African Mango – opinie, cena, gdzie kupić – producent czy apteka?

Nie można przejść obojętnie obok African Mango! Fenomen Mango jest widoczny szczególnie po tym, że osoby, które nie szukały informacji na jego temat i tak chcąc nie chcąc coś słyszały. Prawda jest taka, że popyt na African Mango jest ogromny. I co ciekawe jego popularność to głownie efekt poczty pantoflowej! Osoby odchudzające się informowały swoich znajomych o tym, że te tabletki dają niesamowite efekty. Przyjrzyjmy się razem wobec tego, co mają do zaoferowania te całkowicie naturalne kapsułki i jakie dadzą efekty w kontekście Twojego odchudzania. Dodatkowo polecimy Ci oryginalne i najbardziej skuteczne tabletki na odchudzanie. 

1 Opakowanie oryginalnych tabletek GRATIS dla naszych czytelników!

Co to jest African Mango – Irvingia gabonensis?

 • całkowicie NATURALNY produkt

african mango fruits

To najwyższej jakości suplement diety zawierający najmocniejszy ekstrakt z pestek afrykańskiego mango. Owoc znany również pod nazwą Irvingia gabonensis. W jednej kapsułce produktu znajdziesz równowartość aż 9000 mg nasion afrykańskiego mango. Roślina ta jest bardzo bogata w naturalne antyoksydanty, które zapobiegają procesom starzenia a także chronią przed chorobami nowotworowymi. Same owoce, czyli bardzo cenne źródło ekstraktu pochodzą z zachodniej Afryki, co zostało ukoronowane w nazwie produktu.

African Mango – skład 

 • Prosty i przyjazny skład

W tym suplemencie na odchudzanie znajdziesz wyłącznie wodny ekstrakt z nasion afrykańskiego mango, oczywiście zamkniętego w kapsułce. Co więcej, nasiona są bogate w wapń, żelazo, oraz białko.

Efekty stosowania

 • spalanie tłuszczu
 • hamuje apetyt
 • wspomaga trawienie
 • zmniejsza poziom cholesterolu LDL

african mango - przemiana ciała

Jak większość bardzo dobrych produktów, african mango było znane szybciej za granicami naszego kraju. W Stanach Zjednoczonych stosowanie tego suplementu diety jest hitem! Po raz pierwszy tabletki zostały pokazane światu w najbardziej popularnej audycji telewizyjnej The Oprah Winfrey Show. Podczas programu badacz zaprezentował african mango i efekt działania: utratę wagi o prawie 3,5 kg w miesiąc. Dokonał tego bez zmian diety i aktywności fizycznej. Tyle wystarczyło. Dodatkowo osoby, które decydują się na obniżenie kaloryczności posiłków i włączenie dodatkowej aktywności, obserwują świetne efekty!
Kolejna ogromna korzyść, jaka została odnotowana, to redukcja lipoproteiny, czyli krótko mówiąc związku odpowiedzialnego za transport cholesterolu z wątroby do pozostałych narządów oraz mięśni.

wiadomość od czytelniczki

African Mango opinie i badania

 • Badania potwierdziły wyjątkową skuteczność!
 • Opisy utraty wagi na forach o odchudzaniu są jednoznaczne
 • Spektakularna utrata tłuszczu z organizmu 

Do momentu przeprowadzenia tego badania, wpływ afrykańskiego mango na redukowanie tkanki tłuszczowej był tylko teorią. Wszystko się zmieniło. To bardzo ważna część artykułu, ponieważ opisujemy w tej części bardzo pozytywne wyniki badania i udowodnioną skuteczność w odchudzaniu.

Badanie nr 1

Badanie zostało przeprowadzone w Kamerunie, na grupie 40 otyłych osób. Podzielono je losowo, na 2 grupy: jedna z nich otrzymywała placebo, czyli związek, który nie ma żadnego wpływu na badanego, ale badany jest przekonany, że jest zupełnie odwrotnie. Druga grupa otrzymywała 350 miligramowe porcje z ekstraktu nasion afrykańskiego mango. Eksperyment trwał cztery tygodnie. efekty były zdumiewające! Grupa, która przyjmowała afrykańskie mango doświadczyła ok. 6% utraty wagi! Co jeszcze bardzo korzystne, obwody w talii średnio zmniejszyły się o ponad 5% a w biodrach prawie 4%. Przełóżmy to zatem na bardziej dostępne dane. Jeśli ważysz 100kg, tabletki na odchudzanie african mango spowodują utratę wagi o całe 5kg. Co oczywiste, masa oraz kompozycja ciała u osób otrzymujących placebo w czasie badania nie zmieniła się. 

Badanie nr 2

Aby spowodować i jednoznacznie dowieść, że to działa zostało przeprowadzone kolejne badanie. Tym razem eksperyment przebiegał przy udziale 102 osób, podobnie jak poprzednio, podzielone były na dwie grupy. Osoby te miały BMI w zakresie 26-40 jednostek. Czym jest BMI? To bardzo proste: musisz swój wzrost w metrach podnieść do potęgi drugiej i przez wynik podzielić swoją wagę. Przykładowo, jeśli ważysz 75kg i masz 180 cm (1,8m) wzrostu to:

BMI=75/1,82 =75/3,24 = ok. 23.

Klasyfikacja prawidłowej wagi mówi:

 • <18,5 – zbyt mała waga
 • 18,5 – 25 – wartość prawidłowa
 • >25 nadwaga i otyłość

Musisz pamiętać, że im wartość większa, tym gorzej dla całego organizmu. 40 jednostek to otyłość skrajna. Masz już obraz osób badanych, wracamy do eksperymentu. Tym razem wykorzystano słabszy ekstrakt z afrykańskiego mango, bo 150 miligramową dawkę wyciągu z nasion dziennie. Badanie trwało 10 tygodni. Po przeprowadzeniu pomiarów u osób uczestniczących okazało się, że efekty były spektakularne, bowiem gołym okiem było widać tak kolosalną różnicę pomiędzy grupą placebo a zażywającą afrykańskie mango, w ściślej biorąc ekstrakt z nasion afrykańskiego mango.

Oto wyniki:

grupa placebo – utrata wagi ok 0,7 kg.
grupa z afrykańskim mango, prawie 13 kg utraty wagi

talia:
grupa placebo – ok. 5cm mniej
grupa z afrykańskim mango- ponad 16 cm mniej

udział tkanki tłuszczowej:
grupa placebo – 1,9% mniej
grupa z afrykańskim mango 6,3% mniej 

Pełen obraz tych efektów zobaczysz na poniższym zdjęciu. Zwróć uwagę, że zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, utrata 5% tłuszczu, to różnica pomiędzy wyraźną nadwagą, a pojawiającym się słynnym “kaloryferem” na brzuchu. Oczywiście im większy poziom tkanki tłuszczowej, tym łatwiej jest ją gubić! Ciało pomimo, że chętnie magazynowało tłuszcz, wie, że równie szybko musi się go pozbyć, bo jest to bardzo niezdrowe.

african mango - porównanie kompozycji ciała

źródło: mundo-fitness-em-casa.blogspot.com

Źródłem danych i wyników jest opublikowany w największej bibliotece medycznej na świecie artykuł.

Jak stosować i dawkowanie

 • 2 kapsułki dziennie

Praktycznie wszyscy producenci takich suplementów diety (opakowanie 60 kapsułek) zalecają przyjmować 2 kapsułki dziennie. Ma to praktyczne uzasadnienie. Jest Ci łatwo kontrolować korzystanie z suplementu, ponieważ starczy na cały miesiąc. African mango należy popijać dużą ilością wody.

Skutki uboczne?

 • BRAK

Ponieważ mamy do czynienia z całkowicie naturalnym suplementem, nie powoduje on żadnych niepożądanych efektów. Jak w przypadku każdego suplementu, nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży, karmiące oraz osoby niepełnoletnie a także osoby z nadwrażliwością na składnik.

African Mango apteka czy z oficjalnej strony?

 • Łatwa możliwość kupna od producenta

Ponieważ masz do czynienia z produktem, który nie jest lekarstwem, nie wymaga recepty i jest całkowicie naturalny, sugerujemy zakup bez konieczności opłacania marży i innych kosztów związanych z dystrybucją. Takim rozwiązaniem jest oczywiście nabycie bezpośrednio od producenta z dostawą do domu. Od momentu, kiedy złożysz zamówienie, produkt zostanie dostarczony w ciągu 1-2 dni roboczych. Ale, które wybrać?

African mango, które wybrać?

 • 100% Oryginalny produkt
 • Najsilniejszy CZYSTY ekstrakt
 • Szybka dostawa bezpośrednio od producenta
 • CENA za opakowanie prawdziwego ekstraktu!
 • Zatwierdzony przez Główny Inspektorat Sanitarny!

cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje

Artykuł o tym suplemencie trochę czekał na to, by ujrzeć światło dzienne. Wszystko dlatego, ponieważ chcieliśmy dokładnie przeanalizować dostępne na polskim rynku produkty. Zauważyliśmy pewną dość dużą rozbieżność w stężeniu ekstraktu. Możemy znaleźć produkty oznaczone jako 500, 600, 900 czy 6000. Wynika to z tego, że tzw. moc wyciągu z nasion afrykańskiego mango jest podawana w dwóch konwencjach: 1:1 i 10:1. W praktyce oznacza to, że musimy sprowadzić stężenie do wspólnego mianownika i określić najsilniejszy wyciąg. jest nim 900 (9000) i ma je tylko African Mango 900.

Kolejnym pozytywny elementem jest cena i możliwość porównania własnych efektów z badaniami, które opisaliśmy- trwały ponad 2 miesiące. Ponieważ producent tego suplementu oferuje 2 opakowania w cenie 1! Oznacza to, ze jeszcze teraz ten produkt pod względem ceny wypada najlepiej.

  2 opakowania NAJSILNIEJSZEGO african mango w cenie 1 

 

Natalia Skarżyńska

14 komentarzy

 1. Afrykańskie mango to super składnik do suplementów. Zawiera dużo błonnika dzięki czemu nie czujemy tak łaknienia jak wcześniej. Dzięki takim suplementom schudłam 3 kg w miesiąc.

 2. African mango jest super mogę go polecić próbowałam różnych suplementów ale tylko african mango mi pomógł zrzucić 16 kg w nie całe 3 miesiące. Polecam!

 3. Ja zażywam Mango od miesiąca i moja waga przy normalnej diecie czyli jedzeniu mniejszych ilości niż zazwyczaj niestety nie drgnęła.
  Były dni, kiedy rano ubyło mnie 1 kg ale już następnego dnia ważyłam więcej. Byłam przekonana, że już po 1 opakowaniu będę widziała rezultaty, ale niestety. Z nadzieją rozpoczęłam 2 opakowanie mango, ale waga dalej stoi. Jestem zawiedziona i nie wierzę w skuteczność mango. Czekam na cud.
  ASIOR

 4. Witam czy ktoś jeszcze stosował ten suplement African mango ponieważ mam do zrzucenia 12 kg pomocy a czasu do lata coraz mniej ? próbowałam już wszystkiego diet ale to i tak na nic ?

 5. Niech ludzie tak jak ja się dowiedzą, że to nie jest żadna magia, tylko odstawienie słodyczy i przede wszystkim african mango 900. Najmocniejsze tabletki na odchudzanie, po prostu działają! 🙂
  Po lewej sama końcówka listopada, po prawej zdjęcie z niedzieli. 3 miesiące, nie ma co liczyć kilogramów nawet, bo ja po prostu zaczęłam z satysfakcją w lustro patrzeć. Waga mnie nie isteresuje, od kiedy sama sobie się podobam. Jak zaczniesz teraz to stosować, to na początek czerwca będzie super forma na wakacje!

  • WOW! Po prostu wow! Skoro to tak działa, to ja widzę siebie już po miesiącu w dawno nie noszonych ubraniach! Za cenę 1 opakowania teraz są 2, czyli zgodnie z artykułem wszystko, 2 miesiące spalania cholernego tłuszczu. Dzięki za to zdjęcie, teraz widać co te tabletki potrafią!

  • O kurde, koleżanko! Wielkie gratulacja z mojej strony! Złożyłam się z koleżanką na african mango. 2 opakowania to fajne rozwiązanie, żeby skorzystać z koleżanką, lub kolegą.

 6. Rewelacja, 2 tygodnie zgubiłam 5 kilogramów. Zeszłam z 62 do 57. Jakbym miała więcej, spadłoby więcej! Samym odstawieniem słodyczy traciłabym mniej, bo im mniej tłuszczu, tym trudniej się go pozbyć. Ciało chce zachować zapas. Bardzo się cieszę, że ten suplement zastosowałam.

 7. Bardzo dobry artykuł, chociaż trafiłam na niego dopiero po zakupie.
  African mango 900 polecił mi dietetyk. rewelacyjne efekty, nie wiedziałam nawet, że są dostępne badania potwierdzające skuteczność.

 8. Ja robiłem redukcję od października do połowy listopada, razem z mango. Robiłem już 3ci raz, taka sama dieta, dało niesamowitego kopa w odchudzaniu. Jak dobrze pamiętam, ok 7% efektywniej, a więc całe tygodnie, niż jakbym mango nie używał. Teraz na siłowni chcę zrobić trochę mięśni i od marca do maja spokojnie spale, to co jeszcze teraz się utłuszczę. Forma na wakacje będzie jak znalazł i bez żadnego szprycowania się chemią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *