Pozbądź się tłuszczu! Do wakacji pozostało:

Forever Slim na odchudzanie ▷ Opinie ▷ Cena ▷ Skład ▷ Efekty ▷ Gdzie kupić?

Forever Slim na odchudzanie ▷ Opinie ▷ Cena ▷ Skład ▷ Efekty ▷ Gdzie kupić?
Forever Slim na odchudzanie ▷ Opinie ▷ Cena ▷ Skład ▷ Efekty ▷ Gdzie kupić?
2.7 (53.33%) 6 votes

Minął miesiąc od ostatniego artykułu. Dokładnie miesiąc. I z racji tego, że znaleźliśmy nowy produkt na odchudzanie, postanowiliśmy odkurzyć księgi i przeprowadzić analizę tego co może zaoferować Forever Slim i jakich efektów na odchudzanie możesz się spodziewać. Wakacje już trwają. Ale jeśli jesteś tą osobą, która wykorzystuje urlop nieco później, np w okresie sierpień-październik, to masz czas na to, żeby zmienić sylwetkę, rozebrać się na plaży i cieszyć wzrokiem płci przeciwnej. Tak! Na urlopie masz odpocząć, spędzić ten czas w rewelacyjnym nastroju i wrócić w pełni zregenerowana! Idąc ulicą czy będąc na plaży, na pewno zdarza Ci się obejrzeć za kimś, lub dłużej utrzymać wzrok. Nie odwzajemnia tego? Jaka jest przyczyna? Na pewno jesteś atrakcyjną osobą, tylko musisz to pokazać, trochę odsłonić i przede wszystkim nabrać większej pewności siebie i uwierzyć we własne możliwości. Jakie tabletki na odchudzanie wybrać, które środki odchudzające dadzą najlepsze efekty, najszybciej i bezpiecznie w całkowicie naturalny sposób? Nie ma tu niczego zdumiewającego. Jedne substancje (np. składniki pożywienia, jak cukier) tuczą inne wspomagają odchudzanie. Jedne dodają nam tłuszcz w mniejszym stopniu inne bardzo szybko. Ponieważ wszyscy jedzą, badania nad otyłością szybko sprawdzają co tuczy. Niestety nie każdy zamierza się odchudzać, więc i udowodnienie, że dany preparat odchudza nie jest łatwe.

Jaka jest cena suplementu na odchudzanie Forever Slim?

Zacznijmy od ekonomicznego aspektu. Praktycznie każdy z nas kieruje się w mniejszym lub większym stopniu ceną podczas zakupów. Jeśli dany produkt lub usługa przekracza założony budżet, rezygnujemy. Warto więc, abyś wiedziała na samym początku z jakim kosztem masz do czynienia.

Strona dystrybutora, która gwarantuje oryginalność produktu, pozwala na zakup Forever Slim w 3 wariantach:

 • 1 opakowanie za 159 zł
 • 2 opakowania za 199 zł
 • 4 opakowania za 379 zł

Cóż, należy przyznać, że cena produktu jest rozsądna i nie odstaje w jakiś szczególny sposób od tabletek na odchudzanie w swojej kategorii. Producentem jest IQLab z siedzibą w Londynie, więc nie mamy do czynienia z rodzimym produktem.

Forever Slim na odchudzanie – skład suplementu i kalorie

Na stronie dystrybutora możemy przeczytać, że tabletki na odchudzanie Forever Slim zawiera unikalne połączenie wysokiej jakości substancji wspomagających metabolizm. W produkcie nie znajdują się substancje chemiczne i są wyłącznie naturalnego pochodzenia. Tak faktycznie jest, bowiem kapsułki zawierają:

 • Ekstrakt z owoców guarany (paullina cupana)
 • L-karnityna
 • Ekstrakt z owoców papryki (Capsicum frutescens)
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)
 • Piperynę – omówiona w tym artykulepiperyna
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camelia sinensis) – o tym składniku napisaliśmy już sporo, np. tutaj: Ekstrakt z herbaty
 • Witaminy: C, D3

Co ciekawe, skład nie został podany na stronie dystrybutora tych tabletek. Również brakuje jasnej informacji ile tabletek zawiera opakowanie. Dopiero przy uruchomieniu formularza zamówienia, gdzieś taka informacja się pojawia. Oczywiście nie ma konieczności, ani wymogu, aby takie dane były podane. Sprowadza się to jednak w pewien sposób do kupowania kota w worku.
Jak to w przypadku tabletek na odchudzanie, kaloryczność produktu można całkowicie pominąć.

Dawkowanie Forever Slim- jak je przyjmować?

Kolejna sprawa związana z tymi tabletkami, to brak informacji o dawkowaniu, na stronie dystrybutora. Nie ma jej również na stronie producenta. Swoją drogą na stronie producenta znajduje się tylko nazwa produktu oraz małe zdjęcie, niczego więcej nie można się dowiedzieć. “Bocznym torem”, podczas uruchamiania formularza sprzedażowego pojawia się informacja o tym, że opakowanie zawiera 60 tabletek. Można przypuszczać, że opakowanie wystarczy na 30 dni, przy założeniu, że przyjmujemy po 2 tabletki dziennie. Na pewno jest to opisane w etykiecie dołączonej do opakowania, ale w tym momencie nie jest to jasne. Osoby, które zdecydują się na zakup, zapewne chciałyby wiedzieć jaki będzie miesięczny koszt odchudzania. Luźno przyjmijmy, że 1 opakowanie 60 tabletek wystarczy na 1 miesiąc.

Forever Slim Allegro – apteka – Ceneo – gdzie kupić?

Na pewno oryginalne tabletki na odchudzanie Forever Slim znajdziesz na stronie producenta i cena podana wyżej dotyczy właśnie tego kanału sprzedaży Forever Slim. Nie ma tych tabletek ani w aptekach internetowych ani w stacjonarnych. Czasem pojawiają się na Allegro i są w bardzo zbliżonej cenie jak na stronie producenta.

Przeciwwskazania i skutki uboczne w stosowaniu Forever Slim

Osoby, które są nadwrażliwe na któryś ze składników lub uczulone powinny zrezygnować z zakupu tabletek na odchudzanie Forever Slim. Producent również sugeruje, by kobiety w ciąży i karmiące piersią również z tego suplementu nie korzystały a także osoby poniżej 18 roku życia. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj chęć przyjmowania Forever Slim z lekarzem. Produkt ten z racji tego, że jest naturalny, nie powinien wywoływać żadnych skutków ubocznych.

Opinie o Forever Slim i Efekty odchudzające

Produkt jest na rynku od kilku lat, ale w Polsce pojawił się całkiem niedawno. Starsze opinie na forach dyskusyjnych i tych poświęconych odchudzaniu był pełne entuzjazmu, jednak raczej wynikało to z faktu, że Forever Slim na naszym rynku suplementów nie był dostępny. Mówiło się o nim w USA, Szwajcarii, lecz nikt nie przyznał, że stosował go i jakie przyniósł efekty. Argumentowano wyższość tych tabletek tym, że są zagraniczne więc na pewno lepsze niż polskie. Nowsze doniesienia są podzielone. Znajdujemy opinie, że tabletki dawały bardzo dobre efekty na odchudzanie, ale są też osoby, które mówią, że waga ani drgnęła. Nie schudły ani grama. Bardzo ciężko jest ocenić w takim przypadku, jak faktycznie działa Forever Slim, jeśli nie ma podstawowych informacji o żywieniu, aktywności fizycznej i redukcji tkanki tłuszczowej.

Polecamy African Mango 900 – REWELACYJNE tabletki na odchudzanie!

A oto i one. Mamy już tylko puste opakowania. Redukcja do lipca była czymś wspaniałym. I tu już zdradzamy tematykę artykułu, który niebawem się pojawi. Zdjęcia naszego kolegi Dawida, który przez 2 miesiące korzystał z tabletek na odchudzanie African Mango 900. Oczywiście sam napisze artykuł i poda najwięcej szczegółów, ponieważ przygotowywał się do odchudzania i prowadził notatki. Bez wyrzeczeń, bez katowania organizmu, łatwo i przyjemnie! Cały czas trwa promocja -50%! Masz 2 miesiące odchudzania zamiast 1 w cenie 139 zł!

cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje forever slim

Dlaczego warto wybrać African Mango 900?

 • Zbiera rewelacyjne opinie jako suplement na odchudzanie
 • w 100% składa się tylko z naturalnych substancji
 • Realne i udowodnione efekty odchudzające: 13 kg w 2 miesiące
 • Najsilniejszy ekstrakt z nasion afrykańskiego mango
 • Przebadany i widniejący na polskiej liście suplementów- gwarancja jakości
 • Obniża poziom złego cholesterolu
 • Zawiera wiele bardzo ważnych dla organizmu witamin

PROMOCJA NA AFRICAN MANGO 900 – SPRÓBUJ!2 thoughts on “Forever Slim na odchudzanie ▷ Opinie ▷ Cena ▷ Skład ▷ Efekty ▷ Gdzie kupić?”

 • African Mango mogę polecić z czystym sercem. Dzieki nim schudłam 11 kg. Tabletki ograniczyły mój apetyt oraz chęć sięgania po słodycze. W ciągu kilku miesięcy wróciłam do normalnej wagi sprzed 10 lat. Super produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.