publicznym internecie, lub nawet trzeba za nie zapłacić. I to sporo. To problem, ponieważ rzetelne opracowania nie trafiają do właściwych odbiorców. Firmy farmaceutyczne wykorzystują to i skutecznie reklamują swoje preparaty, które mają przynieść spektakularne wręcz rezultaty. W jednym z polskich filmów była scena, w której powiedziano, że zanim sprzeda się lek na chorobę, trzeba wmówić społeczeństwu, że tę chorobę ma. Pstryk- i to działa. Czy dotyczy to także Chlorogenic 2020 Power?

No dobra, skoro już tu jesteś to znaczy, że zamierzasz zmienić nieco swoje ciało. Coś ci przeszkadza, lub jest powodem kompleksów, niezadowolenia. Podobnie jak my, na pewno dostajesz maile reklamowe (w ogromnej ilości), w których czytasz, że można pozbyć się tłuszczu w prosty sposób. JEDEN PROSTY TRIK! Ktoś jeszcze wierzy w to zdanie, w ten cklickbait?
Mamy dostęp do badań, znamy języki obce i chętnie zaczytujemy się w dokumentacji, którą sporządzili profesjonaliści. Warto więc zadać sobie niewielkiego trudu, żeby przeczytać to, bo ktoś się naprawdę nieźle napracował, żeby powiedzieć: Nie, to nie działa i nie ma prawa działać w żadnych warunkach. Lub: Tak, to jest fantastyczne rozwiązanie, wręcz święty Graal w kategorii tabletek na odchudzanie. Jak jest naprawdę z Chlorogenic 2020 Power?

Założenia tabletek Chlorogenic 2020 Power

chlorogenic 2020 power acid cena na odchudzanie power 2020 jak stosować tabletki allegro opinie forum dawkowanie aptekaNapisanie tego artykułu nie było łatwym zadaniem. Stron, które mówią o Chlorogenic 2020 Power jest bardzo wiele. Zebranie informacji i zrobienie notatek to dla nas kluczowa sprawa. Od tego momentu przyjmiemy inną konwencję pisania artykułów. Wraz z przytaczanymi treściami, która omawiają produkt, będziemy zadawać pytania, na które hurtowo odpowiemy (lub nie) w podsumowaniu.

Chlorogenic 2020 Power to produkt, którego “wynalazcą” jest brytyjski naukowiec. Tabletki mają spalać nawet 0,5 kg tłuszczu dziennie. Szybko licząc w pamięci okazuje się, że to 15 kg miesięcznie! W porządku, liczby robią wrażenie, prawda? Od razu działa wyobraźnia “ale dużo, to musi być rewelacyjne”. Podobnie działa 50 megapikseli, kiedy chcesz zakupić na wakacje aparat fotograficzny. Tak samo 0% RRSO, kiedy zamierzasz ten aparat kupić na raty. Wszędzie otaczają nas wielkie wydrukowane na kartonie liczby. A zastanów się, ile to jest 0,5 kg? Zapewne tłuszczu, choć nie jest to napisane na stronie Chlorogenic wprost. Pójdź do kuchni, wyjmij z szafki olej. Typowa butelka oleju zawiera niemalże 1 litr czystego tłuszczu. Tak, Chlorogenic 2020 Power zapewnia, że spalisz połowę takiej butelki ze swojego organizmu. Dużo prawda? Ale to nie koniec liczb.

Dlaczego te tabletki nie są reklamowane jako spalające konkretną ilość kalorii? BO TO NIEMOŻLIWE! 1 gram tłuszczu zawiera 9 kcal. 0,5 litra oleju to 500 gramów tłuszczu x 9 kcal = 4500 kcal! To tyle co 15 hamburgerów.  A to jest ok 9h biegania non stop. Dlaczego reklama nie mówi, że tabletką na odchudzanie nie zastąpisz 9h biegania? Jeszcze raz- bo nie jest to możliwe. 1/3 – połowa- to już są realne wartości.

 • Jaki naukowiec wymyślił i opracował Chlorogenic 2020 Power? – Prof. Timothy Jameson. Brak jakichkolwiek informacji o naukowcu, który pracowałby nad rozwojem metod przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej. Producent zastrzega nawet, że wyżej wymieniona osoba otrzymała za swoje dokonania prestiżową nagrodę od Światowego Centrum Medycznego Utraty Wagi. Problem jednak w tym, że takie centrum nie istnieje.

Działanie tabletek Chlorogenic 2020 Power

Producent zadeklarował 4-etapową drogę do szczupłej sylwetki:

Kiedy, gdzie i w jaki sposób przeprowadzono badania, które dowodzą, że tak wysoki wskaźnik jest możliwy do osiągnięcia? Brak takich badań

 • Natychmiastowe oczyszczanie organizmu z toksyn, a także nadmiaru wody.
 • Tabletka samoczynnie hamuje nagłe poczucie głodu, chęci zjedzenia słodyczy w szczególności, a także sięgania po posiłek nocą. Metabolizm cukrów prostych i złożonych (węglowodanów) zostaje poprawiony. Twój organizm nie odkłada już tkanki tłuszczowej- węglowodany stają się “czystą energią”. Cokolwiek to oznacza…
 • “wypłukiwanie tkanki tłuszczowej z organizmu”.
 • Spalanie tkanki tłuszczowej następuje już w momencie kiedy spożywasz posiłek. Spalanie to następuje 3 razy szybciej niż podczas tradycyjnej diety odchudzającej.

Ponadto przyjmowanie tabletek Chlorogenic ma zapewnić dodatkową energię, poprawi pracę jelit oraz trawienie. Pomoże pozbyć się wzdęć i zaparć. Poziom cukru we krwi zostanie zredukowany w znaczący sposób. Cenne substancje zawarte w tabletce pomogą wyregulować ciśnienie krwi, organizm zostanie wzmocniony i pozbędziesz się efektu jo-jo na całe życie.

Skuteczność tabletek Chlorogenic

chlorogenic 2020 power acid cena na odchudzanie power 2020 jak stosować tabletki allegro opinie forum dawkowanie aptekaProducent chwali się, że jego suplement jest skuteczniejszy o 372% (zaraz, zaraz, wyżej mówił o 3 krotnie szybszym działaniu, teraz prawie 4 krotnym?) od tradycyjnej i naturalnej diety.  Dodatkowo tysiące osób już osiągnęły cel- wymarzoną zdrową i szczupłą sylwetkę. Bez wysiłku, bez treningu siłowego i biegania, bez pocenia się, bez pilnowania i liczenia kalorii. Wszystkie dyplomy dietetyków można uznać już za przestarzałe, Chlorogenic załatwia sprawę.

Kapsułka pochodzi dzięki pracom “bariatic medicine”. To błąd. Coś takiego nie istnieje. Owszem jest nazwa medycyny bariatrycznej, a więc “bariatric medicine”, ale najprościej mówiąc jest to nazwa diety jak dieta Ducana, czy Kwaśniewskiego.

Dodatkowo Chlorogenic 2020 Power zapewnia, że ryzyko pojawienia się miażdżycy maleje o 214% a zawału serca o niespełna 300%. Cholesterol LDL zostanie zmniejszony kilkunastokrotnie.

 • Kiedy, gdzie i w jaki sposób przeprowadzono badania, które dowodzą, że tak wysoki wskaźnik jest możliwy do osiągnięcia? Brak takich badań

Pierwszą osobą, która została poddana kuracji była żona rzekomego profesroa- Reese. Schudła 54 kg w 3 miesiące i odzyskała sylwetkę młodej kobiety. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że musiała ważyć ponad 100kg. Po utracie tak ogromnej masy ciała (połowę siebie) w tak szybkim czasie, co jest niemożliwe wyglądałaby bardzo… niezdrowo. O podobnych przypadkach możesz obejrzeć chociażby na kanale TLC. Bo długotrwałym odchudzaniu pozostaje na ciele skóra. Mnóstwo skóry, która absolutnie nie nadaje młodzieńczego wyglądu. Dalsze kroki to już zaawansowana chirurgia plastyczna.

Dieta i zasada “osiem”

chlorogenic 2020 power acid cena na odchudzanie power 2020 jak stosować tabletki allegro opinie forum dawkowanie aptekaProducent pisze o czymś zupełnie niezwykłym. Czymś, z czym spotykamy się po raz pierwszy i aż przecieramy oczy ze zdumienia. “Po zakończeniu skutecznej diety, która pozwoliła spalić zbędny tłuszcz i odzyskać zdrową sylwetkę przerywasz dietę i nagle organizm traktuje każdą kalorię, jakby dostarczała 8x więcej energii”. Nazwijmy to po imieniu: bzdura na resorach! W taki sposób można spokojnie mówić o zbliżaniu się do odkrycia perpetuum mobile. Przypomnijmy- 1 kcal to tyle energii, jakiej potrzeba, by pogrzać 1 gram wody o 1°C. Nagle można ogrzać ją o 8°C? Oczywiście,

że nie i jest to zaprzeczenie żelaznym prawom fizyki. Być może ktoś twórczy zamierzał w taki fantazyjny sposób wyjaśnić efekt jo-jo. Ten oczywiście jest znany. Po prostu po diecie i zrzuceniu wagi wracasz do “starych” nawyków żywieniowych i stopniowo tkanka tłuszczowa pojawia się ponownie.

Chlorogenic pozwala jeść fastfoody

Tu jest jasno powiedziane, że odchudzając się tabletkami Chlorogenic możesz zapomnieć o wyrzeczeniach. Możesz jeść pizzę, słodycze, oraz inne posiłki, które każdy z nas bardzo lubi, a są wysoko kaloryczne. Niestety prawda jest nieco inna. Oczywiście, że będąc na diecie możesz jeść wszystkie posiłki, ale łączna ich kaloryczność nie może przekroczyć twojego zapotrzebowania kalorycznego. Jeśli kawałek pizzy ma 500 kalorii, a twoje zapotrzebowanie to 2000 kcal, przez cały dzień możesz zjeść 4 takie kawałki i nic więcej. Inaczej zaczynasz tyć. Dość ciężko sobie wyobrazić, że nagle osoba, która chce się odchudzać, przetrwa cały dzień na 4 kawałkach pieczonego ciasta z serem, mięsem i warzywami.

Badania nad tabletkami Chlorogenic 2020 Power

Producent deklaruje, że jego rewolucyjne tabletki na odchudzanie zostały przebadane przez Centrum Dietetyki w Liverpoolu. Niestety nic na ten temat nie znaleźliśmy. Co więcej, nie wiadomo jakie to centru i czy rzeczywiście istnieje. Rzekomo przebadani uczestnicy bez stosowania diety i treningów zrzucili 15-20 kilogramów w jeden miesiąc. Uczestnicy badania mają mieć 22-78 lat.

Brak informacji takich badaniach i ich rzeczywistych wynikach. 

Kwas chlorogenowy – badania i nauka

Zastosowanie kwasu chlorogenowego w odchudzaniu było tematem badań. Najbardziej rzetelnym opracowaniem jest to przeprowadzone przez Ernsta Edzarda, dr Rohini Terry oraz Igho Onakpoya, przy czym zaznaczyć trzeba, że choć wyniki są obiecujące, potrzebne są dalsze badania, aby ocenić skuteczność kwasu chlorogenowego. Kwas ten znajduje się w zielonej oraz niepalonej kawie. W tradycyjnej, takiej jak zapewne masz w kuchni, związek ten zostaje bezpowrotnie zniszczony w procesie palenia.

Badacze znaleźli 2160 wyników mówiących o wpływie tej substancji na odchudzanie. Odrzucono:

328 wyników, ponieważ były to duplikaty,
767 odrzucono z powodu nieodpowiedniego lub błędnego zatytułowania,
598 również zostało wykluczonych, bo nie badały suplementu diety,
454 odrzucono, bowiem nie zawierały wyników lub raportów z badań.
13 kolejnych badań również odrzucono, gdyż model badań nie był odpowiednio przygotowany.
Pozostało tylko 5, które również poddano weryfikacji. 1 zostało wykluczone, gdyż opierało się wyłącznie na badanych, którzy mieli wagę w normie i sama masa ciała nie była traktowana jako wynik, a to przecież jest dla ciebie istotne. Jeszcze jedno odrzucono z powodu błędnego dobrania danych.

Pozostały 3 badania:

badanie liczba uczestników wiek czas trwania utrata masy ciała
Ayton Global Research 62 brak danych 4 tyg.  1,35 kg
Thom 30 brak danych 12 tyg. 5,4 kg
Dellalibera 50 19-75 lat 12 tyg. 4,97

Nieco ponad 1kg miesięcznie utraty masy ciała. Badani przyjmowali ekstrakt z zielonej kawy, lub kawę wzbogacaną kwasem chlorogenowym.

Cena tabletek Chlorogenic 2020 Power

REGULARNA CENA TO 317 zł. Tabletki można również znaleźć w cenie po rabacie i wtedy kosztują 127 zł. I tu uwaga przy wypełnianiu formularza i składania zamówienia! Na stronie jest informacja o promocji (127 zł). Po zaakceptowaniu zamówienia pojawia się informacja, aby zamienić 2 małe opakowania, za które zapłacę AŻ 634 zł na jedno duże za 234 zł. 

Powiedzmy sobie jasno- jest to chęć wykorzystania nieuwagi i pobranie znacznie większej kwoty od osób, które zbyt szybko klikną zamów. Oczywiście “oferta specjalna” jest lepiej widocznym przyciskiem, ale i tak do zapłaty pozostanie prawie 2 razy więcej niż pierwotnie. Tak szczerze mówiąc, to nie wiadomo jaką kwotę należy zapłacić kurierowi przy dostarczeniu. 634, 317, 234 czy 127? Przy założeniu, że należy przyjmować po 2 tabletki dziennie, może okazać się, że miesięczna kuracja odchudzająca będzie bardzo droga. 

Gdzie kupić? Allegro, Ceneo, Apteka?

Jedynym sposobem na zakup Chlorogenic 2020 Power jest system linków, promowanych w kampaniach mailowych lub reklamach. Obecnie produktu nie ma na Allegro, zresztą odradzamy kupowanie suplementów z nieznanych źródeł. Jeśli już pojawiają się tam znane ci produkty, najczęściej są to oferty indywidualne, gdzie ktoś odsprzedaje po prostu swoje jedno, czy kilka opakowań. Dzięki naszemu wsparciu informatycznemu, mgr inż. Dawidowi Stołowskiemu, dysponujemy narzędziem, którym szybko możemy przeszukiwać bazy danych aptek. I tak produktu Chlorogenic próżno szukać w ofercie aptek internetowych czy stacjonarnych.

Produkt nie został też zarejestrowany w Inspektoracie Sanitarnym, co może być istotne dla niektórych zainteresowanych.

Prawdziwe opinie w internecie- forum, zapytaj, blogi kobiece

Na ten akapit na pewno mocno liczysz. Jednak nic w chwili obecnej nie możemy powiedzieć o opiniach, jakie zbiera ten produkt. Pierwsze informacje o Chlorogenic 2020 Power pojawiają się w okolicy marca 2019. Zapewne jest jeszcze za wcześnie na to, aby ktoś przedstawił swoje doświadczenia i opisał przebieg odchudzania wraz z tabletkami. Oczywiście pomimo braku kluczowych informacji jeszcze przed zakupem, jak dawkowanie i skład, kibicujemy temu produktowi. Dlatego, że cieszą nas wszelkie informacje o tym, że jednak czytelnikom udaje się osiągnąć cel. Zrzucają zbędne kilogramy, cieszą się swoją sylwetką i czerpią z życia pełnymi garściami!

Dawkowanie tabletek Chlorogenic 2020 Power i skład

Brak informacji o dawkowaniu, jak również nie wiadomo jaki jest pełny skład suplementu. Oczywiście w opakowaniu znajduje się ulotka i informacje jak przyjmować tabletki. Jednak oprócz tego, że przed zakupem nie możesz sprawdzić i  ocenić jaki będzie rzeczywisty koszt miesięcznego odchudzania, nie dowiesz się, czy faktycznie możesz przyjmować Chlorogenic Power 2020. Są przecież substancje uczulające albo inne, których z jakichś powodów nie możesz przyjmować.

Skutki uboczne stosowania tabletek Chlorogenic

Producent zapewnia, że te tabletki może przyjmować każdy, bez względu na wiek, płeć, wagę. Że produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Oczywiście nie możemy temu zaprzeczyć, jednak warto zaznaczyć, jak w przypadku każdych suplementów, że powinny je przyjmować osoby dorosłe, przyszłe mamy i już karmiące powinny przesunąć w czasie suplementację, lub zastosować ją po konsultacji z lekarzem specjalistą.

Jakie tabletki na odchudzanie wybrać?

Nasze zdanie jest takie, że najlepszy produkt, to ten, który jest polecany pocztą pantoflową. Dotyczy to zresztą nie tylko suplementów. Produkty, które od lat są na rynku bronią się same swoją skutecznością. Jeśli nie możesz się zdecydować, zawsze warto podejść do zagadnienia na zasadzie “na początek, na próbę” i w bardzo dobrej cenie dostaniesz produkt przede wszystkim sprawdzony i zaopiniowany wielokrotnie, co samodzielnie możesz sprawdzić w internecie. Warunkiem jest kupno oryginalnego produktu, jest to ekstrakt z mango afrykańskiego- African Mango 900. Dostępny na rynku polskim od ok. 3 lat i od początku zgłoszony do rejestru suplementów: Zalety:

cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje

 • CENA- 2 opakowania starczą na 2 miesiące i są tylko za 139 zł- żadnych kombinacji
 • Rewelacyjne efekty odchudzające kilka kg w miesiąc gwarantowane!
 • Najsilniejszy ekstrakt dostępny bez recepty
 • Mnóstwo pozytywnych opinii
 • Tylko 1 składnik – ekstrakt z mango, sama natura
 • Nie zawiera laktozy, GMO, glutenu ani związków chemicznych
 • Zdrowe i skuteczne tempo odchudznia

WYPRÓBUJ ORYGINALNE MANGO 900

chlorogenic 2020 power acid cena na odchudzanie power 2020 jak stosować tabletki allegro opinie forum dawkowanie apteka

Małgorzata Poziemiec

14 komentarzy

 1. Zakupiłam Chlorogenic 4 maja i zaczęłam przyjmować.Odeszła mi ochota na słodkie,odstawiłam białe pieczywo i ostatni posiłek jem o 16.Z 79 KILO zjechałam już na 76

 2. Witam,Wielka sciema ,zakupilem 3 miesieczna
  kuracje za niby atrakcyjna oferte (250zł) efekty zerowe pomimo zastosownia nisko kalorycznej diety .absolutnie wiekie kłamstwo i naciganie ludzi/
  Pozdrawiam

 3. Zamówiłam raz stwierdziłam że nie potrzebuje tego miałam 13 stycznia zadzwonić żeby przełożyć nie można się dodzwonić jakby nieaktywne telefony a dziś 9 stycznia przyszedł SMS że kurjer przywiezie mi ten produkt jutro czyli 13 moim zdaniem wciskająna chama ludziom licząc na to że ktoś się skusi!! I zapłaci!! ?????

 4. Ściema nie działają przytyłam biorąc te tabletki.
  Chciałam reklamować ale nie wiadomo do kogo skierować reklamację???

 5. Naciągacze!! Ściema totalna!! Nawet kilogram nie zszedł, a wręcz przeciwnie waga się zatrzymała, a nawet zaczęła wzrastać!! Oszustwo i szkoda kasy!!!
  Konsultant miał dzwonić i oczywiście nie zadzwonił…
  Nie kupujcie tego badziewia, szkoda kasy!!!!!!

 6. Nie do końca byłem przekonany, ale spróbowałem na 2 miesiące i efekty może nie są aż tak spektakularne natomiast są. W sumie nie wiem co mam myśleć ale jednak zadziałał

 7. Niestety nie działa chlorogenic, nie ma absolutnie żadnych efektów, pieniądze stracone….Konsultant dzwonił tylko przy pierwszym zamówieniu żeby naciągnąć na większą ilość zakupu. Mówił, że będzie dzwonił co 2 tygodnie i cisza. Oczywiście tabletki przyjmowałam zgodnie z zaleceniami. Jak dla mnie „placebo” nie zakupie już nigdy. Szkoda pieniędzy….

  • Kupiłam chloragenic 11 stycznia w sobote i zaczelam go przyjmowac zgodnie z tym co kazali. Bałam się że 372 zł które zapłaciłam pujda w błoto A mąż mnie zabije. Ale wracając do sedna sprawy dziś jest 5 dzień kuracji A z wagi która była 137.2 zrobiło się 133.2. Coś w tym jest. Wiadomo że przeszłam na trochę zdrowszy tryb życia Ale pizzę też zjadłam i czekoladę.

  • To ściema ..kupiłam 2 msc kurację i nawet kg nie zniknął a konsultant się nie odezwał.kolejna naciagająca firma a my głupie się dajemy

 8. Jeśli chodzi o Chlorogenic to po zamówieniu towaru od razu nie wysyłają tylko dzwoni konsultant i przeprowadza dość dokładny wywiad z kupującym,na temat jego wieku, wagi ,jaka jest nadwaga ,ile chcesz stracić wagi,jakie leki przyjmujesz ,na jakie choroby chorujesz na jakie leki i produkty jesteś uczulony i jeśli nie ma przeciwwskazań to wylicza ci jaką dawkę masz przyjmować i przez jaki czas.On zobowiązuje się prowadzić cię przez całą kuracje i telefonuje co 2 tyg by sprawdzić jak to idzie i czy wszystko jest w porządku..Własnie zamówiłam kurację i zobaczymy jak to będzie .Zaczynam od jutra chce schudnąć ok 15 kg wiec konsultant wyliczył że muszę kuracje przyjąć na 3 miesiące 2 tab.dziennie.czyli na 1 mies.60 tab.cena na wykazie jest 127 zł ale obniżył mi na 106 zł miesięcznie lub jednorazowo 318 zł.Jakie będą efekty zobaczymy bo zaczynam od jutra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *