Zielona kawa w tabletkach na odchudzanie, gdzie kupić

Każdy z nas wie, że odchudzanie może być niezwykle trudne. Jednak na pomoc przychodzą nam eksperci pracujący na co dzień z osobami zmagającymi się z nadwagą. Specjalnie dla Was przygotowali ekstrakt z zielonej kawy umieszczony w niewielkiej kapsułce. Zielona kawa w kapsułkach na odchudzanie to produkt, który bezpiecznie pomaga schudnąć nawet 11 kg w miesiąc! Wśród suplementów wspomagających odchudzanie zawiera najwyższą dawkę wyciągu z zielonej kawy oraz odpowiednio dobranych składników aktywnych w małej kapsułce i co bardzo ważne: składników naturalnych

Co to jest zielona kawa? Jak smakuje zielona kawa?

naturalna zielona kawaNiestety tradycyjna kawa palona, którą pijesz na co dzień, ma bardzo niewielką zawartość kwasu chlorogenowego ponieważ proces prażenia ziaren kawy zmniejsza jego ilości (ziarna kawy są palone zwykle w temperaturze 464-482 stopni Celsjusza). Z tego powodu picie tradycyjnej kawy niestety nie da Ci cudownych efektów odchudzania. Wspomniany powyżej proces prażenia nadaje ziarnom kawy tak znany nam charakterystyczny kolor, wspaniały aromat i smak.  Na nasze nieszczęście, wszystko co zdrowe i mające cudowne właściwości, nie zalicza się do grupy smakołyków. Tak samo jest w przypadku zielonej kawy. Zielone ziarna, w przeciwieństwie do uprażonych, mają praktycznie niewyczuwalny zapach i lekko gorzki smak z tego powodu nie polecamy przyjmowania zielonej kawy w postaci napoju. Dlatego koniecznie musisz wypróbować to co sama natura przygotowała dla nas w ulepszonej wersji czyli ekstrakt z zielonej kawy. Ekstrakt, inaczej wyciąg (łac. Extractum – to co wyciągnięte) jest kwintesencją, sensem tych małych, zielonych ziarenek, który przy odrobinie pomocy ze strony specjalistów został umieszczony w kapsułkach.  Każda niewielka kapsułka zawiera naturalny i pełnowartościowy ekstrakt w najwyższym stężeniu na polskim rynku.

Ekstrakt z zielonej kawy. Czy zielona kawa jest zdrowa?

Ekstrakt z ziaren kawy zawarty w kapsułkach, jest obecnie jednym z najbardziej popularnych na świecie produktów odchudzających. Jak sama nazwa wskazuje, ekstrakt jest pobierany z zielonych ziaren kawy, które nie są niczym innym jak nasionami, które nie zostały poddane prażeniu. Możemy zatem zgodnie stwierdzić, że zielona kawa w formie kapsułek jest naturalnym rozwiązaniem na odchudzanie.

Zielona kawa tabletki skład, jak przyjmować?

Ekstrakt z zielonej kawy 800 mg/2 kapsułki
Opatentowana mieszanka zielonej kawy 800 mg/2 kapsułki
Mąka ryżowa 90 mg/2 kapsułki

Zalecana ilość przyjmowanych kapsułek z zielonej kawy to 2 dziennie. Podobnie jak w przypadku np. witamin czy innych suplementów, najlepiej po jedzeniu.

Zielona kawa na odchudzanie, czy zielona kawa odchudza?

Ziarna kawy zawierają związki zwane kwasem chlorogenowym. Dowiedziono naukowo, że związki te mają działanie przeciwutleniające, pomagają obniżyć ciśnienie krwi oraz co najważniejsze dla osób zainteresowanych produktem- przyspieszają metabolizm i pomagają schudnąć! Kwas chlorogenowy obniża absorbcję glukozy ze spożywanych pokarmów o około 7% Jeśli chcesz uzupełnić te informacje, możesz zapoznać się z artykułem w serwisie Onet, pod tym linkiem: Zielona kawa

Jakie działanie ma zielona kawa?

Kwas chlorogenowy hamuje również odkładanie się tłuszczu co z kolei powoduje utratę wagi ciała. Badania wykazały, że ekstrakt z zielonej kawy zawarty w kapsułkach może zmienić poziom adipokin czyli hormonów biorących udział w dystrybucji tkanki tłuszczowej przez organizm. A to oznacza “odkładanie tkanki tłuszczowej” Takiego samego działania spodziewaj się w przypadku zastosowania zielonej kawy w kapsułkach.

Odchudzanie z zieloną kawą poparte badaniami

Skuteczność działania ekstraktu z zielonej kawy w zakresie redukcji masy ciała w relatywnie krótkim czasie zostały potwierdzone naukowo. W badaniu wzięły udział osoby z nadwagą lub otyłością. Pierwsza połowa uczestników przyjęła kapsułki z wyciągiem z zielonej kawy, natomiast druga połowa kapsułki zawierające placebo. Grupa ludzi poddana eksperymentowi przyjmująca ekstrakt z zielonych ziaren kawy straciła około 10 procent masy ogólnej ciała oraz 16 procent tkanki tłuszczowej!

Jak działa zielona kawa na odchudzanie?

 Dowody!
Oczywiście jak zawsze w naszym serwisie, możesz zweryfikować, że powołujemy się na rzeczywiście przeprowadzone badania. Poniżej znajduje się link do raportu sporządzonego przez Amerykańskie Towarzystwo Chemiczne:

Zalety kapsułek, środek na odchudzanie- podsumowanie

Suplement wspomagający odchudzanie, zawierający naturalne i skuteczne w działaniu substancje odpowiadające za spalanie tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie metabolizmu. Są łatwo i szybko przyswajane przez organizm, dzięki płynnej formie zawierają maksymalną dawkę ekstraktu z zielonej kawy w porcji Zwiększają metabolizm, efektywnie wspierają spalanie tłuszczu i zawierają kwas chlorogenowy mający działanie przeciwutleniające oraz pomagające obniżyć ciśnienie krwi. Efekty potwierdzone badaniami na uczestnikach
Efekt zielonej kawy w tabletkach to przede wszystkim stan nieustannego zadowolenia z siebie, wzrost poczucia własnej wartości, które budujesz każdego dnia od rozpoczęcia suplementacji. Chyba nie muszę ci już dłużej udowadniać, że zielona kawa gwarantuje szybką utratę wagi bez długotrwałego wysiłku i wyrzeczeń. Jeżeli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwości rozwiąż poniższy test i sprawdź czy zielona kawa jest odpowiednia dla Ciebie.
Przeczytaj poniższe założenia i odpowiedz TAK, jeśli jesteś w podobnej sytuacji lub NIE, gdy założenie zupełnie ciebie nie dotyczy.
  • Chcę poprawić wygląd swojej sylwetki
  • Chcę szybko schudnąć
  • Moja praca nie pozwala mi na częstą aktywność fizyczną
  • Nie mam czasu na przygotowywanie posiłków w ciągu dnia
  • Nie mam czasu na regularne jedzenie
  • Jestem niezadowolony/na ze swojego wyglądu
Jeżeli na chociaż na dwa zagadnienia udzieliłeś odpowiedzi TAK to znaczy, że naturalna zielona kawa w kapsułkach jest produktem odpowiednim dla Ciebie.

Zielona kawa w tabletkach, którą wybrać?

Powołując się na badania oraz opinie konsumentów, szczerze możemy polecić produkt GREEN COFFEE PLUS!
Green Coffe tabletki na odchudzanie, to kwintesencja wszystkich dobroczynnych właściwości, jakie dała nam natura w postaci zielonej kawy! Jeśli chcesz posiadać oryginalny, o najwyższej jakości produkt, zdecydowanie polecamy zakup bezpośrednio na stronie producenta. Dokładnie tak, jak zrobili to konsumenci i bardzo pozytywnie zaopiniowali zieloną kawę w kapsułkach!
zielona kawa w kapsułkach
Gratuluję, już w tej chwili możesz zmienić swoje życie i z tym produktem rozpocząć swoją przemianę.
Małgorzata Poziemiec

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *