tabletki holisten na odchudzanie cena opinie gdzie kupić efekty skuteczność

Nadal szukasz sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Dotychczasowe metody się nie sprawdziły? Dobra wiadomość: do nadwagi doprowadzamy najczęściej latami. Przeczytanie niniejszego da ci skuteczny (niedrogi!) sposób na poradzenie sobie z problemem. Co więcej, zajmie maksymalnie kilkanaście minut. Z całą pewnością jest to niewielka cena za czas, w stosunku do długotrwałych zaniedbań.
Przeglądasz stronę internetową i pojawia się informacja o świetnym sposobie na odchudzanie- reklama. To metoda, która dosłownie wytapia tłuszcz! Zgub 20 kilogramów w miesiąc! Wchodzisz, czytasz pobieżnie, ale nie masz czasu na cały artykuł, zamykasz go. Następnego dnia przypominasz sobie o rewelacyjnym hicie na odchudzanie, ale nie możesz znaleźć. Pamiętasz tylko nazwę- Holisten. Holisten na odchudzanie, gdzie go kupić, czy Holisten jest dostępny w aptekach? Czy Holisten działa, jakie ma opinie?
No właśnie, nie możesz znaleźć strony, która wczoraj obiecywała schudnąć. Kiedy po raz pierwszy usłyszałaś(eś) o takim produkcie? Czy to faktycznie rewolucyjna nowość? Czy jest tabletka, która fenomenalnie odchudza, ma do tego świetny skład i pomoże pozbyć się tych wszystkich problemów związanych z nadwagą lub otyłością? Nie. Chcesz wiedzieć dlaczego? Zapraszam do czytania, żeby w kilka minut się uświadomić i podejść do tematu „na chłodno”, dodatkowo jako bonus- pomysł i dobre rozwiązanie.

Jak spalić nadmiar tłuszczu? Jak się skutecznie odchudzić? Dlaczego jestem otyła?

Na to pytanie chyba każdy zna odpowiedź. „Jem za dużo”. Owszem, to jest fundamentalna przyczyna. Suma twojej aktywności w ciągu doby czy w ciągu jednego tygodnia jest zbyt mała, w stosunku do kalorii, jakie dostaje twój organizm. W efekcie tego odkłada nadmiar energii w postaci tkanki tłuszczowej. I tylko od twojej genetyki zależy, czy będzie go więcej na brzuchu, udach czy ramionach. Nie ma możliwości, żeby zgubić tłuszcz z wybranej partii ciała. NIE MA! Jeśli ktoś mówi, że można odchudzić sam brzuch, to albo kłamie, albo jest nieświadomy.
Jak odwrócić proces przybierania na wadze? Należy dostarczyć do organizmu mniej kalorii niż ciało „potrzebuje”. Żyjesz, poruszasz się, uprawiasz sport (lub nie). Ciało potrzebuje na to wszystko energii. Jeśli jej nie dostarczysz w postaci posiłku, będzie się ratować. Sięgnie po tkankę tłuszczową.
Czy tabletka magicznie wskaże skąd organizm ma brać energię? Nie. Czy organizm sam z siebie sięgnie po tłuszcz zalegający pod skórą? Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że spełnisz pewne warunki. Wróćmy na chwilę do stwierdzenia „organizm musi dostawać mniej energii, niż jej zużywa”. Zatem skąd masz wiedzieć ile to jest mniej, ile za dużo, albo w sam raz, żeby wagę utrzymać? Pierwsze całkiem dokładne dane otrzymasz po przeczytaniu artykułu, wraz z wykorzystaniem dokładnego kalkulatora kalorii. Zajmie to 15-20 minut, ale chyba warto? Skoro już tu jesteś, zapewne masz sa sobą całe lata, które spowodowały, że z jakichś powodów chcesz się teraz pozbyć nadmiaru ciała.
Podsumowując, musisz spalać więcej niż dostarczasz pożywienia, dzięki temu energia zostanie pozyskana głownie z tkanki tłuszczowej.

Kapsułki na odchudzanie Holisten, jakie mają działanie?

Tabletki Holisten (naukowy hit) podobno znikają z magazynów w błyskawicznym tempie, wszystko za sprawą fenomenalnych właściwości, które prowadzą w prostej linii do zmniejszenia wagi ciała. Czy nauka faktycznie jest tak zaszokowana Holistenem? Nie. Naukowcy o nim nie słyszeli. Producent zapewnia, że nad produktem pracował sztab naukowców, w tym Polak. Problem w tym, że nie jest on związany z Holistenem ani pracami nad nim. Ten sympatyczny człowiek to model, fotografowany przez użytkownika stockfour, którego zdjęcia postaci każdy może zakupić. Czy można schudnąć nie rezygnując z pizzy czy słodyczy, tak jak Holisten obiecuje? Można, ale na pewno ci się to nie uda. Dlaczego? Ponieważ są to wysokokaloryczne produkty, które w błyskawicznym tempie dostarczają energii. Bardzo dużo energii, a przez to należałoby przez cały dzień nie zjeść już nic więcej. Uczucie głodu to najskuteczniejsza bariera, która powoduje, że porzucamy próby odchudzania.

Spalanie tłuszczu z okolic brzucha

Standardowo, Holisten obiecuje świetne efekty, zgubienia 15 kg w miesiąc, bez diety, bez ćwiczeń, bez zmiany nawyków żywieniowych. Trwale, również bez efektu jojo. Holisten obiecuje spalić tłuszcz szczególnie z okolic brzucha. To oczywiście nie jest prawda. Tylko komu wierzyć? Nauce. Przeprowadzono badanie w tym kierunku. Opisywaliśmy je już 2 lata temu ale dla wygody streścimy jego wynik ponownie. Eksperyment miał miejsce w 2007 roku. Autorami są:  Mathew KostkaLindę S. Pescatello i Richarda L. Seipa
Przebadano 104 osoby przez 12 tygodni. Osoby te ćwiczyły wyłącznie jedną ręką. Wynik? Nie było żadnych oznak szybszego gubienia tkanki tłuszczowej w okolicach trenowanego ramienia. 6 lat później badanie przeprowadzono ponownie, tym razem trening polegał na wyciskaniu ciężaru tylko jedną nogą, na suwnicy. Wynik był dokładnie tak sam. Po 3 miesiącach trenowana noga nie stała się „chudsza”, od trenowanej. Czy sprawdzono jak zachowuje się brzuch? Oczywiście. W 2011 roku, przez 1,5 miesiąca. Trenujące osoby nie uzyskały większej utraty tkanki tłuszczowej na brzuchu. Oczywiście trenowane partie ciała stały się silniejsze od tych, które trenowane nie były. Rola enzymu AMPk również nie jest poznana (badana tylko na zwierzętach) i twierdzenie, że zwiększenie działania AMPk powoduje bardzo wyraźny wzrost spalania tkanki tłuszczowej to nadużycie. O AMPk pojawi się niebawem osobny artykuł.

Ile kosztuje, gdzie kupić Holisten i czy jest w aptekach?

Kapsułki możesz spotkać w różnych cenach, w zależności od strony, na którą poprowadzi cię reklama. Najniższa cena to 97 zł. Najmniej korzystna opcja cenowa w promocji to 137 zł. Regularna cena, a więc w czasie, kiedy rabat nie obowiązuje to 325 zł. Holisten jest produktem, którego nie można znaleźć w żadnej aptece. Dysponujemy autorskim narzędziem, którym możemy zapytać dowolną ilość aptek internetowych, czy mają w swojej ofercie tabletki na odchudzanie Holisten. Na aukcjach internetowych również nie znajdziesz Holistenu. Pojedyncze przypadki sprzedaży, to oferty od kogoś, kto je odsprzedaje. Zdecydowanie odradzamy taką formę zakupu, nawet jeśli cena będzie bardzo kusząca. Jeśli zdecydujesz się na zakup kapsułek Holisten, zrób to na oficjalnej stronie.

Skład tabletek na odchudzanie Holisten

Berberyna

Składnik ten cechuje się działaniem antyoksydacyjnym (neutralizowanie wolnych rodników) oraz przeciwzapalnym. Berberyna jest pozyskiwana z wielu źródeł, np. z berberysa, mahonii czy korkowca. Pojawia się w medycynie azjatyckiej, zwykle łączona z innymi ziołami, podawana na dolegliwości układu pokarmowego. Jest intensywnie badana, pod kątem działania na komórki rakowe. Eskperymenty potwierdzają, że reguluje poziom glukozy i może obniżać poziom lipidów, dzięki temu również przyczyniać się do obniżenia wagi ciała. Nas oczywiście najbardziej interesuje to ostatnie. Berberyna była przebadana w 2020 roku pod kątem utraty wagi, a właściwie przeprowadzono badanie i agregację już wcześniej pozyskanych wyników. Wyniki potwierdzają, że ten składnik przyczynia się do zmniejszania wagi ciała, na skutek szeregu przemian w organizmie.
Autorzy opracowania: Rondanelli Mariangela, Simone Perna, Salwa Al-thawadi, Tariq A. Alalwan, , Giovanna Petrangolini, Clara Gasparri, Vittoria Infantino, Gabriella Peroni, Zahra Ilyas.

L-karnityna

Jest to substancja, którą po raz pierwszy wyizolowano z mięśni ponad 100 lat temu. To oznacza, że występuje w organizmie człowieka w sposób naturalny. Jest syntezowana, albo dostarczana w pożywieniu (głównie mięsnego, najmniej bogaty w l-karnitynę jest drób, produkty roślinne nie zawierają jej prawie wcale), lub w postaci suplementu. Karnityna w kontekście odchudzania zajmuje się transportem kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Tam, na skutek przemian metabolicznych tłuszcz jest zamieniany na związki energetyczne, konieczne do pracy komórek. Jest najbardziej efektywna przed treningiem, ok. 30 min. Wtedy będzie najlepiej wchłaniana. Karnityna nie wykazuje działania pobudzającego, ale na skutek swojego działania może spowodować problemy z zasypianiem i obniżyć jakość snu.

Tamaryndowiec

Często nazywany jako garcinia cambogia, to owoc bardzo bogaty w kwas hydroksycytrynowy, który jest całkiem skutecznym sposobem na zatrzymanie uczucia głodu. Tamaryndowiec malabarski jest często stosowany, jako składnik tabletek na odchudzanie. Zwykle tabletki takie mają w nazwie ten składnik.

Bakopa drobnolistna

To roślina, która najczęściej jest stosowana przy problemach z pamięcią. Wspiera pracę mózgu, pomaga w lepszej koncentracji. Źródłem bakopy są Indie i tamtejsza medycyna naturalna wykorzystuje ją przy problemach z zasypianiem, ponieważ działa uspokajająco. Roślina była oczywiście badana pod tym kątem. Bakopa będzie korzystnym uzupełnieniem diety dla osób, których praca wymaga koncentracji i skupienia. Składnik ten nie ma żadnych udokumentowanych właściwości odchudzających lub przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Uspokajające cechy bakopy stoją więc niejako w sprzeczności z utratą wagi, gdzie potrzebny jest przede wszystkim deficyt kaloryczny i „podkręcenie” obrotów organizmu. Uwzględnimy bakopę w akapicie o przeciwwskazaniach w stosowaniu

Kwas hydroksycytrynowy HCA

Kolejny, znany składnik suplementów na odchudzanie. Czy faktycznie tak dobrze działa? Jeśli używa go kilku producentów, to może my też użyjemy? Składnik ten jest łatwo dostępny, często opisywany jako spalacz tłuszczu. Przyjrzyjmy się jednak badaniom i ich wynikom. Ze względu na popularność HCA, badań jest sporo. Po usunięciu dubli, niekompletnie opisanych, pozostają do dyspozycji 23. I tak wynik jest jednoznaczny. Kwas hydroksycytrynowy wykazał bardzo niewielką różnicę skuteczności, względem placebo. A tym samym niewielkie efekty w redukcji masy ciała.

W jaki sposób przyjmować Holisten, dawkowanie

Tabletki na odchudzanie Holisten zawierają szczegółową ulotkę. Aby zmaksymalizować efekty działania, producent zaleca stosować 1 kapsułkę przed posiłkiem i popić ją dużą ilością wody.

Prawdziwe opinie na forum, skuteczność i efekty

Jednym z najbardziej interesujących akapitów są zawsze opinie. Niestety, musisz się rozczarować, bo nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi. Zarówno pod produktem jak telewizor, robot kuchenny, łóżeczko dla dziecka i tabletki na odchudzanie, znajdziesz opinie, które nie zostały napisane przez faktycznego klienta czy użytkownika. A w dobie promowania produktów i usług na instagramie czy facebooku, odsianie opinii jest praktycznie niemożliwe. Firmy płacą osobom z dużymi zasięgami, za promowanie ich marki, a promujący czasem nawet nie mają pojęcia co zachwalają. Dostają za to zapłatę i na tym się ich rola kończy. Właściwie na każdej stronie jest sekcja komentarzy, gdzie dowolna osoba może sobie napisać co tylko chce. Nie udało nam się znaleźć opisów i szczegółowych doniesień, aby Holisten przyczynił się do tak dużej redukcji wagi, jak to opisuje producent. Nasze opakowanie było przetestowane przez Darię, schudła 2,5kg w 1 miesiąc, przy czym wagę mierzyła każdego dnia, o tej samej porze. Odpowiada to mniej więcej efektom, jakie można uzyskać dzięki berberynie. Nie jest to godny podziwu wynik.

Holisten- przeciwwskazania i działanie uboczne

Mimo że producent zapewnia o bezpieczeństwie stosowania Holistenu, należy mieć na uwadze kilka istotnych faktów, związanych z zawartymi w nim składnikami. Po pierwsze, skutkami ubocznymi stosowania bakopy mogą być mdłości czy zmęczenie, zwiększenie perystaltyki jelit. Składnik nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie jest znane działanie, kiedy bakopa zostanie połączona z innymi substancjami czy składnikami suplementów. Po drugie, zawarty składnik to berberyna, której działaniem niepożądanym mogą być bóle brzucha, biegunka, wymioty.

Oczywiście zawsze w przypadku suplementacji tabletkami na odchudzanie zalecane jest by produktu nie przyjmowały kobiety w ciąży i/lub karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia.

Jakie skuteczne tabletki na odchudzanie wybrać?

Jeśli jesteś na etapie, kiedy chcesz spróbować odchudzania z tabletkami (szczególnie, kiedy chcesz to zrobić pierwszy raz!), najlepszym pomysłem będzie zastosowanie czegoś sprawdzonego, znanego od lat, niż samodzielne eksperymentowanie na samym sobie. Po co wyważać otwarte drzwi? Zyskujesz przy tym dwukrotnie- jest to niższa cena, niż wiele produktów, jakie można kupić w internecie. Ponadto wielokrotnie przytaczany środek na odchudzanie- African Mango 900 zyskał ogromną ilość zadowolonych klientów. Oczywiście nie tylko w Polsce, ponieważ znany jest w Europie. Bez problemu znajdziesz wiele pozytywnych opinii o tych tabletkach. Idealne rozwiązanie na spróbowanie? Dlaczego?

cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje

African Mango 900 jest bardzo często podrabiane, lub sprzedawane pod podobnymi nazwami, ale to tylko dobrze świadczy o tych tabletkach. Jedyne miejsce, gdzie kupisz oryginalny produkt, to strona producenta: 

To chyba najbardziej znany przypadek efektów, jaki pokazała nam czytelniczka Daria. Zrobiła to, po prostu. Chciała zrzucić wagę i pokazała, że może wypracować figurę, która jest jej celem. Każdy może to zrobić, ty także.

Eco slim czy african mango 900?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *